Telšių "DŽIUGAS B"
Logotipas
Informacija
3
PERGALĖS
3
LYGIOSIOS
12
PRALAIMĖJIMAI
12
TAŠKAI
44 (vid. 2.44)
ĮMUŠTA
57 (vid. 3.17)
PRALEISTA
-13
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Artūras RudokasMantas BudginasMarius ŠlutaAndrius LipskisMantvydas Kasparavičius
5 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.4 įvarč.4 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Artūras Rudokas
5
0
0
Mantas Budginas
5
0
0
Marius Šluta
4
0
0
Andrius Lipskis
4
0
0
Mantvydas Kasparavičius
4
0
0
Tomas Vyšniauskas
3
0
0
Vijūnas Vasiliauskas
3
0
0
Benjaminas Kleinas
2
0
0
Ernestas Kenstavičius
2
1
0
Edvinas Sirutavičius
2
1
0
Davydas Arlauskis
2
0
0
Laimonas Šapas
1
0
0
Deividas Augustinavičius
1
1
0
Vaidas Viktoravičius
1
0
0
Rokas Gecevičius
1
2
0
Deividas Gineitis
1
1
0
Rokas Petrikas
1
0
0
Kęstutis Pilipavičius
1
0
0
Kipras Jankauskas
0
1
0
Domantas Bukauskas
0
1
0
Mantvydas Skiotis
0
0
0
Gustas Armalis
0
0
0
Mantas Ronkauskas
0
0
0
Vilius Kasparavičius
0
0
0
Yevhen Shapoval
0
0
0
Martynas Jasiulis
0
0
0
Jonas Ulberkis
0
0
0
Eimantas Marozas
0
0
0
Martynas Armalis
0
0
0
Mindauags Šliogeris
0
0
0
Donatas Remeza
0
0
0
Rokas Lekiatas
0
0
0
Adomas Mika
0
1
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (18)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2016-04-30
Telšių "DŽIUGAS B"
2:1
Akmenės FK "AKMENĖS CEMENTAS"
10
2016-08-06
Akmenės FK "AKMENĖS CEMENTAS"
3:0
Telšių "DŽIUGAS B"
11
2016-08-13
Telšių "DŽIUGAS B"
0:1
Šiaulių "JUVENTA-99"
12
2016-08-21
Klaipėdos "ATLANTAS B"
9:2
Telšių "DŽIUGAS B"
13
2016-08-27
Telšių "DŽIUGAS B"
3:3
Biržų "ŠIRVĖNA"
14
2016-09-03
Pakruojo FC "PAKRUOJIS"
2:1
Telšių "DŽIUGAS B"
15
2016-09-11
Telšių "DŽIUGAS B"
3:4
Klaipėdos FK "KORALAS"
16
2016-09-15
Radviliškio "ŠSPC-RADVILIŠKIS"
4:9
Telšių "DŽIUGAS B"
17
2016-09-23
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-ĄŽUOLAS"
5:2
Telšių "DŽIUGAS B"
18
2016-10-01
Telšių "DŽIUGAS B"
0:4
Plungės "BABRUNGAS"
2
2016-05-06
Šiaulių "JUVENTA-99"
3:3
Telšių "DŽIUGAS B"
3
2016-05-18
Telšių "DŽIUGAS B"
0:3
Klaipėdos "ATLANTAS B"
4
2016-05-22
Biržų "ŠIRVĖNA"
2:2
Telšių "DŽIUGAS B"
5
2016-05-28
Telšių "DŽIUGAS B"
2:3
Pakruojo FC "PAKRUOJIS"
6
2016-06-05
Klaipėdos FK "KORALAS"
4:0
Telšių "DŽIUGAS B"
7
2016-09-18
Telšių "DŽIUGAS B"
12:0
Radviliškio "ŠSPC-RADVILIŠKIS"
8
2016-06-19
Telšių "DŽIUGAS B"
2:3
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-ĄŽUOLAS"
9
2016-06-26
Plungės "BABRUNGAS"
3:1
Telšių "DŽIUGAS B"

Sekančios rungtynės
Table 'klff_nauja.atvarkarastis216' doesn't existTable 'klff_nauja.atvarkarastis216' doesn't exist
Turas
Data
Komanda
Komanda

Table 'klff_nauja.atvarkarastis216' doesn't exist

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
3 turas.

18.00
LCC MOOSE FC - FK JAKAI
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

15.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

16.00
KLAIPĖDA CITY B - KRUOPA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.00
NAUTICA - KLAIPĖDOS POLICIJA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.00
KLAIPĖDA CITY - FK GIRULIAI
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 2 4
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 2 1
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 4 12
2. SPARTA 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. ELVITRANSA 4 6
7. FK GIRULIAI 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 5 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 5 15
2. NAUTICA 4 9
3. PORT MARE 5 9
4. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
5. FK GRANATA 5 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. KFA AKADEMIJA 5 6
6. KLAIPĖDOS FM-1 5 4
7. MEMEL 5 3
8. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai