Rezultatai
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
11
2018-02-23
KLAIPĖDOS UOSTAS 3:1 FC "SUOLIUKAS"
11
2018-02-23
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 2:2 KLAIPĖDA CITY
10
2018-02-15
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8:3 FC "SUOLIUKAS"
10
2018-02-15
KLAIPĖDOS UOSTAS 2:4 KLAIPĖDA CITY
10
2018-02-08
KRUOPA 4:7 KLAIPĖDA CITY
10
2018-02-08
SPARTA 2:3 FC "SUOLIUKAS"
9
2018-02-02
STOGANDRA 11:10 FA "KORALAS"
9
2018-01-31
FC "SUOLIUKAS" 10:5 KRUOPA
9
2018-01-31
SPARTA 12:3 LCC MOOSE FC
9
2018-01-31
KLAIPĖDOS UOSTAS 8:3 KLAIPĖDA CITY
8
2018-01-24
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7:4 FC "SUOLIUKAS"
8
2018-01-24
LCC MOOSE FC 3:5 KLAIPĖDOS UOSTAS
8
2018-01-24
KRUOPA 5:5 SPARTA
8
2018-01-23
KLAIPĖDA CITY 6:2 STOGANDRA
7
2018-01-19
FC "SUOLIUKAS" 8:5 FA "KORALAS"
7
2018-01-17
KLAIPĖDOS UOSTAS 7:7 KRUOPA
7
2018-01-17
LCC MOOSE FC 3:2 KLAIPĖDA CITY
7
2018-01-17
SPARTA 8:9 PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
6
2018-01-12
STOGANDRA 3:8 FC "SUOLIUKAS"
6
2018-01-10
FA "KORALAS" 2:7 SPARTA
6
2018-01-10
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8:5 KLAIPĖDOS UOSTAS
6
2018-01-10
KRUOPA 12:4 LCC MOOSE FC
5
2017-12-22
KLAIPĖDOS UOSTAS 16:4 FA "KORALAS"
5
2017-12-20
KLAIPĖDA CITY 5:6 KRUOPA
5
2017-12-20
LCC MOOSE FC 3:9 PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
5
2017-12-20
SPARTA 3:7 STOGANDRA
4
2017-12-15
STOGANDRA 3:9 KLAIPĖDOS UOSTAS
4
2017-12-13
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6:6 KRUOPA
4
2017-12-13
FA "KORALAS" 3:7 LCC MOOSE FC
4
2017-12-13
FC "SUOLIUKAS" 4:6 KLAIPĖDA CITY
3
2017-12-08
SPARTA 8:2 FC "SUOLIUKAS"
3
2017-12-06
KRUOPA 7:4 FA "KORALAS"
3
2017-12-06
LCC MOOSE FC 4:5 STOGANDRA
3
2017-12-06
KLAIPĖDA CITY 4:5 PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2
2017-12-01
FA "KORALAS" 7:10 PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2
2017-11-29
SPARTA 8:3 KLAIPĖDA CITY
2
2017-11-29
STOGANDRA 2:6 KRUOPA
2
2017-11-27
FC "SUOLIUKAS" 4:12 KLAIPĖDOS UOSTAS
1
2017-11-22
KLAIPĖDA CITY 10:4 FA "KORALAS"
1
2017-11-22
LCC MOOSE FC 4:6 FC "SUOLIUKAS"
1
2017-11-22
KLAIPĖDOS UOSTAS 8:8 SPARTA
1
2017-11-21
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 12:4 STOGANDRA

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
8 turas.

21.00
NAUTICA - MEGLARAS-DANĖS PERLAS
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 5 12
4. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 6 10
5. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 5 9
6. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 9
7. KELPA 5 6
8. FK "ŽEBENKŠTIS" 6 4
9. SAREMA 5 3
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 6 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 6 18
2. KRUOPA 5 12
3. FC "SUOLIUKAS" 5 12
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9
5. LCC MOOSE FC 5 6
6. KFA AKADEMIJA-DITUVA 5 6
7. AGLUONA-GARANT GROUP 5 4
8. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 5 3
9. MEMEL 6 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 5 15
2. SPARTA 4 9
3. FK "GRANATA" 5 9
4. KLAIPĖDA CITY B 5 9
5. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 4 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 6
7. NAUTICA 4 3
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 5 1
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>