KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
Informacija
7
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
22
TAŠKAI
85 (vid. 9.44)
ĮMUŠTA
31 (vid. 3.44)
PRALEISTA
54
SANTYKIS
Rezultatyviausios komandos žaidėjos
Martynas VelyvisDovydas ŠvambarisAleksandr Fiodorov
25 įvarč.16 įvarč.12 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Martynas Velyvis
25
1
0
  Dovydas Švambaris
16
0
0
  Aleksandr Fiodorov
12
3
0
  Ainis Vilavičius
9
0
0
  Lukas Nedzinskas
9
4
0
  Tomas Jonušas
9
0
0
  Ignas Paulius
6
0
0
  Vladislav Kučerov
3
0
0
  Darius Jurgelevičius
2
0
0
  Ignas Venckus
2
0
1
  Evaldas Misiūnas
1
0
0
  Clifford Agwe Awah
1
0
0
  Dmytro Bondar
1
0
0
  Vadim Trefilov
0
0
0
  Dovydas Komža
0
0
0
  Erikas Vainoras
0
0
0
  Valdas Trakys
0
0
0
  Jonas Vaitkus
0
0
0

Buvusios komandos žaidėjos
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (9)
INFO
Rezultatas
2022-11-24
1 turas
LCC MOOSE
4:8
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
2022-12-02
2 turas
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
8:5
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2022-12-11
3 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
1:5
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
2022-12-15
4 turas
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
9:0
FK FUTERA
2022-12-23
5 turas
FK JAKAI
1:13
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
2023-01-06
6 turas
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
17:1
DRAGŪNAI
2023-01-12
7 turas
PANTHERS FC
4:16
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
2023-01-18
8 turas
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
6:12
KRANTONA
2023-01-29
9 turas
FASOUL FC
3:3
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
2023-02-07
Ketvirtfinalis turas
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
5:2
FC SUOLIUKAS
2023-02-13
Pusfinalis turas
KRANTONA
5:2
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
2023-02-17
Dėl III vietos turas
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
4:1
FASOUL FC

Sekančios rungtynės
INFO

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
6 turas
SIGROUP - FK DITUVA
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 2 -1 3
4. Gargždų FK BANGA C 3 -2 3
5. Plikių SAKUONA 3 -5 3
6. Palangos FK MELNO 3 -5 3
7. Plungės BABRUNGAS B 3 -5 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 17 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9 12
4. SK PLIKIAI 5 4 9
5. SIGROUP 4 0 6
6. FC SUOLIUKAS 5 -5 6
7. FK JONUŠAI 6 -4 6
8. FK DITUVA 5 -21 3
9. FK PLIUSAS 5 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 5 25 15
2. KLAIPĖDA CITY 6 22 15
3. DANĖS PERLAS 6 9 13
4. NAUTICA 5 5 7
5. PVM-21 6 -10 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 -3 6
7. FK PLIUSAS 6 -12 4
8. MEMEL 6 -36 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015