FC "SUOLIUKAS"
Logotipas
Informacija
8
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
26
TAŠKAI
37 (vid. 2.64)
ĮMUŠTA
27 (vid. 1.93)
PRALEISTA
10
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Šarūnas GenčiusAnton AnanjevAndrej SmyslovSergej SmyslovArvydas Dapkus
15 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Šarūnas Genčius
15
0
0
Anton Ananjev
3
1
0
Andrej Smyslov
2
2
0
Sergej Smyslov
2
1
0
Arvydas Dapkus
2
0
0
Martynas Bučas
2
0
0
Vytautas Šakinis
2
0
0
Edgar Dorogavcev
1
1
0
Žygimantas Šakys
1
0
0
Edvardas Bacevičius
1
0
0
Ernestas Gedminas
0
0
0
Tadas Baronas
0
0
0
Vilius Mišeika
0
1
0
Vilius Jokubaitis
0
0
0
Gintas Grigalaitis
0
0
0
Donatas Pancerovas
0
0
0
Martynas Šiaulytis
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Paulius Lukoševičius
1
0
0
Sužaistos rungtynės (14)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-06-22
FC "SUOLIUKAS"
0:2
"SAREMA"
2
2017-05-10
KLAIPĖDA CITY
0:3
FC "SUOLIUKAS"
3
2017-05-17
FC "SUOLIUKAS"
4:0
KRETINGOS GRŪDAI
4
2017-05-24
MIŠKO PASAKA
2:2
FC "SUOLIUKAS"
5
2017-05-31
FC "SUOLIUKAS"
5:1
TITANIC
6
2017-06-08
KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI
5:3
FC "SUOLIUKAS"
7
2017-06-28
FC "SUOLIUKAS"
3:2
EDM STATYBA-SENDVARIS
8
2017-08-10
"SAREMA"
0:2
FC "SUOLIUKAS"
9
2017-08-16
FC "SUOLIUKAS"
0:2
KLAIPĖDA CITY
10
2017-08-23
KRETINGOS GRŪDAI
2:4
FC "SUOLIUKAS"
11
2017-08-31
FC "SUOLIUKAS"
3:0
MIŠKO PASAKA
12
2017-09-06
TITANIC
1:3
FC "SUOLIUKAS"
13
2017-09-14
FC "SUOLIUKAS"
2:7
KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI
14
2017-09-21
EDM STATYBA-SENDVARIS
3:3
FC "SUOLIUKAS"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės:
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo II lyga - 23 turas.

20.00
FK "GRANATA" - VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 14 35
2. Biržų "ŠIRVĖNA" 14 26
3. Kretingos "MINIJA" 15 25
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 14 24
5. Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 14 22
6. Mažeikių "ATMOSFERA" 14 17
7. Šiaulių "JUVENTA-99" 14 16
8. Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 14 15
9. Plungės "BABRUNGAS" 15 0
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 33
2. Gargždų "BANGA B" 15 30
3. Šilalės FK "ŠILALĖ" 11 27
4. Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 12 19
5. Klaipėdos "SAREMA" 13 17
6. Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 12 16
7. Klaipėdos "KORALAS B" 13 8
8. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 13 5
9. Klaipėdos "BALTAI" 11 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 14 36
2. KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 14 31
3. "SAREMA" 14 28
4. FC "SUOLIUKAS" 14 26
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 17
6. KRETINGOS GRŪDAI 14 12
7. TITANIC 14 10
8. MIŠKO PASAKA 14 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. NAUTICA 22 56
2. FK "JAKAI" 22 53
3. SPARTA 22 48
4. KRUOPA 21 47
5. VAKARŲ FRONTAS 21 37
6. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 20 33
7. KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 21 32
8. FUTBOLO MOKYKLA 22 24
9. FK "GRANATA" 20 23
10. ADRIJUS 22 19
11. AGLUONA 21 18
12. MEGLARAS 21 9
13. MEMEL 21 3