FK JONUŠAI
Informacija
6
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
18
TAŠKAI
46 (vid. 5.11)
ĮMUŠTA
30 (vid. 3.33)
PRALEISTA
16
SANTYKIS
Rezultatyviausios komandos žaidėjos
Paulius LotužysJogaila ŠimkusMatas Ilginis
12 įvarč.10 įvarč.5 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Paulius Lotužys
12
2
0
  Jogaila Šimkus
10
0
0
  Matas Ilginis
5
0
0
  Nojus Andrejevas
3
1
0
  Mindaugas Bielskis
2
1
0
  Arnas Dumbrauskas
2
0
0
  Artūras Kumpis
2
0
0
  Jonas Latakas
2
3
0
  Vilius Čižauskas
1
0
0
  Tadas Vaičekauskas
1
0
0
  Žygimantas Šakys
1
0
0
  Simonas Alsys
1
1
0
  Arnas Vaseris
1
0
0
  Laurynas Gedmintas
1
0
0
  Andrius Marcinkevičius
1
0
0
  Elijus Klapatauskas
0
1
0
  Aurimas Barsteika
0
0
0
  Rytis Statkus
0
1
0
  Tadas Vitkauskas
0
0
0
  Rokas Vitkauskas
0
0
0
  Linas Kokanskas
0
0
0
  Ignas Tamašauskas
0
0
0
  Joris Kabelka
0
0
0
  Benediktas Gailius
0
1
0
  Rokas Pleikys
0
0
0

Buvusios komandos žaidėjos
  Žaidėjas
  Vakaris Adomas Bagdanskas
0
0
0
Sužaistos rungtynės (9)
INFO
Rezultatas
2022-11-23
1 turas
KLAIPĖDA CITY
3:1
FK JONUŠAI
2022-12-02
2 turas
FK JONUŠAI
6:3
FC SUOLIUKAS
2022-12-09
3 turas
LCC MOOSE
2:3
FK JONUŠAI
2022-12-14
4 turas
FK JONUŠAI
5:2
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2022-12-22
5 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
4:2
FK JONUŠAI
2023-01-06
6 turas
FK JONUŠAI
7:1
FK FUTERA
2023-01-11
7 turas
FK JAKAI
7:5
FK JONUŠAI
2023-01-19
8 turas
FK JONUŠAI
7:2
DRAGŪNAI
2023-01-29
9 turas
PANTHERS FC
6:10
FK JONUŠAI
2023-02-06
Ketvirtfinalis turas
FK JONUŠAI
1:2
FASOUL FC

Sekančios rungtynės
INFO

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
6 turas
SIGROUP - FK DITUVA
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 2 -1 3
4. Gargždų FK BANGA C 3 -2 3
5. Plikių SAKUONA 3 -5 3
6. Palangos FK MELNO 3 -5 3
7. Plungės BABRUNGAS B 3 -5 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 17 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9 12
4. SK PLIKIAI 5 4 9
5. SIGROUP 4 0 6
6. FC SUOLIUKAS 5 -5 6
7. FK JONUŠAI 6 -4 6
8. FK DITUVA 5 -21 3
9. FK PLIUSAS 5 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 5 25 15
2. KLAIPĖDA CITY 6 22 15
3. DANĖS PERLAS 6 9 13
4. NAUTICA 5 5 7
5. PVM-21 6 -10 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 -3 6
7. FK PLIUSAS 6 -12 4
8. MEMEL 6 -36 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015