FC "SUOLIUKAS"
Informacija
5
PERGALĖS
3
LYGIOSIOS
6
PRALAIMĖJIMAI
18
TAŠKAI
60 (vid. 4.29)
ĮMUŠTA
47 (vid. 3.36)
PRALEISTA
13
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Mindaugas ŽemaitaitisEdgar DorogavcevVilius Mišeika
31 įvarč.6 įvarč.6 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Mindaugas Žemaitaitis
31
0
0
  Edgar Dorogavcev
6
3
0
  Vilius Mišeika
6
0
0
  Martynas Šiaulytis
6
0
0
  Šarūnas Genčius
4
1
0
  Tadas Baronas
2
1
0
  Tomas Šniauka
2
0
0
  Arvydas Dapkus
1
2
0
  Albertas Sausarys
1
2
0
  Andrej Smyslov
0
0
0
  Sergej Smyslov
0
0
0
  Ernestas Gedminas
0
0
0
  Žygimantas Šakys
0
0
0
  Donatas Žičkus
0
0
0
  Viktor Zujev
0
0
0
  Edvardas Bacevičius
0
1
0
  Tomas Pudživelis
0
0
0
  Arnas Vaseris
0
0
0
  Justas Kriščiūnas
0
0
0
  Gediminas Jackus
0
0
0
  Sergej Bondarev
0
0
0
  Nikita Bondarev
0
0
0
  Danila Bondarev
0
0
0
  Martynas Bučas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (14)
INFO
Rezultatas
2020-06-15
2 turas
FC "SUOLIUKAS"
2:5
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2020-06-25
3 turas
FELIŪGA
0:5
FC "SUOLIUKAS"
2020-06-30
4 turas
FC "SUOLIUKAS"
6:2
FK MOSĖDIS
2020-07-09
5 turas
FK "VS-JONUŠAI"
5:5
FC "SUOLIUKAS"
2020-07-17
6 turas
FC "SUOLIUKAS"
3:1
KLAIPĖDA CITY
2020-07-23
7 turas
FK SMK
4:1
FC "SUOLIUKAS"
2020-08-04
6 turas
FC "SUOLIUKAS"
3:3
EDM STATYBA-SENDVARIS
2020-08-11
9 turas
NEWLINK.LT
3:2
FC "SUOLIUKAS"
2020-08-18
10 turas
FC "SUOLIUKAS"
0:0
GARANT GROUP
2020-08-27
11 turas
FK "GRANATA"
4:2
FC "SUOLIUKAS"
2020-09-03
12 turas
FC "SUOLIUKAS"
3:9
KFA-FC NEPTŪNAS
2020-09-10
13 turas
VAKARŲ FRONTAS
5:10
FC "SUOLIUKAS"
2020-09-16
14 turas
FC "SUOLIUKAS"
5:6
NAUTICA
2020-09-22
15 turas
FK PLIUSAS
0:13
FC "SUOLIUKAS"

Sekančios rungtynės
INFO

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 5 10
2. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 9
4. FK GINTARAS 4 7
5. MINIJA B 3 6
6. KLAIPĖDOS FM B 2 3
7. FK VS-JONUŠAI 5 3
8. ROSA 4 0


Regioninės moterų lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KARYS.LT 0 0
2. KLAIPĖDOS FM 0 0
3. FK JAKAI 0 0
4. BABRUNGAS 0 0
5. DŽIUGAS 0 0
6. TRIUMFAS 0 0
7. JŪRA 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 3
2. FASOUL ARTSPACE 1 3
3. KFA-NEPTŪNAS 1 3
4. GARANT GROUP 1 3
5. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 3
6. FK GRANATA 1 3
7. FK JAKAI 1 3
8. KLAIPĖDA CITY 1 0
9. FK VS-JONUŠAI 1 0
10. FK FUTERA 1 0
11. FC SUOLIUKAS 1 0
12. TRITON LT 1 0
13. NEWLINK TRUST 1 0
14. FK PLIUSAS 1 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA-GIRULIAI 0 0
2. DANĖS PERLAS 0 0
3. MEMEL 0 0
4. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 0 0
5. KLAIPĖDA CITY 0 0
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015