EDM STATYBA-SENDVARIS
Logotipas
Informacija
5
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
7
PRALAIMĖJIMAI
17
TAŠKAI
38 (vid. 2.71)
ĮMUŠTA
54 (vid. 3.86)
PRALEISTA
-16
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Tadas JurkusJevgenij SluginKarolis TendysBenas AlseikaOvidijus Musulas
6 įvarč.5 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.4 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Tadas Jurkus
6
1
0
Jevgenij Slugin
5
1
0
Karolis Tendys
5
3
0
Benas Alseika
4
1
0
Ovidijus Musulas
4
1
0
Gražvydas Žakys
3
0
0
Šarūnas Bačko
1
0
0
Robertas Gudas
1
0
0
Simonas Pranauskas
1
0
0
Gvidas Leliukas
1
0
0
Sergėjus Bačko
0
0
0
Marius Bukauskas
0
0
0
Martynas Matūza
0
0
0
Ugnius Petrikas
0
0
0
Mindaugas Seminavičius
0
1
0
Tautvydas Šlymas
0
0
0
Mikael Mertz-Jepsen
0
0
0
John Erik Halnes
0
0
0
Kęstutis Navardauskas
0
0
0
Vladimir Kozlov
0
0
0
Gvidas Leliukas
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Martynas Bačko
1
1
0
Dominykas Čiesna
1
0
0
Aidas Liutkus
0
0
0
Sužaistos rungtynės (14)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-05-05
MIŠKO PASAKA
1:3
EDM STATYBA-SENDVARIS
2
2017-05-10
EDM STATYBA-SENDVARIS
7:3
"SAREMA"
3
2017-05-18
TITANIC
4:4
EDM STATYBA-SENDVARIS
4
2017-05-26
EDM STATYBA-SENDVARIS
2:5
KLAIPĖDA CITY
5
2017-06-01
KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI
11:4
EDM STATYBA-SENDVARIS
6
2017-06-08
EDM STATYBA-SENDVARIS
1:4
KRETINGOS GRŪDAI
7
2017-06-28
FC "SUOLIUKAS"
3:2
EDM STATYBA-SENDVARIS
8
2017-08-10
EDM STATYBA-SENDVARIS
2:1
MIŠKO PASAKA
9
2017-08-17
"SAREMA"
8:2
EDM STATYBA-SENDVARIS
10
2017-08-24
EDM STATYBA-SENDVARIS
3:0
TITANIC
11
2017-08-31
KLAIPĖDA CITY
5:1
EDM STATYBA-SENDVARIS
12
2017-09-07
EDM STATYBA-SENDVARIS
1:6
KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI
13
2017-09-14
KRETINGOS GRŪDAI
0:3
EDM STATYBA-SENDVARIS
14
2017-09-21
EDM STATYBA-SENDVARIS
3:3
FC "SUOLIUKAS"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės:
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės - 16 turas.

14.00
Klaipėdos "ATLANTAS B" - Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo stadi
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės - 14 turas.

14.00
Šilalės FK "ŠILALĖ" - Gargždų "BANGA B"
Šilalės miesto stadionas
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 14 35
2. Biržų "ŠIRVĖNA" 14 26
3. Kretingos "MINIJA" 15 25
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 14 24
5. Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 14 22
6. Mažeikių "ATMOSFERA" 14 17
7. Šiaulių "JUVENTA-99" 14 16
8. Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 14 15
9. Plungės "BABRUNGAS" 15 0
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 13 30
2. Gargždų "BANGA B" 15 30
3. Šilalės FK "ŠILALĖ" 11 27
4. Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 11 19
5. Klaipėdos "SAREMA" 12 16
6. Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 11 13
7. Klaipėdos "KORALAS B" 12 8
8. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 12 4
9. Klaipėdos "BALTAI" 11 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 14 36
2. KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 14 31
3. "SAREMA" 14 28
4. FC "SUOLIUKAS" 14 26
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 17
6. KRETINGOS GRŪDAI 14 12
7. TITANIC 14 10
8. MIŠKO PASAKA 14 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. NAUTICA 21 53
2. FK "JAKAI" 21 52
3. KRUOPA 20 47
4. SPARTA 21 45
5. VAKARŲ FRONTAS 21 37
6. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 19 33
7. KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 20 32
8. FK "GRANATA" 19 22
9. FUTBOLO MOKYKLA 21 21
10. ADRIJUS 21 16
11. AGLUONA 20 15
12. MEGLARAS 20 9
13. MEMEL 20 3