FELIŪGA
Informacija
2
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
11
PRALAIMĖJIMAI
7
TAŠKAI
17 (vid. 1.21)
ĮMUŠTA
46 (vid. 3.29)
PRALEISTA
-29
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Jurgis PetrauskasDarius GritkusTadas Surblys
6 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Jurgis Petrauskas
6
2
0
  Darius Gritkus
3
3
1
  Tadas Surblys
2
1
0
  Petras Jokužis
2
1
0
  Aidas Viršilas
1
1
0
  Mantas Pakalniškis
1
0
0
  Rytis Zabita
1
0
0
  Justas Rupeika
1
0
0
  Vygandas Jurkaitis
0
0
0
  Romualdas Runkauskas
0
0
0
  Aivaras Kubilius
0
0
0
  Vaidas Maziliauskas
0
2
0
  Andrej Palec
0
0
0
  Vitalij Sokolov
0
0
0
  Aleksej Vorovskij
0
2
0
  Domininkas Matutis
0
1
0
  Karolis Jundulas
0
0
0
  Nerijus Viskantas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (14)
INFO
Rezultatas
2020-06-11
1 turas
FELIŪGA
1:2
NAUTICA
2020-06-17
2 turas
FK PLIUSAS
3:2
FELIŪGA
2020-06-25
3 turas
FELIŪGA
0:5
FC "SUOLIUKAS"
2020-06-29
4 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
4:0
FELIŪGA
2020-07-13
6 turas
FELIŪGA
2:1
FK MOSĖDIS
2020-07-23
7 turas
FK "VS-JONUŠAI"
5:3
FELIŪGA
2020-08-07
8 turas
FELIŪGA
0:3
KLAIPĖDA CITY
2020-08-13
9 turas
FK SMK
1:1
FELIŪGA
2020-08-20
10 turas
FELIŪGA
0:3
EDM STATYBA-SENDVARIS
2020-08-25
11 turas
NEWLINK.LT
0:4
FELIŪGA
2020-09-03
12 turas
FELIŪGA
0:7
GARANT GROUP
2020-09-08
13 turas
FK "GRANATA"
4:1
FELIŪGA
2020-09-21
14 turas
FELIŪGA
2:5
KFA-FC NEPTŪNAS
2020-09-23
15 turas
VAKARŲ FRONTAS
3:1
FELIŪGA

Sekančios rungtynės
INFO

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 5 10
2. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 9
4. FK GINTARAS 4 7
5. MINIJA B 3 6
6. KLAIPĖDOS FM B 2 3
7. FK VS-JONUŠAI 5 3
8. ROSA 4 0


Regioninės moterų lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KARYS.LT 0 0
2. KLAIPĖDOS FM 0 0
3. FK JAKAI 0 0
4. BABRUNGAS 0 0
5. DŽIUGAS 0 0
6. TRIUMFAS 0 0
7. JŪRA 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 3
2. FASOUL ARTSPACE 1 3
3. KFA-NEPTŪNAS 1 3
4. GARANT GROUP 1 3
5. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 3
6. FK GRANATA 1 3
7. FK JAKAI 1 3
8. KLAIPĖDA CITY 1 0
9. FK VS-JONUŠAI 1 0
10. FK FUTERA 1 0
11. FC SUOLIUKAS 1 0
12. TRITON LT 1 0
13. NEWLINK TRUST 1 0
14. FK PLIUSAS 1 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA-GIRULIAI 0 0
2. DANĖS PERLAS 0 0
3. MEMEL 0 0
4. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 0 0
5. KLAIPĖDA CITY 0 0
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015