EDM STATYBA-SENDVARIS
Informacija
10
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
2
PRALAIMĖJIMAI
32
TAŠKAI
54 (vid. 3.86)
ĮMUŠTA
31 (vid. 2.21)
PRALEISTA
23
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Benas AlseikaDalius PinskasNedas Kneita
11 įvarč.9 įvarč.8 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Benas Alseika
11
1
0
  Dalius Pinskas
9
3
0
  Nedas Kneita
8
3
0
  Karolis Tendys
6
2
0
  Mantas Kurapatkinas
5
1
0
  Dalius Barakauskis
4
0
0
  Ugnius Petrikas
4
1
0
  Mark Šin
3
1
0
  Karolis Gricius
3
2
0
  Gerdas Kančelskis
2
1
0
  Mantas Betrašius
1
0
0
  Dovydas Narkus
1
1
0
  Rokas Gecevičius
0
0
0
  Tomas Petraška
0
0
0
  Giedrius Jurevičius
0
0
0
  Ernestas Albrikas
0
0
0
  Džiugas Kubilius
0
0
0
  Tauras Grinius
0
0
0
  Mindaugas Seminavičius
0
0
0
  Jevgenij Slugin
0
0
0
  Simonas Pranauskas
0
1
0
  Vitalijus Limontas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (14)
INFO
Rezultatas
2023-11-24
1 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
3:2
FK SPARTA
2023-11-30
2 turas
LCC MOOSE FC
3:5
EDM STATYBA-SENDVARIS
2023-12-10
3 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
7:2
FK PLIUSAS
2023-12-13
4 turas
DRAGŪNAI
4:2
EDM STATYBA-SENDVARIS
2023-12-21
5 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
3:2
FC SUOLIUKAS
2024-01-03
6 turas
PLIKIAI-SAKUONA
5:3
EDM STATYBA-SENDVARIS
2024-01-12
7 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
3:2
FK JONUŠAI
2024-01-21
8 turas
FK SPARTA
0:3
EDM STATYBA-SENDVARIS
2024-01-26
9 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
9:2
LCC MOOSE FC
2024-01-31
10 turas
FK PLIUSAS
1:2
EDM STATYBA-SENDVARIS
2024-02-08
11 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
7:2
DRAGŪNAI
2024-02-18
12 turas
FC SUOLIUKAS
0:1
EDM STATYBA-SENDVARIS
2024-02-22
13 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
5:5
PLIKIAI-SAKUONA
2024-03-04
14 turas
FK JONUŠAI
1:1
EDM STATYBA-SENDVARIS
2024-03-08
Finalas turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
6:5
PLIKIAI-SAKUONA

Sekančios rungtynės
INFO
4 turas
2024-05-30
19.00
EDM STATYBA-SENDVARIS
-
PLIKIAI-SAKUONA

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
19.30
3 turas
Gargždų FK PEMPININKAI - Plikių SAKUONA
Gargždų miesto stadionas
MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
4 turas
NAUTICA - MEMEL
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
4 turas
PVM-21 - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 2 8 6
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 1 2 3
3. Plungės BABRUNGAS B 0 0 0
4. Gargždų FK BANGA C 0 0 0
5. Plikių SAKUONA 1 -2 0
6. Palangos FK MELNO 1 -4 0
7. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 1 -4 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 2 4 3
4. MINIJOS FA 2 -4 3
5. BABRUNGO UOGOS 2 -5 0
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 2 10 6
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 2 6 6
3. FK JONUŠAI 3 4 6
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 2 6
5. SIGROUP 2 0 3
6. SK PLIKIAI 3 -2 3
7. FC SUOLIUKAS 3 -8 3
8. FK DITUVA 3 -8 3
9. FK PLIUSAS 3 -4 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 3 14 9
2. KLAIPĖDA CITY 3 13 9
3. DANĖS PERLAS 3 6 6
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3 6
5. FK PLIUSAS 3 -1 3
6. NAUTICA 3 -4 1
7. PVM-21 3 -12 1
8. MEMEL 3 -19 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 2 7 6
2. HBH (Kretinga) 1 2 3
3. BABRUNGO VETERANAI 1 1 3
4. GARGŽDŲ VETERANAS 0 0 0
5. ATLANTO VETERANAI 0 0 0
6. ŠILUTĖS VETERANAS 2 -4 0
7. MEMEL 2 -6 0


KLFF.lt - 2015