FK "GRANATA"
Informacija
7
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
7
PRALAIMĖJIMAI
21
TAŠKAI
56 (vid. 4.00)
ĮMUŠTA
36 (vid. 2.57)
PRALEISTA
20
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Tomas JonušasArtūras KumpisMantas Perepliotovas
18 įvarč.11 įvarč.4 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Tomas Jonušas
18
0
0
  Artūras Kumpis
11
1
0
  Mantas Perepliotovas
4
2
0
  Nerijus Paulauskas
3
0
1
  Andrius Vaitonis
3
0
0
  Edvinas Girdenis
3
1
0
  Evaldas Misiūnas
2
4
0
  Artūras Jakovenka
2
0
0
  Aurimas Anužis
2
0
0
  Haroldas Jonauskis
2
1
0
  Titas Mikelis
1
0
0
  Andrius Rakauskas
1
0
0
  Donatas Anužis
1
0
0
  Deivydas Gedvilas
1
0
0
  Linas Kokanskas
0
0
0
  Kęstutis Ivaškevičius
0
0
0
  Egidijus Martinkus
0
0
0
  Dangirdas Žilinskas
0
0
0
  Evaldas Karpavičius
0
0
0
  Andrius Jokšas
0
1
0
  Modestas Arys
0
0
0
  Edgaras Barkus
0
0
0
  Aurimas Tamkevičius
0
0
0
  Vaidotas Gedvilas
0
0
0
  Evaldas Kaliniauskas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Artūras Anužis
1
0
0
Sužaistos rungtynės (14)
INFO
Rezultatas
2020-06-11
1 turas
KLAIPĖDA CITY
2:1
FK "GRANATA"
2020-06-15
2 turas
FK "GRANATA"
0:5
FK SMK
2020-06-25
3 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
1:3
FK "GRANATA"
2020-07-02
4 turas
FK "GRANATA"
7:0
NEWLINK.LT
2020-07-09
5 turas
GARANT GROUP
3:2
FK "GRANATA"
2020-07-20
7 turas
FK "GRANATA"
3:6
KFA-FC NEPTŪNAS
2020-08-06
8 turas
VAKARŲ FRONTAS
1:6
FK "GRANATA"
2020-08-12
10 turas
FK "GRANATA"
3:4
NAUTICA
2020-08-19
10 turas
FK PLIUSAS
0:11
FK "GRANATA"
2020-08-27
11 turas
FK "GRANATA"
4:2
FC "SUOLIUKAS"
2020-09-02
12 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
4:1
FK "GRANATA"
2020-09-08
13 turas
FK "GRANATA"
4:1
FELIŪGA
2020-09-14
14 turas
FK MOSĖDIS
0:9
FK "GRANATA"
2020-09-24
15 turas
FK "GRANATA"
2:7
FK "VS-JONUŠAI"

Sekančios rungtynės
INFO

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 0 0
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
3. ROSA 0 0
4. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
5. FK VS-JONUŠAI 0 0
6. FK GINTARAS 0 0
7. MINIJA B 0 0
8. KLAIPĖDOS FM B 0 0


Klaipėdos regiono moterų 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KARYS.LT 0 0
2. KLAIPĖDOS FM 0 0
3. FK JAKAI 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 0 0
2. FC SUOLIUKAS 0 0
3. FK PLIUSAS 0 0
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
5. GARANT GROUP 0 0
6. FK VS-JONUŠAI 0 0
7. FK GRANATA 0 0
8. FASOUL ARTSPACE 0 0
9. FK JAKAI 0 0
10. KFA-NEPTŪNAS 0 0
11. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
12. FK FUTERA 0 0
13. TRITON LT (buv. FELIŪGA) 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA-GIRULIAI 0 0
2. FK GINTARO VETERANAI 0 0
3. DANĖS PERLAS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 0 0
6. KLAIPĖDA CITY 0 0
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015