Policijos mokykla
Logotipas
Informacija
8
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
26
TAŠKAI
48 (vid. 3.43)
ĮMUŠTA
29 (vid. 2.07)
PRALEISTA
19
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Tadas JurkusVitalis MarozasDarius GrigaitisVytautas MedaikisDovydas Narkus
12 įvarč.7 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Tadas Jurkus
12
0
0
Vitalis Marozas
7
0
0
Darius Grigaitis
2
0
0
Vytautas Medaikis
2
0
0
Dovydas Narkus
2
1
0
Elijus Pavlovas
2
0
0
Giedrius Simonavičius
2
0
0
Arnoldas Kumšlys
1
0
0
Deividas Surblys
1
0
0
Egidijus Staražinskas
1
0
0
Mindaugas Davidavičius
1
0
1
Nerijus Šliogeris
1
0
0
Manfredas Ramonas
0
0
0
Martynas Gricius
0
0
0
Putinas Bartkevičius
0
0
0
Gintautas Ramonas
0
0
0
Sigitas Gujis
0
0
0
Orestas Buitkus
0
0
0
Gevork Arakelian
0
0
0
Arūnas Šeškus
0
0
0
Kazimieras Kučinskas
0
0
0
Simonas Daividavičius
0
0
0
Marius Narušis
0
0
0
Tomas Alkauskas
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Andrius Gedgaudas
8
1
1
Titas Mačiulis
1
0
0
Donatas Plonis
0
0
0
Alan Bankov
0
0
0
Valdas Derkintis
0
0
0
Sužaistos rungtynės (14)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2015-04-28
Policijos mokykla
10:4
Meglar
2
2015-05-05
FC "Suoliukas"
1:0
Policijos mokykla
3
2015-05-11
Policijos mokykla
1:1
Memel
4
2015-05-19
FK "Koralas"
1:3
Policijos mokykla
5
2015-05-28
Policijos mokykla
5:4
Miško Pasaka
6
2015-06-03
Visi Tūzai
0:8
Policijos mokykla
7
2015-06-08
Policijos mokykla
6:1
FC "Agluonėnai"
8
2015-07-27
Meglar
2:2
Policijos mokykla
9
2015-08-03
Policijos mokykla
2:3
FC "Suoliukas"
10
2015-08-11
Memel
1:3
Policijos mokykla
11
2015-08-20
Policijos mokykla
1:3
FK "Koralas"
12
2015-08-28
Policijos mokykla
0:5
Miško Pasaka
13
2015-09-01
Policijos mokykla
3:0
Visi Tūzai
14
2015-09-11
FC "Agluonėnai"
3:4
Policijos mokykla

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 15
2. NEPTŪNAS B 7 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 10
4. MINIJA B 5 9
5. FK GINTARAS 6 8
6. FK VS-JONUŠAI 6 6
7. KLAIPĖDOS FM B 2 3
8. ROSA 6 0


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 4 12
2. FK JAKAI 4 8
3. FK MAMUKAI 4 7
4. KARYS.LT 4 7
5. TRIUMFAS 4 3
6. BABRUNGO UOGOS 4 1
7. FF JŪRA 4 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 18
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 18
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. FK GRANATA 6 12
5. KLAIPĖDA CITY 6 12
6. KFA-NEPTŪNAS 6 10
7. FK JAKAI 6 10
8. FASOUL ARTSPACE 6 9
9. FC SUOLIUKAS 6 6
10. FK FUTERA 6 6
11. TRITON LT 6 6
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 3
13. NEWLINK TRUST 6 0
14. FK PLIUSAS 6 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 4 12
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 9
3. KLAIPĖDA CITY 4 7
4. KRUOPA-GIRULIAI 5 6
5. DANĖS PERLAS 5 2
6. MEMEL 5 1


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015