FK "GRANATA"
Informacija
7
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
7
PRALAIMĖJIMAI
21
TAŠKAI
56 (vid. 4.00)
ĮMUŠTA
36 (vid. 2.57)
PRALEISTA
20
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Tomas JonušasArtūras KumpisMantas Perepliotovas
18 įvarč.11 įvarč.4 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Tomas Jonušas
18
0
0
  Artūras Kumpis
11
1
0
  Mantas Perepliotovas
4
2
0
  Nerijus Paulauskas
3
0
1
  Andrius Vaitonis
3
0
0
  Edvinas Girdenis
3
1
0
  Evaldas Misiūnas
2
4
0
  Artūras Jakovenka
2
0
0
  Aurimas Anužis
2
0
0
  Haroldas Jonauskis
2
1
0
  Titas Mikelis
1
0
0
  Andrius Rakauskas
1
0
0
  Donatas Anužis
1
0
0
  Deivydas Gedvilas
1
0
0
  Linas Kokanskas
0
0
0
  Kęstutis Ivaškevičius
0
0
0
  Egidijus Martinkus
0
0
0
  Dangirdas Žilinskas
0
0
0
  Evaldas Karpavičius
0
0
0
  Andrius Jokšas
0
1
0
  Modestas Arys
0
0
0
  Edgaras Barkus
0
0
0
  Aurimas Tamkevičius
0
0
0
  Vaidotas Gedvilas
0
0
0
  Evaldas Kaliniauskas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Artūras Anužis
1
0
0
Sužaistos rungtynės (14)
INFO
Rezultatas
2020-06-11
1 turas
KLAIPĖDA CITY
2:1
FK "GRANATA"
2020-06-15
2 turas
FK "GRANATA"
0:5
FK SMK
2020-06-25
3 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
1:3
FK "GRANATA"
2020-07-02
4 turas
FK "GRANATA"
7:0
NEWLINK.LT
2020-07-09
5 turas
GARANT GROUP
3:2
FK "GRANATA"
2020-07-20
7 turas
FK "GRANATA"
3:6
KFA-FC NEPTŪNAS
2020-08-06
8 turas
VAKARŲ FRONTAS
1:6
FK "GRANATA"
2020-08-12
10 turas
FK "GRANATA"
3:4
NAUTICA
2020-08-19
10 turas
FK PLIUSAS
0:11
FK "GRANATA"
2020-08-27
11 turas
FK "GRANATA"
4:2
FC "SUOLIUKAS"
2020-09-02
12 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
4:1
FK "GRANATA"
2020-09-08
13 turas
FK "GRANATA"
4:1
FELIŪGA
2020-09-14
14 turas
FK MOSĖDIS
0:9
FK "GRANATA"
2020-09-24
15 turas
FK "GRANATA"
2:7
FK "VS-JONUŠAI"

Sekančios rungtynės
INFO

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 15
2. NEPTŪNAS B 7 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 10
4. MINIJA B 5 9
5. FK GINTARAS 6 8
6. FK VS-JONUŠAI 6 6
7. KLAIPĖDOS FM B 2 3
8. ROSA 6 0


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 4 12
2. FK JAKAI 4 8
3. FK MAMUKAI 4 7
4. KARYS.LT 4 7
5. TRIUMFAS 4 3
6. BABRUNGO UOGOS 4 1
7. FF JŪRA 4 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 18
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 18
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. FK GRANATA 6 12
5. KLAIPĖDA CITY 6 12
6. KFA-NEPTŪNAS 6 10
7. FK JAKAI 6 10
8. FASOUL ARTSPACE 6 9
9. FC SUOLIUKAS 6 6
10. FK FUTERA 6 6
11. TRITON LT 6 6
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 3
13. NEWLINK TRUST 6 0
14. FK PLIUSAS 6 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 4 12
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 9
3. KLAIPĖDA CITY 4 7
4. KRUOPA-GIRULIAI 5 6
5. DANĖS PERLAS 5 2
6. MEMEL 5 1


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015