TITANIC
Logotipas
Informacija
1
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
5
PRALAIMĖJIMAI
4
TAŠKAI
16 (vid. 2.29)
ĮMUŠTA
29 (vid. 4.14)
PRALEISTA
-13
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Denis DenikajevAndrej AfanasjevMaksim NevoliaTadas GudauskasAudrius Šopis
5 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.1 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Denis Denikajev
5
0
0
Andrej Afanasjev
4
0
0
Maksim Nevolia
3
0
0
Tadas Gudauskas
2
1
0
Audrius Šopis
1
0
0
Igor Gul
1
0
0
Rolandas Uznys
0
0
0
Irmantas Šlušnys
0
0
0
Aleksandr Nikolajenko
0
0
0
Lukas Nedzinskas
0
0
0
Laurynas Plačas
0
0
0
Giedrius Zaniauskas
0
0
0
Viktor Zujev
0
0
0
Igor Sulžickij
0
0
0
Konstantin Andrijenko
0
0
0
Vilius Petrika
0
0
0
Vygantas Jurkaitis
0
0
0
Ivan Krivko
0
0
0
Igor Tirlnan
0
0
0
Aleksandr Ševelkov
0
0
0
Vasilij Nevolia
0
0
0
Gintas Vilkauskas
0
0
0
Jevgenij Fiodorov
0
0
0
Valerij Fiodorov
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Maksim Bondarev
0
0
0
Robertas Benetis
0
0
0
Emmanuel Obasi
0
0
0
Sužaistos rungtynės (7)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-06-22
TITANIC
1:0
KRETINGOS GRŪDAI
2
2017-05-11
MIŠKO PASAKA
4:3
TITANIC
3
2017-05-18
TITANIC
4:4
EDM STATYBA-SENDVARIS
4
2017-05-26
TITANIC
2:3
KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI
5
2017-05-31
FC "SUOLIUKAS"
5:1
TITANIC
6
2017-06-08
TITANIC
3:8
"SAREMA"
7
2017-06-15
KLAIPĖDA CITY
5:2
TITANIC

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
8
2017-08-10
KRETINGOS GRŪDAI
-
TITANIC
9
2017-08-17
TITANIC
-
MIŠKO PASAKA

Šios dienos rungtynės:
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 8 19
2. Biržų "ŠIRVĖNA" 8 19
3. Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 8 14
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 8 11
5. Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 8 10
6. Mažeikių "ATMOSFERA" 8 10
7. Kretingos "MINIJA" 8 10
8. Šiaulių "JUVENTA-99" 8 9
9. Plungės "BABRUNGAS" 8 0
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 8 20
2. Šilalės FK "ŠILALĖ" 8 18
3. Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 8 15
4. Gargždų "BANGA B" 8 14
5. Klaipėdos "SAREMA" 8 13
6. Klaipėdos "KORALAS B" 7 5
7. Klaipėdos "BALTAI" 7 4
8. Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 6 3
9. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 8 1
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. "SAREMA" 7 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 15
3. KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 7 15
4. FC "SUOLIUKAS" 7 13
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 7
6. KRETINGOS GRŪDAI 7 6
7. MIŠKO PASAKA 7 4
8. TITANIC 7 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. FK "JAKAI" 12 31
2. NAUTICA 12 28
3. KRUOPA 12 28
4. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 12 27
5. VAKARŲ FRONTAS 12 24
6. SPARTA 12 24
7. FK "GRANATA" 12 18
8. KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 12 16
9. FUTBOLO MOKYKLA 12 9
10. ADRIJUS 12 8
11. AGLUONA 12 6
12. MEGLARAS 12 5
13. MEMEL 12 3