FC SUOLIUKAS
Informacija
7
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
6
PRALAIMĖJIMAI
22
TAŠKAI
63 (vid. 4.50)
ĮMUŠTA
54 (vid. 3.86)
PRALEISTA
9
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Nerijus JurkaitisEdgar DorogavcevTomas Šniauka
14 įvarč.10 įvarč.7 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Nerijus Jurkaitis
14
1
0
  Edgar Dorogavcev
10
3
0
  Tomas Šniauka
7
1
0
  Vilius Kasparavičius
6
0
0
  Denis Demereckas
6
0
0
  Albertas Sausarys
3
0
0
  Ramūnas Narvilas
3
1
0
  Andrej Smyslov
3
2
0
  Tadas Baronas
3
0
0
  Simonas Pilypas
3
1
0
  Eimantas Rudavičius
2
0
0
  Scott Palmer
1
1
0
  Ernestas Gedminas
0
0
0
  Giedrius Kšanas
0
0
0
  Vilius Mišieika
0
0
0
  Arvydas Dapkus
0
0
0
  Donatas Žičkus
0
0
0
  Valerij Fiodorov
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (14)
INFO
Rezultatas
2023-11-26
1 turas
FC SUOLIUKAS
2:2
DRAGŪNAI
2023-11-29
2 turas
FK SPARTA
3:5
FC SUOLIUKAS
2023-12-07
3 turas
PLIKIAI-SAKUONA
9:3
FC SUOLIUKAS
2023-12-17
4 turas
FC SUOLIUKAS
5:3
FK JONUŠAI
2023-12-21
5 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
3:2
FC SUOLIUKAS
2024-01-05
7 turas
FK PLIUSAS
1:10
FC SUOLIUKAS
2024-01-11
6 turas
FC SUOLIUKAS
11:3
LCC MOOSE FC
2024-01-19
8 turas
DRAGŪNAI
7:4
FC SUOLIUKAS
2024-01-25
9 turas
FC SUOLIUKAS
4:1
FK SPARTA
2024-02-02
10 turas
FC SUOLIUKAS
4:11
PLIKIAI-SAKUONA
2024-02-07
11 turas
FK JONUŠAI
5:2
FC SUOLIUKAS
2024-02-18
12 turas
FC SUOLIUKAS
0:1
EDM STATYBA-SENDVARIS
2024-02-26
13 turas
LCC MOOSE FC
3:8
FC SUOLIUKAS
2024-03-01
14 turas
FC SUOLIUKAS
3:2
FK PLIUSAS

Sekančios rungtynės
INFO
4 turas
2024-05-30
20.10
FC SUOLIUKAS
-
FK PLIUSAS

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
19.30
3 turas
Gargždų FK PEMPININKAI - Plikių SAKUONA
Gargždų miesto stadionas
MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
4 turas
NAUTICA - MEMEL
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
4 turas
PVM-21 - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 2 8 6
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 1 2 3
3. Plungės BABRUNGAS B 0 0 0
4. Gargždų FK BANGA C 0 0 0
5. Plikių SAKUONA 1 -2 0
6. Palangos FK MELNO 1 -4 0
7. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 1 -4 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 2 4 3
4. MINIJOS FA 2 -4 3
5. BABRUNGO UOGOS 2 -5 0
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 2 10 6
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 2 6 6
3. FK JONUŠAI 3 4 6
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 2 6
5. SIGROUP 2 0 3
6. SK PLIKIAI 3 -2 3
7. FC SUOLIUKAS 3 -8 3
8. FK DITUVA 3 -8 3
9. FK PLIUSAS 3 -4 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 3 14 9
2. KLAIPĖDA CITY 3 13 9
3. DANĖS PERLAS 3 6 6
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3 6
5. FK PLIUSAS 3 -1 3
6. NAUTICA 3 -4 1
7. PVM-21 3 -12 1
8. MEMEL 3 -19 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 2 7 6
2. HBH (Kretinga) 1 2 3
3. BABRUNGO VETERANAI 1 1 3
4. GARGŽDŲ VETERANAS 0 0 0
5. ATLANTO VETERANAI 0 0 0
6. ŠILUTĖS VETERANAS 2 -4 0
7. MEMEL 2 -6 0


KLFF.lt - 2015