NAUTICA
2
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
6
TAŠKAI
25 (vid. 8.33)
ĮMUŠTA
17 (vid. 5.67)
PRALEISTA
8
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Marius PapšysKiril ČiupalovTautvydas ŠpiegisJonas LatakasArmandas Pocius
6 įvarč.4 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Marius Papšys
6
0
0
  Tautvydas Špiegis
4
0
0
  Kiril Čiupalov
4
1
0
  Jonas Latakas
3
0
0
  Armandas Pocius
2
0
0
  Vladimir Gerasimov
2
1
0
  Vilius Norvilas
2
0
0
  Rokas Girtautas
1
1
0
  Nerijus Jurkaitis
1
0
0
  German Michno
0
0
0
  Giedrius Kšanas
0
0
0
  Andrej Višnevskij
0
0
0
  Jurij Jeremejev
0
0
0
  Kevinas Drungilas
0
0
0
  Gvidas Gnedojus
0
0
0
  Edmundas Gaigalas
0
1
0
  Renatas Mosejevas
0
0
0
  Orestas Abramavičius
0
0
0
  Osvaldas Pliuškys
0
0
0
  Eimantas Rudavičius
0
0
0
  Eduard Smirnov
0
0
0
  Aleksandr Vasiljev
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (3)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-17
NAUTICA
5:2
EDM STATYBA-SENDVARIS
2
2019-11-24
FK VIENUOLIKĖ
2:10
NAUTICA
3
2019-11-28
NAUTICA
10:13
FK GRANATA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
4
2019-12-08
20.00
PORT MARE
-
NAUTICA
5
2019-12-15
20.00
NAUTICA
-
KLAIPĖDOS POLICIJA

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

20.30
FK GRANATA - KLAIPĖDOS POLICIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

21.00
KRANTONA - KLAIPĖDA CITY B
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 1 3
3. FK JAKAI 1 0
4. LCC MOOSE FC 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 3 9
2. KLAIPĖDA CITY 3 6
3. FK VS-JONUŠAI 2 6
4. LCC MOOSE FC 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. FK GIRULIAI 2 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 3 6
3. PORT MARE 3 6
4. FK VIENUOLIKĖ 4 4
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 3
6. FK GRANATA 3 3
7. FK ŽEBENKŠTIS 3 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 3 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA 4 12
2. KRANTONA 3 9
3. KLAIPĖDA CITY B 3 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 3 3
6. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
7. KFA AKADEMIJA 3 0
8. FK MOSĖDIS 4 0