II-os lygos ketvirtfinalio etapą įveikė "LCC Kicks" ir "Policijos mokykla"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga
Sausio 29 d.
KETVIRTFINALIAI
„LCC Kicks“ – „Atsarginių suoliukas“ 4:1 (2:0)
„Policijos mokykla“ – „Bočiai-Transkela“ 3:2 (1:0)
"Klaipėdos Universiteto" pergalių seriją nutraukė "Nautica", "Saremos" pergalė nebeleis "Titanic" komandai pakilti iš paskutinės vietos
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga
Sausio 28 d.
„Nautica“ – „Klaipėdos Universitetas“ 4:4 (1:2)
„Titanic“ – „Sarema“ 2:6 (1:4)
„Bočiai“ – „Klarksonas-Plikiai“ 3:8 (1:3)
III-oje lygoje atkakli kova dėl antrojo tiesioginio kelialapio į pusfinalį
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga
Sausio 27 d.
„Bega“ – „Memel“ 12:5 (7:2)
„Klaipėdos Policija“ – „Kuršiai“ 5:2 (4:2)
„KPVM“ – „Ginduliai“ 14:3 (7:2)
„Sokeris“ – „Klaipėda City-2“ 2:8 (1:3)
"KUSK" tik po pertraukos palaužė "Saremos" penketuką, "Irenitos" puolimas "nušlavė" "Klarksoną-Plikius"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga
Sausio 23 d.
„Sarema“ – „KUSK“ 2:5 (1:0)
„Klarksonas-Plikiai“ – „Irenita“ 5:16 (1:8)
„GP-Policijos Asociacija“ – „Bočiai“ 3:0 („Bočių“ komandoje rungtyniavo neregistruoti žaidėjai ir šiai komandai užskaitytas techninis pralaimėjimas)
II-os lygos pirmojo etapo paskutinėse rungtynėse paskutiniųjų vietų dalybos
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga
Sausio 23 d.
„LAJM“ – „Optimistai“ 6:12 (1:4)
Po "Klaipėdos Policijos" pergalės paaiškėjo šeštukas tęsiantis kovas atkrintamosiose varžybose
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga
Sausio 23 d.
„Agluonėnai“ – „Klaipėdos Policija“ 5:8 (2:4)
„Karinės Jūrų Pajėgos“ – „KPVM“ 1:12 (1:7)
"Nautica" nepraranda vilties pakovoti dėl II vietos po pirmojo etapo
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga
Sausio 22 d.
„Kruopa“ – „Nautica“ 2:6 (1:3)
"Spartai" lygiosios su "Policijos mokykla" pavirto "sezono pralaimėjimu"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga
Sausio 22 d.
„Sparta“ – „Policijos Mokykla“ 3:3 (1:1)
"Sokeris" beveik užvėrė "Meglar" ekipai kelią į kitą etapą, "Klaipėda City-2" dviženkle persvara įveikė "Memel"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga
Sausio 22 d.
„Meglar“ – „Sokeris“ 4:5 (1:1)
„Memel“ – „Klaipėda City-2“ 1:11 (0:8)
"Klaipėdos Universitetas" pajuto "Baltų" pasipriešinimą, "Sportidus-KVK" antroje rungtynių pusėje įtvirtino pergalę prieš "Titianic"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga
Sausio 21 d.
„Klaipėdos Universitetas“ – „Baltai“ 8:5 (4:2)
„Sportidus-KVK“ – „Titanic“ 6:2 (1:0)
"AGRpakas-Sendvaris" dalyvavimą II-oje lygoje baigė pergale prieš "LCC Kicks"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga
Sausio 21 d.
„AGRpakas-Sendvaris“ – „LCC Kicks“ 6:3 (3:1)
Puslapis 167 iš 175 << < 164 165 166 167 168 169 170 > >>
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

18.45
LCC MOOSE FC - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

20.30
FK VS-JONUŠAI - KLAIPĖDOS FM-2
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 1 3
2. FK VS-JONUŠAI 0 0
3. LCC MOOSE FC 0 0
4. KLAIPĖDA CITY 0 0
5. ELVITRANSA 0 0
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
7. KLAIPĖDOS FM-2 0 0
8. FK GIRULIAI 0 0
9. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PORT MARE 0 0
2. FK ŽEBENKŠTIS 0 0
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
4. FK VIENUOLIKĖ 0 0
5. FK GRANATA 0 0
6. NAUTICA 0 0
7. KLAIPĖDOS POLICIJA 0 0
8. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KFA AKADEMIJA 0 0
2. KLAIPĖDOS FM-1 0 0
3. FK MOSėDIS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. KRUOPA 0 0
6. KRANTONA 0 0
7. KLAIPĖDA CITY B 0 0
8. FC SUOLIUKAS 0 0