FK ŽEBENKŠTIS
4
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
12
TAŠKAI
41 (vid. 5.86)
ĮMUŠTA
38 (vid. 5.43)
PRALEISTA
3
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Gražvydas ŽakysArtūras MačysVytautas ŽukauskasDalius BarakauskisSimas Pranauskas
10 įvarč.6 įvarč.6 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Gražvydas Žakys
10
1
0
  Artūras Mačys
6
0
0
  Vytautas Žukauskas
6
1
0
  Dalius Barakauskis
5
2
0
  Simas Pranauskas
4
0
0
  Karolis Gricius
3
0
0
  Saulius Pukštys
2
0
0
  Gerdas Kančelskis
2
0
0
  Deividas Kumpis
2
0
0
  Aurimas Grigaitis
0
0
0
  Aurimas Tunaitis
0
0
0
  Kazys Knieža
0
0
0
  Jurijus Kurbangalijevas
0
1
0
  Dovydas Narkus
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (7)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-15
KLAIPĖDOS POLICIJA
5:12
FK ŽEBENKŠTIS
2
2019-11-25
FK ŽEBENKŠTIS
3:6
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
3
2019-12-01
FK ŽEBENKŠTIS
2:10
PORT MARE
4
2019-12-05
EDM STATYBA-SENDVARIS
2:7
FK ŽEBENKŠTIS
5
2019-12-09
FK VIENUOLIKĖ
4:8
FK ŽEBENKŠTIS
6
2019-12-19
FK GRANATA
2:8
FK ŽEBENKŠTIS
7
2020-01-05
FK ŽEBENKŠTIS
1:9
NAUTICA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
10
2020-01-24
21.00
FK VS-JONUŠAI
-
FK ŽEBENKŠTIS

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

21.00
FK VS-JONUŠAI - FK ŽEBENKŠTIS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 5 7
2. LCC MOOSE FC 5 7
3. BANGA B 4 5
4. FK JAKAI 4 5
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 4 12
2. KRANTONA 3 9
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
5. PORT MARE 4 6
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
7. KRUOPA 4 6
8. KLAIPĖDA CITY B 4 3
9. FK VS-JONUŠAI 3 3
10. SPARTA 4 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 4 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GRANATA 5 12
2. FK GIRULIAI 4 12
3. KLAIPĖDOS FM-1 5 10
4. ELVITRANSA 5 9
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
6. LCC MOOSE FC 4 9
7. FC SUOLIUKAS 4 8
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 5 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
KLFF partneriai