DRAGŪNAI
Informacija
7
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
6
PRALAIMĖJIMAI
22
TAŠKAI
58 (vid. 4.14)
ĮMUŠTA
60 (vid. 4.29)
PRALEISTA
-2
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Šarūnas SkulskisRegimantas RaštutisAstijus Mišeika
16 įvarč.8 įvarč.6 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Šarūnas Skulskis
16
3
0
  Regimantas Raštutis
8
1
0
  Astijus Mišeika
6
0
0
  Armandas Zakaras
5
0
0
  Rytis Statkus
5
1
0
  Edgaras Jambruška
4
0
0
  Deividas Benetis
4
1
0
  Deividas Pojarkovas
4
0
0
  Svajūnas Knieža
2
1
1
  Jevgenij Bulbenkov
2
1
0
  Andrius Jasadavičius
1
0
0
  Titas Mikelis
1
1
0
  Dovydas Marozas
1
1
0
  Egidijus Norvilas
0
0
0
  Linas Oertelis
0
0
0
  Andrius Pagalys
0
0
0
  Mantas Šoblinskas
0
3
0
  Martynas Ruzgus
0
0
0
  Edvardas Ylakis
0
0
0
  Julius Jakas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (14)
INFO
Rezultatas
2023-11-26
1 turas
FC SUOLIUKAS
2:2
DRAGŪNAI
2023-12-03
2 turas
DRAGŪNAI
5:8
PLIKIAI-SAKUONA
2023-12-06
3 turas
FK JONUŠAI
10:0
DRAGŪNAI
2023-12-10
5 turas
LCC MOOSE FC
7:3
DRAGŪNAI
2023-12-13
4 turas
DRAGŪNAI
4:2
EDM STATYBA-SENDVARIS
2024-01-03
6 turas
DRAGŪNAI
4:1
FK PLIUSAS
2024-01-10
7 turas
DRAGŪNAI
3:1
FK SPARTA
2024-01-19
8 turas
DRAGŪNAI
7:4
FC SUOLIUKAS
2024-01-24
9 turas
PLIKIAI-SAKUONA
3:2
DRAGŪNAI
2024-02-01
10 turas
DRAGŪNAI
0:2
FK JONUŠAI
2024-02-08
11 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
7:2
DRAGŪNAI
2024-02-14
12 turas
DRAGŪNAI
13:4
LCC MOOSE FC
2024-02-27
13 turas
FK PLIUSAS
4:7
DRAGŪNAI
2024-02-29
14 turas
FK SPARTA
5:6
DRAGŪNAI
2024-03-07
Del III vietos turas
FK JONUŠAI
5:2
DRAGŪNAI

Sekančios rungtynės
INFO

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
20.00
5 turas
GARANT GROUP - NAUTICA
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 6 13 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 5 10 12
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 6 2 12
4. Plikių SAKUONA 6 -5 6
5. Gargždų FK BANGA C 6 -6 6
6. Palangos FK MELNO 4 -9 3
7. Plungės BABRUNGAS B 5 -5 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TAURAGĖS SC-MFK 6 10 12
2. BABRUNGO UOGOS 6 2 12
3. FK KARYS 4 3 9
4. FC NEPTŪNAS-KU 4 5 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 4 -14 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21 22
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 20 20
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12 16
4. SK PLIKIAI 8 16 15
5. SIGROUP 8 5 15
6. FK JONUŠAI 8 0 9
7. FC SUOLIUKAS 8 -12 6
8. FK DITUVA 8 -39 3
9. FK PLIUSAS 8 -23 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 29 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 18 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. PVM-21 7 -7 10
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
7. FK PLIUSAS 7 -15 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. HBH (Kretinga) 6 20 15
2. DANĖS PERLAS 6 11 15
3. GARGŽDŲ VETERANAS 5 6 10
4. ATLANTO VETERANAI 5 7 9
5. BABRUNGO VETERANAI 6 -11 6
6. ŠILUTĖS VETERANAS 6 -13 4
7. MEMEL 6 -20 0


KLFF.lt - 2015