TITANIC
Logotipas
Informacija
3
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
10
PRALAIMĖJIMAI
10
TAŠKAI
27 (vid. 1.93)
ĮMUŠTA
47 (vid. 3.36)
PRALEISTA
-20
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Andrej AfanasjevMaksim NevoliaAleksandr NikolajenkoAudrius ŠopisIgor Gul
6 įvarč.5 įvarč.1 įvarč.1 įvarč.1 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Andrej Afanasjev
6
1
0
Maksim Nevolia
5
0
0
Aleksandr Nikolajenko
1
0
0
Audrius Šopis
1
0
0
Igor Gul
1
0
0
Rolandas Uznys
0
0
0
Laurynas Plačas
0
0
0
Viktor Zujev
0
0
0
Igor Sulžickij
0
0
0
Konstantin Andrijenko
0
0
0
Vilius Petrikas
0
0
0
Vygantas Jurkaitis
0
0
0
Ivan Krivko
0
0
0
Valerij Fiodorov
0
0
0
Aleksandr Ševelkov
0
0
0
Vasilij Nevolia
0
0
0
Gintas Vilkauskas
0
0
0
Jevgenij Fiodorov
0
0
0
Valerij Fiodorov
0
0
0
Michail Polevanov
0
0
0
Dmitrij Dimov
0
0
0
Semion Maslov
0
0
0
Mindaugas Žemaitaitis
0
0
0
Georg Mamukelashvili
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Denis Denikajev
5
0
0
Tadas Gudauskas
2
1
0
Irmantas Šlušnys
0
0
0
Lukas Nedzinskas
0
0
0
Maksim Bondarev
0
0
0
Robertas Benetis
0
0
0
Emmanuel Obasi
0
0
0
Sužaistos rungtynės (14)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-06-22
TITANIC
1:0
KRETINGOS GRŪDAI
2
2017-05-11
MIŠKO PASAKA
4:3
TITANIC
3
2017-05-18
TITANIC
4:4
EDM STATYBA-SENDVARIS
4
2017-05-26
TITANIC
2:3
KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI
5
2017-05-31
FC "SUOLIUKAS"
5:1
TITANIC
6
2017-06-08
TITANIC
3:8
"SAREMA"
7
2017-06-15
KLAIPĖDA CITY
5:2
TITANIC
8
2017-08-10
KRETINGOS GRŪDAI
0:3
TITANIC
9
2017-08-17
TITANIC
3:0
MIŠKO PASAKA
10
2017-08-24
EDM STATYBA-SENDVARIS
3:0
TITANIC
11
2017-08-31
KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI
6:4
TITANIC
12
2017-09-06
TITANIC
1:3
FC "SUOLIUKAS"
13
2017-09-14
"SAREMA"
3:0
TITANIC
14
2017-09-21
TITANIC
0:3
KLAIPĖDA CITY

Sekančios rungtynės
Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't existTable 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist
Turas
Data
Komanda
Komanda

Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist

Šios dienos rungtynės:
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
15 turas.

19.00
ELVITRANSA - FELIŪGA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
15 turas.

20.05
TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION - FK "GRANATA"
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
15 turas.

21.10
AGLUONA-GARANT GROUP - FOTOAPARATAS.LT
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 6 18
2. Klaipėdos "SAREMA" 6 15
3. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 7 9
4. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 7 6
5. Klaipėdos FK "GRANATA" 6 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 14 34
2. SAREMA 13 32
3. NAUTICA 14 32
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 13 31
5. FC "SUOLIUKAS" 14 31
6. FK "JAKAI" 14 30
7. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 14 27
8. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 14 26
9. ELVITRANSA 14 26
10. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 25
11. KRUOPA 15 25
12. KLAIPĖDOS UOSTAS 14 22
13. AGLUONA-GARANT GROUP 14 21
14. FK "GRANATA" 14 18
15. SPARTA 14 16
16. FELIŪGA 13 14
17. VAKARŲ FRONTAS 12 12
18. MEGLARAS 15 5
19. FOTOAPARATAS.LT 14 4
20. MEMEL 15 4
21. TITANIC-KFA 14 3
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 15 2
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai