KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
Logotipas
Informacija
10
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
30
TAŠKAI
112 (vid. 10.18)
ĮMUŠTA
32 (vid. 2.91)
PRALEISTA
80
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Ernestas RazonasAurimas SkurdelisŽilvinas KymantasMarius StonkusEdmundas Zakaras
34 įvarč.15 įvarč.12 įvarč.11 įvarč.11 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Ernestas Razonas
11
34
1
0
Aurimas Skurdelis
12
15
0
0
Žilvinas Kymantas
8
12
0
0
Edmundas Zakaras
11
11
1
0
Marius Stonkus
11
11
0
0
Donatas Surblys
8
8
0
0
Tomas Tomašauskas
0
7
0
0
Robertas Šalkauskas
12
7
1
0
Marius Komovas
2
4
0
0
Edgaras Lukoševičius
11
4
0
0
Kęstutis Ivaškevičius
1
2
0
0
Liudvikas Valius
11
2
0
0
Audrius Tolis
9
2
0
0
Mantas Grigaitis
0
0
0
0
Justas Noreika
0
0
0
0
Karolis Atutis
0
0
0
0
Dmitrij Šiškin
0
0
0
0
Aurimas Vertelis
0
0
0
0
Mantas Galdikas
1
0
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2015-11-11
KUSK
3:12
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
2
2015-11-18
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
7:1
NAUTICA
3
2015-11-25
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
4:1
TITANIC
4
2015-12-02
BOČIAI
2:3
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
5
2015-12-09
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
12:6
BALTAI
6
2015-12-16
PM "ARARAT"
0:15
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
7
2016-01-06
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
3:2
IRENITA
8
2016-01-13
KRUOPA
3:10
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
9
2016-01-25
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
28:9
SAKUONA-PLIKIAI
10
2016-01-27
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
3:2
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
11
2016-02-03
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
16:2
SAREMA
13
2016-02-12
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
6:1
NAUTICA
14
2016-02-16
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
2:2
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 0 0
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
3. ROSA 0 0
4. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
5. FK VS-JONUŠAI 0 0
6. FK GINTARAS 0 0
7. MINIJA B 0 0
8. KLAIPĖDOS FM B 0 0


Regioninės moterų lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KARYS.LT 0 0
2. KLAIPĖDOS FM 0 0
3. FK JAKAI 0 0
4. BABRUNGAS 0 0
5. DŽIUGAS 0 0
6. TRIUMFAS 0 0
7. TAURAS 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 0 0
2. FC SUOLIUKAS 0 0
3. FK PLIUSAS 0 0
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
5. GARANT GROUP 0 0
6. FK VS-JONUŠAI 0 0
7. FK GRANATA 0 0
8. FASOUL ARTSPACE 0 0
9. FK JAKAI 0 0
10. KFA-NEPTŪNAS 0 0
11. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
12. FK FUTERA 0 0
13. TRITON LT (buv. FELIŪGA) 0 0
14. NEWLINK.LT 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA-GIRULIAI 0 0
2. FK GINTARO VETERANAI 0 0
3. DANĖS PERLAS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 0 0
6. KLAIPĖDA CITY 0 0
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015