PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
6
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
18
TAŠKAI
74 (vid. 10.57)
ĮMUŠTA
27 (vid. 3.86)
PRALEISTA
47
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Tadas LabukasRobertas VėževičiusArtūras MosejevasMarkas BenetaEdgaras Jokūbaitis
23 įvarč.15 įvarč.7 įvarč.5 įvarč.5 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Tadas Labukas
23
0
0
  Robertas Vėževičius
15
1
0
  Artūras Mosejevas
7
1
0
  Markas Beneta
5
0
0
  Edgaras Jokūbaitis
5
0
0
  Marius Valskis
5
2
0
  Edvinas Razutis
3
2
0
  Mindaugas Žemaitaitis
3
1
0
  Kostas Skarbalius
3
0
0
  Karolis Norvilas
2
0
0
  Gediminas Jackus
1
0
0
  Tadas Balčiūnas
0
0
0
  Dovidas Paliulis
0
0
0
  Marius Nausėdas
0
0
0
  Vacys Lekevičius
0
0
0
  Saulius Abromavičius
0
0
0
  Ernestas Razonas
0
0
0
  Deividas Peištaras
0
0
0
  Robertas Tranas
0
0
0
  Evaldas Užkuraitis
0
0
0
  Bartas Butinas
0
0
0
  Marius Komovas
0
0
0
  Irmantas Medutis
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (7)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-17
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
10:4
PORT MARE
2
2019-11-25
FK ŽEBENKŠTIS
3:6
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
3
2019-12-01
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
8:4
EDM STATYBA-SENDVARIS
4
2019-12-04
FK VIENUOLIKĖ
6:15
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
5
2019-12-12
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
8:2
FK GRANATA
6
2019-12-22
NAUTICA
7:6
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
7
2020-01-07
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
21:1
KLAIPĖDOS POLICIJA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
11
2020-01-26
21.00
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
-
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

21.00
FK VS-JONUŠAI - FK ŽEBENKŠTIS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 5 7
2. LCC MOOSE FC 5 7
3. BANGA B 4 5
4. FK JAKAI 4 5
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. NAUTICA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
5. PORT MARE 4 6
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 4 6
7. KRUOPA 4 6
8. KLAIPĖDA CITY B 4 3
9. FK VS-JONUŠAI 3 3
10. SPARTA 4 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 4 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GRANATA 5 12
2. FK GIRULIAI 4 12
3. KLAIPĖDOS FM-1 5 10
4. ELVITRANSA 5 9
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
6. LCC MOOSE FC 4 9
7. FC SUOLIUKAS 4 8
8. FK VIENUOLIKĖ 5 7
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 5 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
13. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai