Miško Pasaka
Logotipas
Informacija
13
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
39
TAŠKAI
82 (vid. 5.86)
ĮMUŠTA
25 (vid. 1.79)
PRALEISTA
57
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Dovidas PaliulisTadas RaštikisJaunius ZimantasJulius LabžentisEdas Skyrius
22 įvarč.15 įvarč.15 įvarč.10 įvarč.9 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Dovidas Paliulis
22
0
0
Tadas Raštikis
15
1
0
Jaunius Zimantas
15
2
0
Julius Labžentis
10
0
0
Edas Skyrius
9
0
0
Edgaras Žemaitaitis
3
1
0
Gvidas Kulbickas
3
0
0
Vilius Jarmalavičius
2
2
0
Kazys Žutautas
1
2
0
Kostas Skarbalius
0
1
0
Stasas Urbonas
0
0
0
Ruslan Archipov
0
0
0
Karolis Malasenkovas
0
0
0
Marius Markevičius
0
0
0
Benediktas Mineikis
0
0
0
Julius Rupeika
0
0
0
Mindaugas Juodelis
0
0
0
Robertas Tranas
0
2
0
Andrius Gecas
0
0
0
Šarūnas Juodelis
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (14)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2015-04-30
Miško Pasaka
3:1
FK "Koralas"
2
2015-05-07
Meglar
4:6
Miško Pasaka
3
2015-05-14
Visi Tūzai
1:6
Miško Pasaka
4
2015-05-21
Miško Pasaka
5:0
FC "Agluonėnai"
5
2015-05-28
Policijos mokykla
5:4
Miško Pasaka
6
2015-06-04
Miško Pasaka
2:1
FC "Suoliukas"
7
2015-06-08
Memel
3:6
Miško Pasaka
8
2015-07-30
FK "Koralas"
2:4
Miško Pasaka
9
2015-08-07
Miško Pasaka
5:2
Meglar
10
2015-08-13
Miško Pasaka
18:3
Visi Tūzai
11
2015-08-17
FC "Agluonėnai"
0:4
Miško Pasaka
12
2015-08-28
Policijos mokykla
0:5
Miško Pasaka
14
2015-09-11
Memel
2:11
Miško Pasaka
15
2015-09-03
FC "Suoliukas"
1:3
Miško Pasaka

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 15
2. NEPTŪNAS B 7 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 10
4. MINIJA B 5 9
5. FK GINTARAS 6 8
6. FK VS-JONUŠAI 6 6
7. KLAIPĖDOS FM B 2 3
8. ROSA 6 0


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 4 12
2. FK JAKAI 4 8
3. FK MAMUKAI 4 7
4. KARYS.LT 4 7
5. TRIUMFAS 4 3
6. BABRUNGO UOGOS 4 1
7. FF JŪRA 4 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 18
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 18
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. FK GRANATA 6 12
5. KLAIPĖDA CITY 6 12
6. KFA-NEPTŪNAS 6 10
7. FK JAKAI 6 10
8. FASOUL ARTSPACE 6 9
9. FC SUOLIUKAS 6 6
10. FK FUTERA 6 6
11. TRITON LT 6 6
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 3
13. NEWLINK TRUST 6 0
14. FK PLIUSAS 6 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 4 12
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 9
3. KLAIPĖDA CITY 4 7
4. KRUOPA-GIRULIAI 5 6
5. DANĖS PERLAS 5 2
6. MEMEL 5 1


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015