FELIŪGA
Informacija
2
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
11
PRALAIMĖJIMAI
7
TAŠKAI
17 (vid. 1.21)
ĮMUŠTA
46 (vid. 3.29)
PRALEISTA
-29
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Jurgis PetrauskasDarius GritkusTadas Surblys
6 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Jurgis Petrauskas
6
2
0
  Darius Gritkus
3
3
1
  Tadas Surblys
2
1
0
  Petras Jokužis
2
1
0
  Aidas Viršilas
1
1
0
  Mantas Pakalniškis
1
0
0
  Rytis Zabita
1
0
0
  Justas Rupeika
1
0
0
  Vygandas Jurkaitis
0
0
0
  Romualdas Runkauskas
0
0
0
  Aivaras Kubilius
0
0
0
  Vaidas Maziliauskas
0
2
0
  Andrej Palec
0
0
0
  Vitalij Sokolov
0
0
0
  Aleksej Vorovskij
0
2
0
  Domininkas Matutis
0
1
0
  Karolis Jundulas
0
0
0
  Nerijus Viskantas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (14)
INFO
Rezultatas
2020-06-11
1 turas
FELIŪGA
1:2
NAUTICA
2020-06-17
2 turas
FK PLIUSAS
3:2
FELIŪGA
2020-06-25
3 turas
FELIŪGA
0:5
FC "SUOLIUKAS"
2020-06-29
4 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
4:0
FELIŪGA
2020-07-13
6 turas
FELIŪGA
2:1
FK MOSĖDIS
2020-07-23
7 turas
FK "VS-JONUŠAI"
5:3
FELIŪGA
2020-08-07
8 turas
FELIŪGA
0:3
KLAIPĖDA CITY
2020-08-13
9 turas
FK SMK
1:1
FELIŪGA
2020-08-20
10 turas
FELIŪGA
0:3
EDM STATYBA-SENDVARIS
2020-08-25
11 turas
NEWLINK.LT
0:4
FELIŪGA
2020-09-03
12 turas
FELIŪGA
0:7
GARANT GROUP
2020-09-08
13 turas
FK "GRANATA"
4:1
FELIŪGA
2020-09-21
14 turas
FELIŪGA
2:5
KFA-FC NEPTŪNAS
2020-09-23
15 turas
VAKARŲ FRONTAS
3:1
FELIŪGA

Sekančios rungtynės
INFO

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 10 21
2. MINIJA B 10 19
3. NEPTŪNAS B 10 19
4. FK VS-JONUŠAI 12 16
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 13
6. KLAIPĖDOS FM B 7 12
7. FK GINTARAS 8 11
8. ROSA 11 3


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 12 31
2. FK JAKAI 12 28
3. FK MAMUKAI 12 20
4. KARYS.LT 12 19
5. TRIUMFAS 12 17
6. BABRUNGO UOGOS 12 4
7. FF JŪRA 12 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 39
2. FK VS-JONUŠAI 13 30
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28
4. KLAIPĖDA CITY 13 27
5. KFA-NEPTŪNAS 13 25
6. FC SUOLIUKAS 13 24
7. FASOUL ARTSPACE 13 20
8. FK GRANATA 12 18
9. FK JAKAI 12 16
10. FK FUTERA 13 12
11. TRITON LT 13 12
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 12 10
13. FK PLIUSAS 13 3
14. NEWLINK TRUST 12 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 24
3. KLAIPĖDA CITY 10 19
4. DANĖS PERLAS 10 8
5. KRUOPA-GIRULIAI 10 6
6. MEMEL 10 4


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 12
2. FK JAKAI 4 6
3. KLAIPĖDA UNITED 4 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015