Pagrindinis
Apie federaciją
Archyvas
LFF III lygos
Klaipedos regiono pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Moterų regioninės lygos
Vakarų regiono pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Klaipėdos miesto
8x8 futbolo pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Klaipėdos miesto
veteranų (35+)
8x8 futbolo pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Klaipėdos miesto
veteranų (45+)
8x8 futbolo pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
PANTHERS FC
Informacija
1
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
8
PRALAIMĖJIMAI
3
TAŠKAI
22
(vid. 2.44)
ĮMUŠTA
64
(vid. 7.11)
PRALEISTA
-42
SANTYKIS
Rezultatyviausios komandos žaidėjos
Kingsley Sunday
Daniel Okenwa
Abiodun Emmanuel Adeshina
13 įvarč.
5 įvarč.
2 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
Kingsley Sunday
13
0
0
Daniel Okenwa
5
0
0
Abiodun Emmanuel Adeshina
2
0
0
Williams Caleb
1
0
0
Franck Vincent
0
0
0
Anthony Nwobodo
0
1
0
Jack Ayaba
0
0
0
Vaniko Gotsadze
0
0
0
Mario Egboye Blessing
0
0
0
Manuchim Ogundu
0
1
0
Aleksandr Galimov
0
0
0
Arijus Krivičius
0
0
0
Deivid Pav
0
0
0
Roman Dorofejev
0
0
0
Austin Eromosele
0
0
0
Temidayo Disu
0
0
0
Dennis Obinna
0
0
0
Nikita Bondarev
0
0
0
Danila Bondarev
0
0
0
Oskaras Lubys
0
1
0
Buvusios komandos žaidėjos
Žaidėjas
Mykolas Baškys
0
0
0
Karolis Regelskis
0
1
0
Georgiy Bagrationi
0
0
0
Sužaistos rungtynės (9)
INFO
Rezultatas
2022-11-25
1 turas
FK FUTERA
0:3
PANTHERS FC
2022-11-30
2 turas
PANTHERS FC
2:9
FK JAKAI
2022-12-08
3 turas
DRAGŪNAI
3:2
PANTHERS FC
2022-12-16
4 turas
PANTHERS FC
4:9
KLAIPĖDA CITY
2022-12-23
5 turas
PANTHERS FC
0:8
KRANTONA
2023-01-04
6 turas
FASOUL FC
7:1
PANTHERS FC
2023-01-12
7 turas
PANTHERS FC
4:16
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
2023-01-19
8 turas
FK PLIUSAS
2:0
PANTHERS FC
2023-01-29
9 turas
PANTHERS FC
6:10
FK JONUŠAI
Sekančios rungtynės
INFO
ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.
KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.
KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
2 turas
FK PLIUSAS
-
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
2 turas
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
-
KLAIPĖDA CITY
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1.
Gargždų FK PEMPININKAI
1
4
3
2.
Plikių SAKUONA
0
0
0
3.
Plungės BABRUNGAS B
0
0
0
4.
Palangos FK MELNO
0
0
0
5.
Gargždų FK BANGA C
0
0
0
6.
Klaipėdos FK SIRIJUS B
0
0
0
7.
Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS
1
-4
0
KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1.
KLAIPĖDA CITY
1
8
3
2.
SK PLIKIAI
1
4
3
3.
SIGROUP
1
2
3
4.
FK JONUŠAI
1
1
3
5.
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
0
0
0
6.
FK PLIUSAS
1
-1
0
7.
EDM STATYBA-SENDVARIS
1
-2
0
8.
FC SUOLIUKAS
1
-4
0
9.
FK DITUVA
1
-8
0
KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1.
DANĖS PERLAS
1
5
3
2.
KLAIPĖDA CITY
1
3
3
3.
GARANT GROUP
1
1
3
4.
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
1
0
1
5.
PVM-21
1
0
1
6.
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
1
-1
0
7.
FK PLIUSAS
1
-3
0
8.
MEMEL
1
-5
0
KLFF.lt - 2015