Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
Logotipas
Informacija
5
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
11
PRALAIMĖJIMAI
15
TAŠKAI
29 (vid. 1.81)
ĮMUŠTA
53 (vid. 3.31)
PRALEISTA
-24
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Tadas JurkusRenaldas GirgždysKarolis TendysRemigijus VaitkevičiusRobertas Gudas
7 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Tadas Jurkus
9
7
0
0
Renaldas Girgždys
11
4
0
0
Karolis Tendys
14
3
2
0
Remigijus Vaitkevičius
12
3
3
1
Robertas Gudas
15
2
3
0
Sergėjus Bačko
9
2
0
0
Benas Alseika
12
1
2
0
Simonas Pranauskas
11
1
0
0
Ovidijus Musulas
7
1
2
0
Vaidotas Juškus
13
1
1
1
Aidas Liutkus
9
1
1
0
Gražvydas Žakys
5
1
0
0
Renatas Žebrauskas
3
1
0
0
Simas Vitkauskas
4
1
0
0
Mindaugas Seminavičius
10
0
2
0
Deividas Bucevičius
2
0
0
0
Vytautas Zablockis
15
0
0
0
Vitalijus Butko
3
0
0
0
Gytis Anusas
1
0
0
0
Viktor Larikov
4
0
0
0
Kęstutis Navardauskas
1
0
0
0
Martynas Matūza
3
0
0
0
Jevgenij Slugin
7
0
0
0
Marius Bukauskas
8
0
0
0
Oleg Romančiuk
5
0
0
0
Edvardas Kalinovas
0
0
0
0
Martynas Bačko
5
0
0
0
Tomas Navardauskas
3
0
1
0
Mindaugas Žlibinas
7
0
1
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (16)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2016-05-02
Kretingos "KKT"
5:2
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
2
2016-07-05
Klaipėdos "SAREMA"
5:3
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
4
2016-05-24
Šilalės FK "ŠILALĖ"
3:0
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
5
2016-05-30
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
5:4
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
6
2016-06-06
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
1:3
Kretingos "KKT"
7
2016-06-14
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
3:5
Klaipėdos "SAREMA"
9
2016-06-27
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
0:5
Šilalės FK "ŠILALĖ"
10
2016-07-11
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
1:2
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
11
2016-08-01
Kretingos "KKT"
2:1
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
12
2016-08-23
Klaipėdos "SAREMA"
3:1
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
14
2016-09-04
Šilalės FK "ŠILALĖ"
5:2
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
15
2016-09-07
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
2:1
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
16
2016-09-19
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
2:1
Kretingos "KKT"
17
2016-09-15
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
2:5
Klaipėdos "SAREMA"
19
2016-09-26
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
1:0
Šilalės FK "ŠILALĖ"
20
2016-10-06
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
5:2
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"

Sekančios rungtynės
Table 'klff_nauja.atvarkarastis316' doesn't existTable 'klff_nauja.atvarkarastis316' doesn't exist
Turas
Data
Komanda
Komanda

Table 'klff_nauja.atvarkarastis316' doesn't exist

Šios dienos rungtynės

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 9 24
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 9 24
3. KLAIPĖDA CITY 9 21
4. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 9 16
5. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 9 15
6. KELPA 9 11
7. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 9 9
8. FK "ŽEBENKŠTIS" 9 7
9. SAREMA 9 6
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 9 -1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 8 22
2. KRUOPA 8 21
3. FC "SUOLIUKAS" 8 16
4. AGLUONA-GARANT GROUP 8 13
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12
6. LCC MOOSE FC 8 9
7. KFA AKADEMIJA-DITUVA 8 9
8. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 8 3
9. MEMEL 8 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 8 21
2. SPARTA 8 18
3. FK "GRANATA" 9 18
4. KLAIPĖDA CITY B 8 18
5. NAUTICA 8 12
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 12
7. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 8 7
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 8 2
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 8 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>