TITANIC
Logotipas
Informacija
3
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
10
PRALAIMĖJIMAI
10
TAŠKAI
27 (vid. 1.93)
ĮMUŠTA
47 (vid. 3.36)
PRALEISTA
-20
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Andrej AfanasjevMaksim NevoliaAleksandr NikolajenkoAudrius ŠopisIgor Gul
6 įvarč.5 įvarč.1 įvarč.1 įvarč.1 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Andrej Afanasjev
6
1
0
Maksim Nevolia
5
0
0
Aleksandr Nikolajenko
1
0
0
Audrius Šopis
1
0
0
Igor Gul
1
0
0
Rolandas Uznys
0
0
0
Laurynas Plačas
0
0
0
Viktor Zujev
0
0
0
Igor Sulžickij
0
0
0
Konstantin Andrijenko
0
0
0
Vilius Petrikas
0
0
0
Vygantas Jurkaitis
0
0
0
Ivan Krivko
0
0
0
Valerij Fiodorov
0
0
0
Aleksandr Ševelkov
0
0
0
Vasilij Nevolia
0
0
0
Gintas Vilkauskas
0
0
0
Jevgenij Fiodorov
0
0
0
Valerij Fiodorov
0
0
0
Michail Polevanov
0
0
0
Dmitrij Dimov
0
0
0
Semion Maslov
0
0
0
Mindaugas Žemaitaitis
0
0
0
Georg Mamukelashvili
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Denis Denikajev
5
0
0
Tadas Gudauskas
2
1
0
Irmantas Šlušnys
0
0
0
Lukas Nedzinskas
0
0
0
Maksim Bondarev
0
0
0
Robertas Benetis
0
0
0
Emmanuel Obasi
0
0
0
Sužaistos rungtynės (14)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-06-22
TITANIC
1:0
KRETINGOS GRŪDAI
2
2017-05-11
MIŠKO PASAKA
4:3
TITANIC
3
2017-05-18
TITANIC
4:4
EDM STATYBA-SENDVARIS
4
2017-05-26
TITANIC
2:3
KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI
5
2017-05-31
FC "SUOLIUKAS"
5:1
TITANIC
6
2017-06-08
TITANIC
3:8
"SAREMA"
7
2017-06-15
KLAIPĖDA CITY
5:2
TITANIC
8
2017-08-10
KRETINGOS GRŪDAI
0:3
TITANIC
9
2017-08-17
TITANIC
3:0
MIŠKO PASAKA
10
2017-08-24
EDM STATYBA-SENDVARIS
3:0
TITANIC
11
2017-08-31
KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI
6:4
TITANIC
12
2017-09-06
TITANIC
1:3
FC "SUOLIUKAS"
13
2017-09-14
"SAREMA"
3:0
TITANIC
14
2017-09-21
TITANIC
0:3
KLAIPĖDA CITY

Sekančios rungtynės
Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't existTable 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist
Turas
Data
Komanda
Komanda

Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

20.30
FK GIRULIAI - FK VS-JONUŠAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 1 3
2. LCC MOOSE FC 1 3
3. SPARTA 1 3
4. KLAIPĖDA CITY 0 0
5. ELVITRANSA 0 0
6. FK GIRULIAI 0 0
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
3. NAUTICA 1 3
4. FK VIENUOLIKĖ 1 3
5. FK GRANATA 1 0
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 0
7. PORT MARE 1 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 1 3
2. KLAIPĖDA CITY B 1 3
3. KRUOPA 1 3
4. KLAIPĖDOS FM-1 1 1
5. FC SUOLIUKAS 1 1
6. MEMEL 1 0
7. KFA AKADEMIJA 1 0
8. FK MOSĖDIS 1 0