FC "Suoliukas"
Logotipas
Informacija
10
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
30
TAŠKAI
51 (vid. 3.64)
ĮMUŠTA
14 (vid. 1.00)
PRALEISTA
37
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Vilius JokubaitisEdvardas BacevičiusAndrej SmyslovSergej SmyslovEdgar Dorogavcev
12 įvarč.8 įvarč.7 įvarč.6 įvarč.5 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Vilius Jokubaitis
12
4
1
Edvardas Bacevičius
8
0
0
Andrej Smyslov
7
1
0
Sergej Smyslov
6
0
0
Edgar Dorogavcev
5
1
0
Martynas Laučka
4
0
0
Vilius Mišeika
3
1
0
Aleksandr Gorianoj
1
0
0
Martynas Tumasonis
0
0
0
Martynas Bučas
0
0
0
Ejike Nnamdi Nwosu
0
0
0
Aleksandr Šipulia
0
0
0
Denis Degutis
0
0
0
Akinyandenu Olakunle
0
0
0
Sergej Bondarev
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Denis Godzin
0
0
0
Edgaras Safranovas
0
0
0
Robertas Rimutis
0
0
0
Sužaistos rungtynės (14)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2015-04-28
FC "Agluonėnai"
0:2
FC "Suoliukas"
2
2015-05-05
FC "Suoliukas"
1:0
Policijos mokykla
3
2015-05-12
FC "Suoliukas"
7:1
Meglar
4
2015-05-18
Memel
1:0
FC "Suoliukas"
5
2015-05-25
FC "Suoliukas"
4:1
FK "Koralas"
6
2015-06-04
Miško Pasaka
2:1
FC "Suoliukas"
7
2015-06-11
FC "Suoliukas"
12:0
Visi Tūzai
8
2015-07-28
FC "Suoliukas"
10:0
FC "Agluonėnai"
9
2015-08-03
Policijos mokykla
2:3
FC "Suoliukas"
10
2015-08-10
Meglar
0:2
FC "Suoliukas"
11
2015-08-17
FC "Suoliukas"
2:3
Memel
12
2015-08-25
FC "Suoliukas"
3:1
FK "Koralas"
14
2015-09-11
Visi Tūzai
0:3
FC "Suoliukas"
15
2015-09-03
FC "Suoliukas"
1:3
Miško Pasaka

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 0 0
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
3. ROSA 0 0
4. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
5. FK VS-JONUŠAI 0 0
6. FK GINTARAS 0 0
7. MINIJA B 0 0
8. KLAIPĖDOS FM B 0 0


Klaipėdos regiono moterų 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KARYS.LT 0 0
2. KLAIPĖDOS FM 0 0
3. FK JAKAI 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 0 0
2. FC SUOLIUKAS 0 0
3. FK PLIUSAS 0 0
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
5. GARANT GROUP 0 0
6. FK VS-JONUŠAI 0 0
7. FK GRANATA 0 0
8. FASOUL ARTSPACE 0 0
9. FK JAKAI 0 0
10. KFA-NEPTŪNAS 0 0
11. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
12. FK FUTERA 0 0
13. TRITON LT (buv. FELIŪGA) 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA-GIRULIAI 0 0
2. FK GINTARO VETERANAI 0 0
3. DANĖS PERLAS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 0 0
6. KLAIPĖDA CITY 0 0
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015