PORT MARE
2
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
2
PRALAIMĖJIMAI
6
TAŠKAI
23 (vid. 5.75)
ĮMUŠTA
18 (vid. 4.50)
PRALEISTA
5
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Justas VainikaitisŽilvinas KymantasRokas BorusasKazimieras ŽutautasSaulius Varkalis
5 įvarč.5 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Justas Vainikaitis
5
0
0
  Žilvinas Kymantas
5
0
0
  Rokas Borusas
3
1
0
  Kazimieras Žutautas
2
0
0
  Žymantas Butkus
2
1
1
  Saulius Varkalis
2
0
0
  Andrius Gedgaudas
2
2
0
  Marius Stonkus
1
0
0
  Aurimas Jurgelevičius
1
1
0
  Mantas Perepliotovas
0
0
0
  Tadas Gudauskas
0
0
0
  Mantas Grigaitis
0
0
0
  Edgaras Voitechovskis
0
0
0
  Anadrius Gecas
0
0
0
  Andrius Dačkus
0
0
0
  Constantin Wunder
0
0
0
  Artūras Kurbangalijevas
0
0
0
  Aivaras Lukošius
0
0
0
  Audrius Vitkauskas
0
0
0
  Robertas Šalkauskas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (4)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-17
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
10:4
PORT MARE
2
2019-11-24
PORT MARE
6:2
FK GRANATA
3
2019-12-01
FK ŽEBENKŠTIS
2:10
PORT MARE
4
2019-12-08
PORT MARE
3:4
NAUTICA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
5
2019-12-13
21.00
EDM STATYBA-SENDVARIS
-
PORT MARE

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.15
FK VIENUOLIKĖ - FK ŽEBENKŠTIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.15
KRANTONA - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 9
3. FK VS-JONUŠAI 3 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. FK GIRULIAI 3 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK GRANATA 4 6
4. PORT MARE 4 6
5. FK ŽEBENKŠTIS 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 4 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 4 3
6. KFA AKADEMIJA 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 4 0