GARANT GROUP
Informacija
11
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
35
TAŠKAI
74 (vid. 5.29)
ĮMUŠTA
18 (vid. 1.29)
PRALEISTA
56
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Justas VainikaitisŽilvinas KymantasAudrius Vitkauskas
26 įvarč.8 įvarč.6 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Justas Vainikaitis
26
0
0
  Žilvinas Kymantas
8
0
0
  Audrius Vitkauskas
6
0
0
  Tadas Gudauskas
5
3
0
  Edgaras Voitechovskis
5
2
0
  Gerdas Kančelskis
4
0
0
  Marius Valskis
4
0
0
  Kazimieras Žutautas
2
1
0
  Robertas Šalkauskas
2
0
0
  Paulius Ruseckas
2
2
0
  Andrius Pancerovas
1
1
0
  Edvinas Razutis
1
1
0
  Martynas Jankauskas
1
0
0
  Dovidas Paliulis
1
0
0
  Saulius Varkalis
0
0
0
  Artūras Kurbangalijevas
0
0
0
  Jurijus Kurbangalijevas
0
0
0
  Mantas Grigaitis
0
0
0
  Robertas Tranas
0
0
1
  Justas Noreika
0
0
0
  Žydrūnas Karpis
0
0
0
  Tadas Jaugelavičius
0
0
0
  Saulius Mikalajūnas
0
0
0
  Laurynas Plačas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Simonas Juška
4
0
0
  Atas Šerkšnys
0
0
0
Sužaistos rungtynės (14)
INFO
Rezultatas
2020-06-10
1 turas
FK SMK
3:4
GARANT GROUP
2020-06-18
2 turas
GARANT GROUP
1:1
EDM STATYBA-SENDVARIS
2020-06-26
3 turas
NEWLINK.LT
1:14
GARANT GROUP
2020-07-09
5 turas
GARANT GROUP
3:2
FK "GRANATA"
2020-07-15
6 turas
KFA-FC NEPTŪNAS
5:1
GARANT GROUP
2020-07-22
7 turas
GARANT GROUP
13:0
VAKARŲ FRONTAS
2020-08-05
8 turas
NAUTICA
1:4
GARANT GROUP
2020-08-10
9 turas
GARANT GROUP
5:0
FK PLIUSAS
2020-08-18
10 turas
FC "SUOLIUKAS"
0:0
GARANT GROUP
2020-08-26
11 turas
GARANT GROUP
1:0
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2020-09-03
12 turas
FELIŪGA
0:7
GARANT GROUP
2020-09-08
13 turas
GARANT GROUP
15:1
FK MOSĖDIS
2020-09-17
14 turas
FK "VS-JONUŠAI"
1:2
GARANT GROUP
2020-09-25
15 turas
GARANT GROUP
4:3
KLAIPĖDA CITY

Sekančios rungtynės
INFO

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 0 0
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
3. ROSA 0 0
4. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
5. FK VS-JONUŠAI 0 0
6. FK GINTARAS 0 0
7. MINIJA B 0 0
8. KLAIPĖDOS FM B 0 0


Klaipėdos regiono moterų 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KARYS.LT 0 0
2. KLAIPĖDOS FM 0 0
3. FK JAKAI 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 0 0
2. FC SUOLIUKAS 0 0
3. FK PLIUSAS 0 0
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
5. GARANT GROUP 0 0
6. FK VS-JONUŠAI 0 0
7. FK GRANATA 0 0
8. FASOUL ARTSPACE 0 0
9. FK JAKAI 0 0
10. KFA-NEPTŪNAS 0 0
11. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
12. FK FUTERA 0 0
13. TRITON LT (buv. FELIŪGA) 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA-GIRULIAI 0 0
2. FK GINTARO VETERANAI 0 0
3. DANĖS PERLAS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 0 0
6. KLAIPĖDA CITY 0 0
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015