Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybose dalyvaus 16 komandų
Ketvirtadienį vakare įvyko Klaipėdos miesto salės futbolo komandų vadovų susirinkimas, kuriame buvo patvirtinta Taurės varžybų sistema bei aptartos artėjančių pirmenybių gairės.

Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybose dalyvaus 16 komandų, kurios pirmajame etape rungtyniaus 4 grupėse. Į grupes komandos buvo padalintos traukiant burtus, o prieš burtų traukimą visos komandos buvo suskirstytos į krepšelius, pagal praėjusio sezono rezultatus.

Pateikiame pirmojo etapo turų eigą, o tikslų varžybų tvarkaraštį rasite ČIA.

Į sekantį etapą (ketvirtfinalį) pateks po dvi komandas iš kiekvienos grupės ir pagal pateiktą varžybų schemą, paaiškės ketvirtfinalio poros.

Pateikiame Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžybų schemą.


Registracija Klaipėdos miesto salės futbolo Taurės varžyboms ir pirmenybėms (papildyta užsiregistravusiomis komandomis)
Vykdoma komandų registracija Klaipėdos miesto salės futbolo sezonui – Taurės varžyboms ir pirmenybėms. Skirtingai nei ankstesniais sezonais, Taurės varžybos bus vykdomos prieš pirmenybes ir tai bus puiki galimybė komandoms pasiruošti artėjančioms pirmenybėms.
Taurės varžybų sistema, atsižvelgiant į užsiregistravusių komandų skaičių, bus pasirinkta per komandų vadovų susirinkimą, kuris vyks spalio 10 d. 18.00 val. jaunimo centro "Atviros Jaunimo Erdvės" patalpose (I. Simonaitytės g. 24, Klaipėda).

Per šį susirinkimą bus sprendžiami ir su 2019-2020 metų Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybėmis susiję klausimai. Planuojama, kaip ir pernai pirmenybes vykdyti dvejose lygose.

Taurės varžybas numatoma vykdyti nuo spalio mėnesio vidurio iki lapkričio mėnesio vidurio, o pirmenybes – nuo lapkričio mėnesio vidurio iki kovo mėnesio pradžios.
Išsamesnė informacija ir komandų registracija e-paštu – modestas@klff.lt arba telefonu 8-656 56593.


Po gerai sužaisto antrojo kėlinio "Atlantas" šventė pergalę prieš FK "Riterius"
LFF A lyga
26 turas
Spalio 5 d.
"Atlantas" - "Riteriai" 2:1 (0:1)
Ilgai pirmavusi "Banga" rungtynių pabaigoje turėjo kovoti ir dėl taško, trys Gvido Juškos įvarčiai "nukalė" "Minijos" pergalę Kupiškyje
LFF I lygos pirmenybės
27 turas
Spalio 4 d.
Gargždų "Banga" - "Kėdainių "Nevėžis" 2:2 (1:0)

Spalio 5 d.
Kupiškio FC "Kupiškis" - Kretingos "Minija" 1:4 ()
Gargždų "Banga" LFF Taurės varžybų finale neatsilaikė prieš Marijampolės "Sūduvą"
LFF Taurės varžybos
Finalas
Rugsėjo 29 d.
Gargždų "Banga" - Marijampolės "Sūduva" 0:4 (0:1)
"Minija" savo aikštėje įveikė varžovus iš Vilniaus
LFF I lygos pirmenybės
26 turas
Rugsėjo 27 d.
Kretingos "Minija" - Vilniaus FK "Vilnius" 2:0 (1:0)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybių prizininkai - "Sakuona-Rūgpienių kaimas", "Sarema" ir "Klaipėdos FM"
Paskutinėse LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybių rungtynėse "Klaipėdos FM" laimėjo prieš "EDM Statyba-Sendvaris" ekipą
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
15 turas
Rugsėjo 25 d.
"Klaipėdos FM" - "EDM Statyba-Sendvaris" 6:1 (2:1)
"Bangos" merginos savoje aikštėje įveikė šiaulietes
LFF moterų A lyga
Rugsėjo 25 d.
11 turas
Gargždų "Banga" - ŠSG-FA "Šiauliai" 3:0 (0:0)
FK "Palangai" ir "Atlantui" nepavyksta nutraukti pralaimėjimų serijų
LFF A lyga
25 turas
Rugsėjo 25 d.
FK "Palanga" - "Riteriai" 1:3 (1:3)

"Žalgiris" - "Atlantas" 4:0 (2:0)

"Sarema" neleido "Sakuonai-Rūgpienių kaimas" komandai laimėti visas penkiolika pirmenybėse žaistų rungtynių
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
15 turas
Rugsėjo 24 d.
"Sakuona-Rūgpienių kaimas" - "Sarema" 1:1 (1:1)
Puslapis 5 iš 176 << < 2 3 4 5 6 7 8 > >>
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

20.30
FK GIRULIAI - FK VS-JONUŠAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 1 3
2. LCC MOOSE FC 1 3
3. SPARTA 1 3
4. KLAIPĖDA CITY 0 0
5. ELVITRANSA 0 0
6. FK GIRULIAI 0 0
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
3. NAUTICA 1 3
4. FK VIENUOLIKĖ 1 3
5. FK GRANATA 1 0
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 0
7. PORT MARE 1 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 1 3
2. KLAIPĖDA CITY B 1 3
3. KRUOPA 1 3
4. KLAIPĖDOS FM-1 1 1
5. FC SUOLIUKAS 1 1
6. MEMEL 1 0
7. KFA AKADEMIJA 1 0
8. FK MOSĖDIS 1 0