SAKUONA-PLIKIAI
Logotipas
Informacija
1
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
10
PRALAIMĖJIMAI
3
TAŠKAI
55 (vid. 5.00)
ĮMUŠTA
121 (vid. 11.00)
PRALEISTA
-66
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Edgaras JokubaitisArtūras MosejevasEdas SkyriusMindaugas ŽemaitaitisKostas Skarbalius
13 įvarč.8 įvarč.8 įvarč.7 įvarč.4 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Edgaras Jokubaitis
7
13
1
0
Edas Skyrius
9
8
1
0
Artūras Mosejevas
9
8
0
0
Mindaugas Žemaitaitis
3
7
1
0
Kostas Skarbalius
8
4
4
0
Aurimas Peištaras
7
4
1
0
Marius Nausėdas
7
3
0
0
Renatas Mosejevas
1
3
0
0
Andrius Pancerovas
3
3
2
0
Deividas Peištaras
5
2
0
0
Tadas Balčiūnas
1
0
0
0
Česlovas Kavarza
2
0
0
0
Maksimas Melechinas
0
0
0
0
Nerijus Kosmakovas
0
0
0
0
Valdas Žalneravičius
0
0
0
0
Saulius Abromavičius
2
0
0
0
Vacys Lekevičius
6
0
2
0
Robertas Kaminskas
0
0
0
0
Ričardas Kaminskas
1
0
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2015-11-09
SAKUONA-PLIKIAI
8:2
BALTAI
2
2015-11-19
PM "ARARAT"
6:1
SAKUONA-PLIKIAI
3
2015-11-23
SAKUONA-PLIKIAI
3:7
IRENITA
4
2015-12-04
KRUOPA
8:6
SAKUONA-PLIKIAI
5
2015-12-10
NAUTICA
11:2
SAKUONA-PLIKIAI
6
2015-12-17
SAKUONA-PLIKIAI
1:5
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
7
2016-01-07
SAREMA
13:6
SAKUONA-PLIKIAI
8
2016-01-15
SAKUONA-PLIKIAI
7:18
KUSK
9
2016-01-25
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
28:9
SAKUONA-PLIKIAI
10
2016-01-28
SAKUONA-PLIKIAI
4:7
TITANIC
11
2016-02-05
BOČIAI
16:8
SAKUONA-PLIKIAI

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 0 0
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
3. ROSA 0 0
4. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
5. FK VS-JONUŠAI 0 0
6. FK GINTARAS 0 0
7. MINIJA B 0 0
8. KLAIPĖDOS FM B 0 0


Klaipėdos regiono moterų 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KARYS.LT 0 0
2. KLAIPĖDOS FM 0 0
3. FK JAKAI 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 0 0
2. FC SUOLIUKAS 0 0
3. FK PLIUSAS 0 0
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
5. GARANT GROUP 0 0
6. FK VS-JONUŠAI 0 0
7. FK GRANATA 0 0
8. FASOUL ARTSPACE 0 0
9. FK JAKAI 0 0
10. KFA-NEPTŪNAS 0 0
11. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
12. FK FUTERA 0 0
13. TRITON LT (buv. FELIŪGA) 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA-GIRULIAI 0 0
2. FK GINTARO VETERANAI 0 0
3. DANĖS PERLAS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 0 0
6. KLAIPĖDA CITY 0 0
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015