KLAIPĖDA CITY
Logotipas
Informacija
12
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
2
PRALAIMĖJIMAI
36
TAŠKAI
69 (vid. 4.93)
ĮMUŠTA
22 (vid. 1.57)
PRALEISTA
47
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Vytautas ŽukauskasTomas NorkūnasDalius BarakauskisDenis MišinDonatas Stankevičius
14 įvarč.12 įvarč.8 įvarč.6 įvarč.6 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Vytautas Žukauskas
14
0
0
Tomas Norkūnas
12
0
0
Dalius Barakauskis
8
0
0
Denis Mišin
6
0
0
Donatas Stankevičius
6
2
0
Andrej Srokin
4
1
0
Justas Adamas
3
0
0
Artiom Lysakov
3
0
0
Marius Prišmontas
3
0
0
Roman Abrašin
1
0
0
Anton Archipov
1
0
0
Denis Dobrijan
1
1
0
Viktor Klesčionok
1
0
0
Audrius Blankas
0
0
0
Viačeslav Čiumačenko
0
0
0
Vitalij Gurejev
0
0
0
Dmitrij Jakovlev
0
0
0
Viktor Novičenkin
0
0
0
Armandas Rakauskas
0
0
0
Oleg Romančiuk
0
0
0
Dovydas Stonys
0
0
0
Marius Šilauskas
0
0
0
Volodymyr Maksimenko
0
0
0
Sergej Jakovlev
0
0
0
Vaidotas Juškus
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Vladas Alejevas
0
0
0
Jevgenij Novičenkin
0
0
0
Romanas Zabalotnas
0
0
0
Irmantas Šlušnys
0
0
0
Sužaistos rungtynės (14)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-05-03
KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI
0:9
KLAIPĖDA CITY
2
2017-05-10
KLAIPĖDA CITY
0:3
FC "SUOLIUKAS"
3
2017-05-18
"SAREMA"
8:5
KLAIPĖDA CITY
4
2017-05-26
EDM STATYBA-SENDVARIS
2:5
KLAIPĖDA CITY
5
2017-06-01
KLAIPĖDA CITY
9:0
KRETINGOS GRŪDAI
6
2017-06-07
MIŠKO PASAKA
1:6
KLAIPĖDA CITY
7
2017-06-15
KLAIPĖDA CITY
5:2
TITANIC
8
2017-08-09
KLAIPĖDA CITY
7:2
KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI
9
2017-08-16
FC "SUOLIUKAS"
0:2
KLAIPĖDA CITY
10
2017-08-24
KLAIPĖDA CITY
4:2
"SAREMA"
11
2017-08-31
KLAIPĖDA CITY
5:1
EDM STATYBA-SENDVARIS
12
2017-09-07
KRETINGOS GRŪDAI
1:6
KLAIPĖDA CITY
14
2017-09-14
KLAIPĖDA CITY
3:0
MIŠKO PASAKA
14
2017-09-21
TITANIC
0:3
KLAIPĖDA CITY

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės:
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės - 16 turas.

14.00
Klaipėdos "ATLANTAS B" - Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo stadi
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės - 14 turas.

14.00
Šilalės FK "ŠILALĖ" - Gargždų "BANGA B"
Šilalės miesto stadionas
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 14 35
2. Biržų "ŠIRVĖNA" 14 26
3. Kretingos "MINIJA" 15 25
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 14 24
5. Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 14 22
6. Mažeikių "ATMOSFERA" 14 17
7. Šiaulių "JUVENTA-99" 14 16
8. Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 14 15
9. Plungės "BABRUNGAS" 15 0
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 13 30
2. Gargždų "BANGA B" 15 30
3. Šilalės FK "ŠILALĖ" 11 27
4. Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 11 19
5. Klaipėdos "SAREMA" 12 16
6. Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 11 13
7. Klaipėdos "KORALAS B" 12 8
8. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 12 4
9. Klaipėdos "BALTAI" 11 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 14 36
2. KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 14 31
3. "SAREMA" 14 28
4. FC "SUOLIUKAS" 14 26
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 17
6. KRETINGOS GRŪDAI 14 12
7. TITANIC 14 10
8. MIŠKO PASAKA 14 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. NAUTICA 21 53
2. FK "JAKAI" 21 52
3. KRUOPA 20 47
4. SPARTA 21 45
5. VAKARŲ FRONTAS 21 37
6. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 19 33
7. KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 20 32
8. FK "GRANATA" 19 22
9. FUTBOLO MOKYKLA 21 21
10. ADRIJUS 21 16
11. AGLUONA 20 15
12. MEGLARAS 20 9
13. MEMEL 20 3