III-os lygos lyderės - "Klaipėda City-2" ir "FK "Vienuolikė" - penktadienį iškovojo pergales penkių įvarčių persvara
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III lyga
Gruodžio 11 d.
"Meglar" - "Klaipėda City-2“ 3:8 (0:2)

FK "Vienuolikė" - "KPVM“ 10:5 (4:2)
Po "Nauticos" ir "Irenitos" pergalių dar labiau išryškėjo pirmaujantis šešetukas
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Gruodžio 10 d.
"Nautica" - "Sakuona-Plikiai“ 11:2 (6:2)

"Sarema" - "Irenita“ 3:5 (1:2)
"Klaipėda City" nesunkiai nugalėjo "AGRpako-Sendvario" komandą
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga
Gruodžio 10 d.
"AGRpakas-Sendvaris" - "Klaipėda City“ 1:7 (1:4)
"Klaipėdos Policijos" pergalė prieš FC "Agluonėnus", "Klaipėdos Valstybinė Kolegija" po pertraukos įrodė pranašumą prieš "Memel" ekipą
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III lyga
Gruodžio 10 d.
"Klaipėdos Policija" - FC "Agluonėnai“ 6:4 (1:3)

"Memel" - "Klaipėdos Valstybinė Kolegija“ 4:10 (3:3)
"Klaipėdos Universitetas" penktoji pergalė paeiliui, "KUSK" lygiavertėje kovoje įveikė PM "Ararat" ekipą
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Gruodžio 9 d.
"Klaipėdos Universitetas“ – „Baltai“ 12:6 (5:2)

"KUSK“ – „Ararat“ 6:5 (4:2)
Pirmąją pergalę "LAJM" ekipa pasiekė prieš futbolo mokyklos auklėtinius
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III lyga
Gruodžio 9 d.
"FM-3" - "LAJM“ 5:7 (3:5)
"Kuršiai" pratęsė FC "Suoliuko" pralaimėjimų seriją, "Vakarų Frontas" įrodė savo pranašumą prieš "Atviras Jaunimo Erdves"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga
Gruodžio 8 d.
"Kuršiai" - FC "Suoliukas“ 4:2 (0:0)

"Vakarų Frontas" - "Atviros Jaunimo Erdvės“ 9:4 (5:1)
Ketvirtoji paeiliui "Begos" įtikinama pergalė
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III lyga
Gruodžio 8 d.
"Bega" - "Ginduliai“ 10:3 (6:1)
Pamažu įsibėgėjusi "Sparta" pratęsė "FM-97" komandos pralaimėjimų seriją
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga
Gruodžio 7 d.
"Sparta" - "FM-97“ 11:5 (5:2)


RUNGTYNIŲ VIDEO MOMENTAI

"KUS" jau pirmoje rungtynių pusėje didžiąja dalimi nulėmė rungtynių baigtį, antrąjį kvėpavimą įgavusi "Kruopa" šešių įvarčių spurtu parklupdė "Sakuoną-Plikius"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Gruodžio 4 d.
"Baltai“ – „KUSK“ 3:9 (1:5)

RUNGTYNIŲ ĮVARČIAI


"Kruopa“ – „Sakuona-Plikiai“ 8:6 (2:5)

RUNGTYNIŲ ĮVARČIAI

"Ginduliai" pristabdė "Klaipėda City-2" pergalingą žygį, po nesėkmingos rungtynių pradžios FK 'Vienuolikė" atsitiesė ir iškovojo ketvirtąją pergalę paeiliui
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III lyga
Gruodžio 4 d.
"Ginduliai“ – "Klaipėda City-2" 5:5 (2:2)

"LAJM“ – FK "Vienuolikė" 2:4 (2:1)
Puslapis 96 iš 133 << < 93 94 95 96 97 98 99 > >>
Šios dienos rungtynės:
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
19 turas.

20.00
MEMEL - KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 6 18
2. Klaipėdos "SAREMA" 8 18
3. Klaipėdos "ATLANTAS B" 3 9
4. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 9 9
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 8 9
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 8 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 18 47
2. KLAIPĖDA CITY 19 44
3. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 19 41
4. FC "SUOLIUKAS" 18 40
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 17 39
6. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 19 37
7. FK "JAKAI" 19 37
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 18 35
9. NAUTICA 19 35
10. ELVITRANSA 19 33
11. KRUOPA 19 31
12. AGLUONA-GARANT GROUP 19 30
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 19 29
14. FK "GRANATA" 19 27
15. SPARTA 18 23
16. FELIŪGA 18 14
17. FOTOAPARATAS.LT 19 14
18. VAKARŲ FRONTAS 17 12
19. MEGLARAS 19 8
20. TITANIC-KFA 19 6
21. MEMEL 18 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 19 2
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai