Pagrindinis
Apie federaciją
Archyvas
LFF III lygos
Klaipedos regiono pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Moterų regioninės lygos
Vakarų regiono pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Klaipėdos miesto
8x8 futbolo pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Klaipėdos miesto
veteranų (35+)
8x8 futbolo pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Klaipėdos miesto
veteranų (45+)
8x8 futbolo pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
FK FUTERA
Informacija
0
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
8
PRALAIMĖJIMAI
1
TAŠKAI
17
(vid. 1.89)
ĮMUŠTA
74
(vid. 8.22)
PRALEISTA
-57
SANTYKIS
Rezultatyviausios komandos žaidėjos
Jonas Butkevičius
Donaldas Jautžemis
Romualdas Broška
5 įvarč.
3 įvarč.
3 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
Jonas Butkevičius
5
0
0
Donaldas Jautžemis
3
0
0
Romualdas Broška
3
0
1
Issa Rouk
3
0
0
Dominykas Jurgaitis
2
0
0
Rimantas Stankus
1
0
1
Edvardas Žilius
0
0
0
Mantas Barkus
0
0
0
Darius Radavičius
0
0
0
Rimantas Puodžiūnas
0
0
0
Michail Polevanov
0
0
0
Robertas Butkevičius
0
0
0
Artūras Valatkevičius
0
0
0
Andrius Černius
0
0
0
Lukas Pozdėjevas
0
0
0
Deividas Kubilius
0
0
0
Romualdas Žukauskas
0
1
0
Stanislav Simachov
0
0
0
Lukas Mordosa
0
0
0
Mykolas Baškys
0
1
1
Ahmed Osama Hanafy
0
0
0
Artiom Sizikov
0
0
0
Buvusios komandos žaidėjos
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (9)
INFO
Rezultatas
2022-11-25
1 turas
FK FUTERA
0:3
PANTHERS FC
2022-12-01
2 turas
KRANTONA
12:3
FK FUTERA
2022-12-07
3 turas
FK FUTERA
2:7
FASOUL FC
2022-12-15
4 turas
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
9:0
FK FUTERA
2022-12-22
5 turas
FK FUTERA
1:1
FK PLIUSAS
2023-01-06
6 turas
FK JONUŠAI
7:1
FK FUTERA
2023-01-13
7 turas
FK FUTERA
3:6
FC SUOLIUKAS
2023-01-22
8 turas
LCC MOOSE
9:6
FK FUTERA
2023-01-26
9 turas
FK FUTERA
1:20
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Sekančios rungtynės
INFO
ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.
KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.
KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
2 turas
FK PLIUSAS
-
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
2 turas
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
-
KLAIPĖDA CITY
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1.
Gargždų FK PEMPININKAI
1
4
3
2.
Plikių SAKUONA
0
0
0
3.
Plungės BABRUNGAS B
0
0
0
4.
Palangos FK MELNO
0
0
0
5.
Gargždų FK BANGA C
0
0
0
6.
Klaipėdos FK SIRIJUS B
0
0
0
7.
Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS
1
-4
0
KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1.
KLAIPĖDA CITY
1
8
3
2.
SK PLIKIAI
1
4
3
3.
SIGROUP
1
2
3
4.
FK JONUŠAI
1
1
3
5.
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
0
0
0
6.
FK PLIUSAS
1
-1
0
7.
EDM STATYBA-SENDVARIS
1
-2
0
8.
FC SUOLIUKAS
1
-4
0
9.
FK DITUVA
1
-8
0
KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1.
DANĖS PERLAS
1
5
3
2.
KLAIPĖDA CITY
1
3
3
3.
GARANT GROUP
1
1
3
4.
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
1
0
1
5.
PVM-21
1
0
1
6.
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
1
-1
0
7.
FK PLIUSAS
1
-3
0
8.
MEMEL
1
-5
0
KLFF.lt - 2015