"Uosto Direkcija" apkartino "Klaipėda City" komandos startą, "Klaipėdos Universitetas" vos išnešė "sveiką kailį" rungtynėse su "Vakarų frontu"
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Balandžio 30 d.
„Uosto Direkcija“ – „Klaipėda City“ 6:0 (4:0)

„Klaipėdos Universitetas“ – „Vakarų frontas“ 5:4 (1:0)
"Miško Pasaka" antroje rungtynių pusėje pranoko FK "Koralo" žaidėjus
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Balandžio 30 d.
„Miško Pasaka“ – FK „Koralas“ 3:1 (0:1)
Nugalėjusios "AGRpako-Sendvario" ir "Saremos" ekipos varžovams leido pasižymėti tik po kartą
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Balandžio 29 d.
„AGRpakas-Sendvaris“ – „Kruopa“ 4:1 (2:1)
„Sarema“ – „Sparta“ 7:1 (4:0)
"Futbolo mokykla" - trečiosios vietos laimėtoja

XIV-asis A.Fokino Taurės turnyras
Balandžio 28 d.
Rungtynės dėl III vietos
„Futbolo mokykla“ – „Klarksonas-Sakuona“ 5:2 (2:1)
I-oji lyga startavo "Titanic" ekipos pergale
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Balandžio 28 d.
„Nautica“ – „Titanic“ 2:4 (0:1)
"Memel" ekipa sugadino "Visi Tūzai" komandos debiutą
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Balandžio 28 d.
„Visi Tūzai“ – „Memel“ 2:7 (0:1)
Lygiavertėje kovoje finalą minimalia persvara laimėjo "Klaipėdos Universitetas"
XIV-asis A.Fokino Taurės turnyras
Balandžio 27 d.
Finalas
„Klaipėdos Universitetas“ – „Sarema“ 1:0 (0:0)
"Policijos mokykla" startavo rezultatyvia pergale, FC "Suoliukas" palaužė garbingai pasipriešinusią FC "Agluonėnų" ekipą
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Balandžio 27 d.
„Policijos mokykla“ – „Meglar“ 10:4 (7:3)
FC „Agluonėnai“ – FC „Suoliukas“ 0:2 (0:1)
Šią savaitę startuoja Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Jau pirmadienį, balandžio 27 d. startuos Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės, kurių dvejose lygose varžysis 18 komandų. Numatta, kad kiekvieną savaitę I-oje lygoje bus sužaista po 5 rungtynes, o II-oje per savaitę įvyks ketverios dvikovos. Visos rungtynės bus žaidžiamos Klaipėdos centrinio stadiono Mažojoje dirbtinės dangos aikštėje (Sportininkų g. 46).

Pateikiame šios savaitės rungtynių anonsą:
Būna ir taip... Užtikrintai pirmavęs "Klaipėdos Universitetas" buvo per plauką nuo fiasko ir tik baudinių serijoje išsigelbėjo
XIV-asis A.Fokino Taurės turnyras
Balandžio 22 d.
Pusfinalis
„Klaipėdos Universitetas“ – „Futbolo mokykla“ 7:7 (5:1)
(baudinių serija 4:2)

BAUDINIŲ SERIJOS VIDEO --- TRUMPA VIDEO APŽVALGA

Finalas
Balandžio 27 d. 20.30 val. Centrinio st. d.d. aikštė
„Sarema“ – „Klaipėdos Universitetas“

Rungtynės dėl III-os vietos
Balandžio 28 d. 20.30 val. Centrinio st. d.d. aikštė
„Futbolo mokykla“–„Klarksonas-Sakuona“
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybėse dalyvaus 8 komandos
Prie dalyvavimą LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybėse anksčiau patvirtinusių šešių komandų pastarosiomis dienomis prisijungė dar dvi ekipos – savo dalyvavimą pirmenybėse pratęs Klaipėdos „Rosa“ ir LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybėse debiutuos Klaipėdos „Koralas“.
Tad 2015 metų LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybėse dalyvaus 8 komandos - Kretingos „KKT“, Klaipėdos „Sarema“, Plikių „Klarksonas-Sakuona“, Klaipėdos „Baltai“, Klaipėdos „AGRpakas-Sendvaris“ ir Plungės „Babrungas“, Klaipėdos „Rosa“ ir Klaipėdos „Koralas“.
Klaipėdos „Jambo“ dėl įvairių priežasčių vis gi nusprendė sustabdyti savo komandos gyvavimą ir šiemet komanda varžybose nedalyvaus.
Priminsime, kad praėjusio sezono nugalėtoja – „Gargždų Pramogos-Taškas“ komanda nusprendė šiemet išmėginti jėgas LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybėse. Pirmenybėse nebedalyvaus iširusi Klaipėdos „Kuršių“ komanda bei keletą nesėkmingų sezonų išgyvenusi Mažeikių „Olimpo-SC“ ekipa.
Klaipėdos „Sarema“ bus susijusi komanda su LFF II lygoje rungtyniausiančia „Gargždų Pramogos-Taškas“ ekipa ir pagal LFF varžybų nuostatus galės varijuoti komandose registruotais žaidėjais.
Komandos savo sudėtyje galės registruoti po 35 žaidėjus, antrasis registracijos laikotarpis bus per sezono pertrauką.
Komandos rungtyniaus trimis ratais, o pirmenybių pradžia planuojama gegužės mėn. pirmomis dienomis, liepos 12 d. – rugpjūčio 7 d. bus pertrauka, o pirmenybės finišuotų spalio 16-17 d.
Pateikiame LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybių turų eigą
Puslapis 167 iš 181 << < 164 165 166 167 168 169 170 > >>
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
3 turas.

15.00
KLAIPĖDOS FM - BANGA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

16.00
PORT MARE - KFA AKADEMIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
8 turas.

18.00
LCC MOOSE FC - ELVITRANSA
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

20.00
NAUTICA - KRUOPA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

21.00
SPARTA - PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 3 5
2. FK JAKAI 4 5
3. KLAIPĖDOS FM 3 4
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 3 9
2. NAUTICA 3 9
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3 6
4. KLAIPĖDA CITY 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. KRUOPA 3 6
7. KLAIPĖDA CITY B 3 3
8. PORT MARE 3 3
9. SPARTA 3 3
10. FK VS-JONUŠAI 3 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 3 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
2. FK GRANATA 4 9
3. FK GIRULIAI 3 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. FC SUOLIUKAS 4 8
6. ELVITRANSA 3 6
7. LCC MOOSE FC 3 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 15
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 7 9
6. ELVITRANSA 6 6
7. LCC MOOSE FC 6 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 7 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai