"Lietuvos Aukštoji Jūreivystės Mokykla" (LAJM) - Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybų nugalėtoja
Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybos
FINALAS
Kovo 31 d.
"LAJM" - "Nautica" 10:3 (5:0) Rungtynių statistika
RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA

Paskutiniąją kovo mėnesio dieną Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybų Finalo rungtynėmis finišavo Klaipėdos miesto salės futbolo sezonas. Finale rungtyniavo „Lietuvos Aukštosios Jūreivystės Mokyklos“ (LAJM) ir „Nauticos“ komandos. Iki finalo abi komandos įveikė po tris etapus – „LAJM“ ekipa po nesunkių pirmųjų dviejų etapų, tik po baudinių serijos pusfinalyje įveikė „Titanic“ ekipą, o „Nautica“ visuose etapuose pasiekė pergales dvejų-trijų įvarčių persvara.
Finalo dvikovoje nuo pirmųjų minučių dominavo „LAJM“ ekipa, kuri gan greitai įgijo trijų įvarčių persvarą ir pirmąjį kėlinį laimėjo rezultatu 5:0. „Nauticai“ sunkiai sekėsi atsilaikyti nuo varžovų atakų ir antroje rungtynių pusėje, tik jau ir pati sugebėjo atsakyti rezultatyviomis atakomis bei Finalo dvikovą „LAJM“ ekipai pralaimėjo rezultatu 10:3. Geriausiu Finalo žaidėju pripažintas Eduard Smirnov („LAJM“).
"Baltai" rezultatyvioje kovoje minimalia persvara įveikė "Sakuoną-Plikius"
XV-asis A. Fokino atminimo Taurės turnyras
Kovo 31 d.
B grupė
„Sakuona-Plikiai" – "Baltai" 2:3 (1:2)
Klaipėdos miesto mėgėjų salės futbolo turnyras "Draugystės erdvė"
Klaipėdos miesto mėgėjų salės futbolo turnyras "Draugystės erdvė 2016" vyks 2016 m. balandžio 11-22 dienomis
Varžybos vyks Klaipėdos suaugusiųjų gimnazijos sporto salėje, adresu I. Simonaitytės g. 24, Klaipėdos futbolo mokyklos sporto salėje, adresu Paryžiaus Komunos 16 A.

Organizatoriai: Klaipėdos jaunimo centro Atviros jaunimo erdvės, BĮ Klaipėdos futbolo mokykla, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos tarnybos Prevencijos skyrius.
Socialiniai partneriai: Klaipėdos miesto savivaldybė, Klaipėdos suaugusiųjų gimnazija, Klaipėdos apskrities ir miesto futbolo federacija.

A grupė -1. LAJM, 2. „FM-Atviros jaunimo erdvės-2“, 3. „Stumbras“, 4. „Vapenation“
B grupė - 1. KPVM, 2. „Smiltelė“, 3. „Studentas“, 4. „Termosą pavogė“
C grupė - 1. „Atviros jaunimo erdvės“, 2. „Fanatik“, 3. FC „Kefyras“, 4. „YNWA“


Pateikiame Klaipėdos miesto mėgėjų salės futbolo turnyras "Draugystės erdvė 2016" tvarkaraštį:
Pirmajame kėlinyje dukart pirmavęs "EMD Statyba-Sendvaris" antroje rungtynių pusėje neatsilaikė nuo penkių rezultatyvių "Klaipėdos Universiteto" atakų
XV-asis A. Fokino atminimo Taurės turnyras
Kovo 30 d.
B grupė
„Klaipėdos Universitetas" – "EMD Statyba-Sendvaris" 7:2 (2:2)
RUNGTYNIŲ VIDEO MOMENTAI
Dešimt komandų ruošiasi LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybėms
Dešimt futbolo klubų ruošiasi artėjančioms LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybėms, kurias 2016 m. organizuos Klaipėdos apskrities ir miesto futbolo federacija.
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybėse planuoja dalyvauti Biržų „Širvėna“, Gargždų FK „Gargždų Pramogos-Ąžuolas“, Akmenės FK „Akmenės Cementas“, Šiaulių „Juventa-99“, Radviliškio FK „Radviliškis“, Telšių „Džiugas B“, Plungės „Babrungas“, Pakruojo FC „Pakruojis“, Klaipėdos FK „Koralas“ ir Klaipėdos „Atlantas B“.
Iš paminėtų komandų šešios dalyvavo praėjusiame sezone, Plungės „Babrungas“ ir Klaipėdos FK „Koralas“ pakilo iš LFF III lygos varžybų, o Pakruojo FC „Pakruojis“ ir Klaipėdos „Atlantas B“ bus naujai suburtos komandos.
Balandžio 8 d. įvyks komandų vadovų susirinkimas, kuriame bus patvirtintas galutinis komandų skaičius, varžybų nuostatai bei ištraukus burtus numatyta turų eiga.
Dešimties komandų pirmenybės startuotų balandžio paskutinį savaitgalį (balandžio 29- gegužės 1 d.) ir pirmojo rato pabaiga būtų birželio 25-26 dienomis. Antrąjį ratą pradėtume rugpjūčio 6-7 dienomis ir pirmenybių pabaiga būtų pirmąjį spalio mėnesio savaitgalį.
Aktyviai pasiruošimą sezonui tęsiantis "Koralas" didele persvara įveikė pirmą kartą šiemet žaidusią "KKT" ekipą
XV-asis A. Fokino atminimo Taurės turnyras
Kovo 24 d.
A grupė
„Koralas" – "KKT" 9:0 (5:0)
RUNGTYNIŲ ĮVARČIŲ VIDEO

"Sakuona-Plikiai" B grupės kovas pradėjo įtikinama pergale prieš "EDM Statyba-Sendvarį"
XV-asis A. Fokino atminimo Taurės turnyras
Kovo 23 d.
B grupė
„EDM Statyba-Sendvaris" – Sakuona-Plikiai" 0:4 (0:2)

RUNGTYNIŲ ĮVARČIŲ VIDEO

XV-asis A. Fokinio atminimo Taurės turnyras prasidėjo "Saremos" pergale prieš Gargždų "Ąžuolas-Pramogos" komandą
XV-asis A. Fokino atminimo Taurės turnyras
Kovo 22 d.
A grupė
Gargždų „Ąžuolas-Pramogos" – Klaipėdos „Sarema" 1:3 (0:1)
"Klaipėdos Universitetas" balandžio 3 d. Kėdainiuose dalyvaus Lietuvos salės futbolo Taurės varžybų Finalų dienoje
Kovo 21 d. Panevėžyje sužaidus Radviliškio "Lokomotyvui" ir Klaipėdos "KUSK" komandoms, paaiškėjo LFF salės futbolo Taurės varžybų Finalo ketverto dalyvės.
Deja, Lietuvos salės futbolo A lygos prizininkui "Lokomotyvui" garbingai 4:6 (1:3) pasipriešinusiai "KUSK" komandai patekti tarp keturių ekipų nepavyko.
Priminsime, kad Finalo ketverte kartu su "Centras" (Alytus), "Vytis-Zenitas" (Kauno r.), Lokomotyvas (Radviliškis) komandomis kovos ir "Klaipėdos Universiteto" žaidėjai.

Kovo 22 dieną Lietuvos futbolo federacijos būstinėje ištraukus burtus paaiškėjo, kad balandžio 3-ąją dieną pirmajame pusfinalyje susitiks „Lokomotyvas" su „Vyčiu-Zenitu", o antrajame „Klaipėdos universitetas" su „Centru".

Finalinių varžybų Kėdainių arenoje tvarkaraštis:
Balandžio 3 d.
12:00 val. I pusfinalis: Radviliškio „Lokomotyvas" - Kauno r. sav. „Vytis-Zenitas"
14:00 val. II pusfinalis: „Klaipėdos universitetas" - Alytaus „Centras"
16:00 val. Finalas
Klaipėdos „Atlanto veteranų“ komanda - Žemaitijos senjorų salės futbolo čempionato nugalėtoja
Žemaitijos senjorų salės futbolo čempionate įspūdingai pasirodė po kelerių metų pertraukos šiose varžybose vėl dalyvavusi Klaipėdos „Atlanto veteranų“ komanda.
Šeštadienį Šiauliuose finaliniame etape rungtyniavo keturios ekipos.
Pusfinalio susitikime klaipėdiečiai nugalėjo Tauragės „Taurą", o finale palaužė reguliariojo čempionato nugalėtojus Šiaulių „Maseros“ futbolininkus.
Rezultatyviausio finalinio turnyro žaidėjo prizą iškovojo klaipėdietis Maksimas Jegorovas, o geriausio "Atlanto" žaidėjo prizas papildė vartininko Liudviko Valiaus trofėjų kolekciją.
Šiauliuose dar čempioniškai kovojo Edmundas Gaigalas, Andrejus Konovalovas, Tadas Karinauskas, Saulius Drąsutis, Mindaugas Šimkus, Andrius Puotkalis.
Pirmajame etape patekti į ketvertuką Klaipėdos „Atlanto veteranų“ ekipai padėjo Marius Poškus, Robertas Poškus, Chadie Naeim, Audrius Tolis ir kiti Klaipėdos futbolo veteranai.
"Nautica" tik antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš FK "Vienuolikę" ir pateko į finalą
Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybos
PUSFINALIS
Kovo 17 d.
FK "Vienuolikė" - "Nautica" - 4:6 (2:2)
Rungtynių statistika

RUNGTYNIŲ VIDEO APŽVALGA


Klaipėdos m. salės futbolo Taurės varžybų FINALAS:
"Nautica" - "LAJM" - komandoms susitarus Finalas bus žaidžiamas po Šv. Velykų
"Žaidimų ir sporto salė" (Taikos pr. 61a)
Puslapis 96 iš 144 << < 93 94 95 96 97 98 99 > >>

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
8 turas.

21.00
NAUTICA - MEGLARAS-DANĖS PERLAS
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 5 12
4. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 6 10
5. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 5 9
6. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 9
7. KELPA 5 6
8. FK "ŽEBENKŠTIS" 6 4
9. SAREMA 5 3
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 6 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 6 18
2. KRUOPA 5 12
3. FC "SUOLIUKAS" 5 12
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9
5. LCC MOOSE FC 5 6
6. KFA AKADEMIJA-DITUVA 5 6
7. AGLUONA-GARANT GROUP 5 4
8. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 5 3
9. MEMEL 6 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 5 15
2. SPARTA 4 9
3. FK "GRANATA" 5 9
4. KLAIPĖDA CITY B 5 9
5. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 4 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 6
7. NAUTICA 4 3
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 5 1
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>