FK"Granata" pratęsė "Nauticos" pralaimėjimų seriją, FK "VS-Jonušai" vieninteliu įvarčiu nutraukė "Feliūgos" pergales, "Vakarų Fronto" trečioji pergalė
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
6 turas
Gegužės 27 d.
"Nautica" - FK "Granata" 3:5 (0:4)

FK "Jonušai" - "Feliūga" 1:0 (0:0)

"Vakarų Frontas" - "EDM Statyba-Sendvaris" 6:2 (2:2)

"Port Mare" privertė "Tobula Instaliacija-Baltai" ekipą patirti pirmąją nesėkmę, "Sarema" nugalėjo "Vakarų Frontą"
5 turas
Gegužės 23 d.
"Tobula Instaliacija-Baltai" - "Port Mare" 1:3 (0:1)

"EDM Statyba-Sendvaris" - "Agluona-Garant Group" 10:0 (be žaidimo)
"Agluona-Garant Group" komanda nesurinko žaidėjų rungtynėms ir šiai komandai įskaitomas pralaimėjimas rezultatu 0:10 be žaidimo bei taikoma -1 taško nuobauda.

"Sarema" - "Vakarų Frontas" 7:3 (2:0)

Pirmus taškus "Klaipėdos FM" iškovojo dvikovoje su ketvirtą nesėkmę paeiliui patyrusia FK "Granata-Jakai" ekipa
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
3 turas
Gegužės 22 d.
FK "Granata-Jakai" - "Klaipėdos FM" 0:4 (0:3)

"Feliūga" parklupdė dar vienus varžovus, puikias rungtynes sužaidusi "Memel" ekipa iškovojo netikėtą pergalę
5 turas
"Feliūga" - "Elvitransa" 2:1 (1:1)

"Newlink.lt-Klaipėdos Sporto Projektai" - "Memel" 0:2 (0:1)

"Sakuona-Rūgpienių kaimas" įtikinamai laimėjo "atviro futbolo" rungtynes
3 turas
Gegužės 21 d.
"Sakuona-Rūgpienių kaimas" - "Sparta-Newlink.lt" 11:4 (6:3)

"Klaipėda City" komanda nesulaukė "Meglaro" ekipos, "Klaipėdos Uosto" komanda turėjo daug vargo su "Fotoaparatas.lt" ekipa
5 turas
"Klaipėdos City" - "Meglaras" 10:0 (be žaidimo)
"Meglaro" komanda nesurinko žaidėjų rungtynėms ir šiai komandai įskaitomas pralaimėjimas rezultatu 0:10 be žaidimo bei taikoma -1 taško nuobauda.

"Klaipėdos Uostas" - "Fotoaparatas.lt" 4:3 (1:2)

"Sarema" po atkaklios kovos nugalėjo "EDM Statybą-Sendvarį"
3 turas
Gegužės 20 d.
"Sarema" - "EDM Statyba-Sendvaris" 2:1 (1:1)

Pergales pasiekusios "Kruopa" ir FK "VS-Jonušai" neleidžia atitrūkti lyderiams, FC "Suoliukas" įvarčius "pataupė" antrajam kėliniui
5 turas
"Kruopa" - "Nautica" 6:2 (3:1)

FK "Granata" - "FK "VS-Jonušai" 1:5 (1:2)

FC "Suoliukas" - "Mosėdis" 8:0 (0:0)

Pergalingas pirmadienio vakaras tiek "Bangai", tiek "Minijai"
LFF I lygos pirmenybės
9 turas
Gargždų "Banga" - Kauno "Stumbras B" 3:0 (1:0)

Alytaus DFK "Dainava" - Kretingos "Minija" 0:1 (0:1)

„Klaipėdos Veteranai“ komandos sąskaitoje dvejos pergalės ir dvejos lygiosios
Įsibėgėjusiose Lietuvos senjorų (50 m. ir vyresnių) pirmenybėse „Klaipėdos Veteranai“ kartu su kitomis 13 komandų sužaidė jau po keturias rungtynes.
Pirmoje dvikovoje vykusioje Vilniuje klaipėdiečiai sužaidė lygiosiomis 0:0 su Panevėžio „Ekrano veteranais“ bei tą pačią dieną 4:1 įveikė Vilniaus FK „Alfa“ komandą. Kitas dvejas pirmenybių rungtynes praėjusį savaitgalį „Klaipėdos Veteranai“ žaidė Panevėžyje ir iš šios išvykos parsivežė taip pat 4 taškus – su FK „Šiaulių Liūtais“ sužaista be įvarčių 0:0, o kiek vėliau 2:0 įveikta Žagarės „Skaistgirio-Žvelgaičio“ ekipa.
Per keturias rungtynes surinkę 8 taškus „Klaipėdos veteranai“ tarp 14 ekipų turnyrinėje lentelėje dalinasi antra-ketvirta vietomis.
Visi pirmenybių rezultatai ir turnyrinė lentelė pateikiama šioje lietuvosfutbolas.lt svetainės paskyroje svetainės paskyroje.