KLAIPĖDA CITY
Logotipas
Informacija
5
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
15
TAŠKAI
39 (vid. 5.57)
ĮMUŠTA
16 (vid. 2.29)
PRALEISTA
23
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Tomas NorkūnasDenis MišinAndrej SrokinDonatas StankevičiusDalius Barakauskis
9 įvarč.6 įvarč.4 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Tomas Norkūnas
9
0
0
Denis Mišin
6
0
0
Andrej Srokin
4
1
0
Donatas Stankevičius
4
1
0
Dalius Barakauskis
3
0
0
Artiom Lysakov
3
0
0
Marius Prišmontas
3
0
0
Vytautas Žukauskas
2
0
0
Anton Archipov
1
0
0
Viktor Klesčionok
1
0
0
Roman Abrašin
0
0
0
Vladas Alejevas
0
0
0
Audrius Blankas
0
0
0
Viačeslav Čiumačenko
0
0
0
Denis Dobrijan
0
0
0
Vitalij Gurejev
0
0
0
Dmitrij Jakovlev
0
0
0
Viktor Novičenkin
0
0
0
Jevgenij Novičenkin
0
0
0
Armandas Rakauskas
0
0
0
Oleg Romančiuk
0
0
0
Dovydas Stonys
0
0
0
Marius Šilauskas
0
0
0
Romanas Zabalotnas
0
0
0
Sergej Jakovlev
0
0
0
Irmantas Šlušnys
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Justas Adamas
3
0
0
Sužaistos rungtynės (7)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-05-03
KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI
0:9
KLAIPĖDA CITY
2
2017-05-10
KLAIPĖDA CITY
0:3
FC "SUOLIUKAS"
3
2017-05-18
"SAREMA"
8:5
KLAIPĖDA CITY
4
2017-05-26
EDM STATYBA-SENDVARIS
2:5
KLAIPĖDA CITY
5
2017-06-01
KLAIPĖDA CITY
9:0
KRETINGOS GRŪDAI
6
2017-06-07
MIŠKO PASAKA
1:6
KLAIPĖDA CITY
7
2017-06-15
KLAIPĖDA CITY
5:2
TITANIC

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
8
2017-08-09
KLAIPĖDA CITY
-
KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI
9
2017-08-16
FC "SUOLIUKAS"
-
KLAIPĖDA CITY

Šios dienos rungtynės:
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 8 19
2. Biržų "ŠIRVĖNA" 8 19
3. Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 8 14
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 8 11
5. Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 8 10
6. Mažeikių "ATMOSFERA" 8 10
7. Kretingos "MINIJA" 8 10
8. Šiaulių "JUVENTA-99" 8 9
9. Plungės "BABRUNGAS" 8 0
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 8 20
2. Šilalės FK "ŠILALĖ" 8 18
3. Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 8 15
4. Gargždų "BANGA B" 8 14
5. Klaipėdos "SAREMA" 8 13
6. Klaipėdos "KORALAS B" 7 5
7. Klaipėdos "BALTAI" 7 4
8. Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 6 3
9. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 8 1
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. "SAREMA" 7 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 15
3. KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 7 15
4. FC "SUOLIUKAS" 7 13
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 7
6. KRETINGOS GRŪDAI 7 6
7. MIŠKO PASAKA 7 4
8. TITANIC 7 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. FK "JAKAI" 12 31
2. NAUTICA 12 28
3. KRUOPA 12 28
4. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 12 27
5. VAKARŲ FRONTAS 12 24
6. SPARTA 12 24
7. FK "GRANATA" 12 18
8. KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 12 16
9. FUTBOLO MOKYKLA 12 9
10. ADRIJUS 12 8
11. AGLUONA 12 6
12. MEGLARAS 12 5
13. MEMEL 12 3