FASOUL FC
Informacija
5
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
16
TAŠKAI
44 (vid. 4.89)
ĮMUŠTA
20 (vid. 2.22)
PRALEISTA
24
SANTYKIS
Rezultatyviausios komandos žaidėjos
Anton AnanjevKonstantin AndrejenkoGerman Jezerskij
9 įvarč.7 įvarč.5 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Anton Ananjev
9
1
0
  Konstantin Andrejenko
7
0
0
  German Jezerskij
5
3
0
  Vilius Kasparavičius
4
0
0
  Marius Prišmontas
4
0
0
  Aleksandr Ševelkov
3
1
0
  Nerijus Jurkaitis
3
0
0
  Aleksandras Krasauskas
2
0
0
  Timur Cyvaniuk
2
1
0
  Deivydas Gedminas
2
0
0
  Jevgenij Bulbenkov
1
0
0
  Amir Ahalarov
1
0
0
  Justas Teišerskis
1
2
0
  Jevgenij Sevostjanov
1
0
0
  Aliaksandr Kutkovich
1
2
0
  Kiril Čiupalov
1
0
0
  Artiom Sizikov
1
0
0
  Artiom Korotkich
0
0
0
  Ignas Kvedaras
0
0
0
  Aleksandr Nikolajenko
0
0
0
  Paulius Orvydas
0
0
0
  Artiom Drozdov
0
0
0
  Artiom Lysakov
0
0
0
  Denis Demereckas
0
0
0
  Georgiy Bagrationi
0
0
0

Buvusios komandos žaidėjos
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (9)
INFO
Rezultatas
2022-11-24
1 turas
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2:8
FASOUL FC
2022-12-02
2 turas
FASOUL FC
1:2
EDM STATYBA-SENDVARIS
2022-12-07
3 turas
FK FUTERA
2:7
FASOUL FC
2022-12-15
4 turas
FASOUL FC
10:0
FK JAKAI
2022-12-23
5 turas
DRAGŪNAI
0:1
FASOUL FC
2023-01-04
6 turas
FASOUL FC
7:1
PANTHERS FC
2023-01-12
9 turas
KRANTONA
6:4
FASOUL FC
2023-01-20
8 turas
FASOUL FC
3:4
KLAIPĖDA CITY
2023-01-29
9 turas
FASOUL FC
3:3
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
2023-02-06
Ketvirtfinalis turas
FK JONUŠAI
1:2
FASOUL FC
2023-02-13
Pusfinalis turas
KLAIPĖDA CITY
4:4
FASOUL FC
2023-02-17
Dėl III vietos turas
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
4:1
FASOUL FC

Sekančios rungtynės
INFO

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
20.00
1 turas
Plikių SAKUONA - Plungės BABRUNGAS B
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
7 turas
NAUTICA - DANĖS PERLAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
7 turas
MEMEL - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 2 -1 3
4. Gargždų FK BANGA C 3 -2 3
5. Plikių SAKUONA 3 -5 3
6. Palangos FK MELNO 3 -5 3
7. Plungės BABRUNGAS B 3 -5 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 17 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9 12
4. SIGROUP 5 5 9
5. SK PLIKIAI 5 4 9
6. FC SUOLIUKAS 5 -5 6
7. FK JONUŠAI 6 -4 6
8. FK DITUVA 6 -26 3
9. FK PLIUSAS 5 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 5 25 15
2. KLAIPĖDA CITY 6 22 15
3. DANĖS PERLAS 6 9 13
4. NAUTICA 5 5 7
5. PVM-21 6 -10 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 -3 6
7. FK PLIUSAS 6 -12 4
8. MEMEL 6 -36 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015