III-os lygos reguliarusis sezonas baigėsi FK "Granata" ir FK "Žebenkštis" komandų pergalėmis
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III lyga
Vasario 19 d.
Nukeltos iš 5 turo
FK "Granata" - "Bega" 7:3 (2:0)

"Memel" - FK "Žebenkštis" 3:9 (1:4)

FK „Klaipėdos veteranai“ (50 metų ir vyresni) iškovojo „Lietuvos šimtmečio“ taurę
2018 m. vasario 18 d. Kauno dengtame futbolo manieže vyko futbolo veteranų (50 metų ir vyresnių) turnyras „Lietuvos šimtmečio taurė“, kuriame dalyvavo ir FK „Klaipėdos veteranai“ komanda. Be klaipėdiečių varžėsi Šiaulių, Jonavos ir Kauno futbolo veteranai. Turnyre šauniai pasirodė klaipėdiečiai, kurie 2:0 įveikė Šiaulių komandą, lygiosiomis 3:3 sužaidė su turnyro šeimininkais kauniečiais, 2:1 įveikė Jonavos veteranus ir iškovojo „Lietuvos šimtmečio“ taurę.
Be taurės klaipėdiečiai išsivežė ir nemažai prizų:
Rezultatyviausias turnyro žaidėjas – Arūnas Gylys (3 įvarčiai), geriausias turnyro vartininkas – Grigorij Gerasimov, geriausias turnyro žaidėjas Robertas Butkevičius ir geriausias turnyro komandų treneris Algimantas Balbuckas.

II-os lygos finale žais pirmojo etapo nugalėtojai "Plikių-Rūgpienių kaimas" ir atkrentamosiose varžybose įsižaidusi "Klaipėda City"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga
Vasario 15 d.
Pusfinalis
"Plikiai-Rūgpienių kaimas" - FC "Suoliukas" 8:3 (2:1)

"Klaipėdos Uostas" - "Klaipėda City" 2:4 (0:1)

Paaiškėjo Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III lygos atkrentamųjų varžybų poros
11 turas
"Agluona-Garant Group" - "EDM Statyba-Sendvaris" 2:5 (0:4)

FK "Žebenkštis" - FK "Konteka" 8:6 (5:1)

"Nautica" - "Klaipėdos Policija" 10:3 (5:2)

Finišavo Klaipėdos rajono salės futbolo pirmenybių varžybos, kuriose triumfavo „GP-Taškas“ ekipa.
Vasario 9 dieną finišavo tris mėnesius trukusios Klaipėdos rajono salės futbolo pirmenybių varžybos, kuriose triumfavo „GP-Taškas“ ekipa.
Lapkričio 6 dieną startavusios pirmenybės pritraukė 11 komandų, kurios varžėsi dviem etapais. Pirmajame etape komandos tarpusavyje žaidė vieno rato sistema. Per dešimt rungtynių tik kartą suklupę „GP-Taškas“ atstovai su dideliu atotrūkiu pelnė pirmąją vietą. Iki pirmojo etapo pabaigos likus žaisti dviem turams, penktą ir dešimtą vietas skyrė tik 3 taškai. Po 11 turo į stipriausiųjų aštuntuką nepateko „Klaipėda City-2“, „Banga-2002“ ir GVG-Memes“ ekipos.
Antrajame etape 8 pajėgiausios komandos varžybas pradėjo ketvirtfinalio susitikimais. Pirmajame susitikime tarp „GP-Taškas“ ir „Sendvario“ ekipų pirmieji įvartį pelnė Sendvario atstovai, o reguliariojo sezono nugalėtojai rezultatą sugebėjo išlyginti tik besibaigiant pirmajam kėliniui. Antrajame kėlinyje „GP-Taškas“ pelnė dar 8 įvarčius be atsako ir šventė pergalę rezultatu 9:1. Susitikime tarp „Klaipėdos City“ ir Klaipėdos „Spartos“ intriga ir lygus rezultatas laikėsi iki pat antrojo kėlinio vidurio, tačiau sėkmingai keitimus atlikę „Klaipėda City“ atstovai rungtynių pabaigoje rezultatu 6:4 privertė pasiduoti „Spartą“.

"Krantona" antroje rungtynių pusėje užsitikrino patekimą į pusfinalį, penkių įvarčių persvarą turėjusi "KUSK-Miško Pasaka" "išsikapstė" tik paskutinių sekundžių įvarčiu
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Vasario 13 d.
Ketvirtfinalis
"Krantona" - "FM-2000" 13:6 (5:3)

"KUSK-Miško Pasaka" - FK "Jakai" 10:9 (6:3)

Devintą vietą III-oje lygoje užsitikrinęs "Vakarų Frontas" nugalėjo "Memel" komandą
11 turas
"Memel" - "Vakarų Frontas" 6:17 (3:8)

Pirmenybes "Meglaras" ir "Vienuolikė-Elvitransa" užbaigė pergalėmis panaikinus varžovų solidžias persvaras
Vasario 12 d.
11 turas
"Meglaras" - "Bega" 7:6 (2:4)

"Vienuolikė-Elvitransa" - FK "Granata" 9:4 (2:3)

FK "Žebenkštis" per mažą žingsnį nuo patekimo iškart į pusfinalį, "kovoje dėl pirmos pergalės" "Klaipėdos Policija" nugalėjo "Memel" komandą