Memel
Logotipas
Informacija
6
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
6
PRALAIMĖJIMAI
20
TAŠKAI
37 (vid. 2.64)
ĮMUŠTA
40 (vid. 2.86)
PRALEISTA
-3
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Tadas BaronasMaksim BondarevViktoras PrudnikovasValera AliakinMichailas Rybakovas
17 įvarč.7 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Tadas Baronas
17
0
0
Maksim Bondarev
7
1
0
Viktoras Prudnikovas
3
0
0
Valera Aliakin
2
0
0
Michailas Rybakovas
2
0
0
Viktor Kukšinov
1
0
0
Aleksandr Truš
1
0
0
Denis Budajev
0
0
0
Dmitrij Čindarov
0
0
0
Romanas Gudlekis
0
0
0
Pavel Dutko
0
0
0
Vitalij Liubarskij
0
0
0
Rafael Mesropyan
0
0
0
Roman Fokin
0
0
0
Pavel Truš
0
0
0
Artur Ustinov
0
0
0
Raimondas Varnas
0
0
0
Kęstutis Aljauskas
0
0
0
Lukas Mašiotas
0
0
0
Artur Novičenko
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Jurij Miruta
2
0
0
Eduard Fedorenko
0
0
0
Sužaistos rungtynės (14)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2015-04-28
Visi Tūzai
2:7
Memel
2
2015-05-04
Memel
4:0
FC "Agluonėnai"
3
2015-05-11
Policijos mokykla
1:1
Memel
4
2015-05-18
Memel
1:0
FC "Suoliukas"
5
2015-05-25
Memel
2:3
Meglar
6
2015-06-01
FK "Koralas"
3:3
Memel
7
2015-06-08
Memel
3:6
Miško Pasaka
8
2015-07-27
Memel
3:2
Visi Tūzai
9
2015-08-03
FC "Agluonėnai"
2:1
Memel
10
2015-08-11
Memel
1:3
Policijos mokykla
11
2015-08-17
FC "Suoliukas"
2:3
Memel
12
2015-08-24
Memel
4:2
Meglar
13
2015-08-31
Memel
2:3
FK "Koralas"
14
2015-09-11
Memel
2:11
Miško Pasaka

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 15
2. NEPTŪNAS B 7 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 10
4. MINIJA B 5 9
5. FK GINTARAS 6 8
6. FK VS-JONUŠAI 6 6
7. KLAIPĖDOS FM B 2 3
8. ROSA 6 0


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 4 12
2. FK JAKAI 4 8
3. FK MAMUKAI 4 7
4. KARYS.LT 4 7
5. TRIUMFAS 4 3
6. BABRUNGO UOGOS 4 1
7. FF JŪRA 4 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 18
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 18
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. FK GRANATA 6 12
5. KLAIPĖDA CITY 6 12
6. KFA-NEPTŪNAS 6 10
7. FK JAKAI 6 10
8. FASOUL ARTSPACE 6 9
9. FC SUOLIUKAS 6 6
10. FK FUTERA 6 6
11. TRITON LT 6 6
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 3
13. NEWLINK TRUST 6 0
14. FK PLIUSAS 6 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 4 12
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 9
3. KLAIPĖDA CITY 4 7
4. KRUOPA-GIRULIAI 5 6
5. DANĖS PERLAS 5 2
6. MEMEL 5 1


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015