KRUOPA
Logotipas
Informacija
2
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
9
PRALAIMĖJIMAI
6
TAŠKAI
37 (vid. 3.36)
ĮMUŠTA
91 (vid. 8.27)
PRALEISTA
-54
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Andrej KonovalovVladimiras MolisSaulius DrąsutisSergej FiodorovJevgenij Zaicev
6 įvarč.6 įvarč.5 įvarč.5 įvarč.5 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Andrej Konovalov
11
6
2
0
Vladimiras Molis
9
6
0
0
Sergej Fiodorov
10
5
0
0
Saulius Drąsutis
10
5
0
0
Jevgenij Zaicev
7
5
0
0
Aleksej Fedosejev
7
3
0
0
Jevgenij Fiodorov
4
2
0
0
Eugenijus Davidonis
11
1
0
0
Oleg Čmyr
3
1
0
0
Nerijus Genupskis
4
1
0
0
Artūras Ščerbakovas
0
1
0
0
Rolandas Petraitis
5
1
0
0
Oleg Vinogradov
3
0
0
0
Saulius Mikalajūnas
4
0
1
0
Laurynas Norkus
0
0
0
0
Vidas Dančenka
0
0
0
0
Viktor Golovatij
0
0
0
0
Saulius Baltuonis
0
0
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2015-11-11
KRUOPA
3:4
PM "ARARAT"
2
2015-11-18
IRENITA
14:2
KRUOPA
3
2015-11-23
NAUTICA
14:2
KRUOPA
4
2015-12-04
KRUOPA
8:6
SAKUONA-PLIKIAI
5
2015-12-11
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
5:3
KRUOPA
6
2015-12-16
KRUOPA
3:9
SAREMA
7
2016-01-06
KUSK
9:2
KRUOPA
8
2016-01-13
KRUOPA
3:10
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
9
2016-01-20
TITANIC
11:5
KRUOPA
10
2016-01-27
KRUOPA
3:7
BOČIAI
11
2016-02-04
BALTAI
2:3
KRUOPA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 0 0
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
3. ROSA 0 0
4. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
5. FK VS-JONUŠAI 0 0
6. FK GINTARAS 0 0
7. MINIJA B 0 0
8. KLAIPĖDOS FM B 0 0


Klaipėdos regiono moterų 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KARYS.LT 0 0
2. KLAIPĖDOS FM 0 0
3. FK JAKAI 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 0 0
2. FC SUOLIUKAS 0 0
3. FK PLIUSAS 0 0
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
5. GARANT GROUP 0 0
6. FK VS-JONUŠAI 0 0
7. FK GRANATA 0 0
8. FASOUL ARTSPACE 0 0
9. FK JAKAI 0 0
10. KFA-NEPTŪNAS 0 0
11. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
12. FK FUTERA 0 0
13. TRITON LT (buv. FELIŪGA) 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA-GIRULIAI 0 0
2. FK GINTARO VETERANAI 0 0
3. DANĖS PERLAS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 0 0
6. KLAIPĖDA CITY 0 0
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015