MIŠKO PASAKA
Logotipas
Informacija
1
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
12
PRALAIMĖJIMAI
4
TAŠKAI
15 (vid. 1.07)
ĮMUŠTA
51 (vid. 3.64)
PRALEISTA
-36
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Tadas RaštikisJaunius ZimantasKazimieras ŽutautasDeivydas PeištarasAurimas Peištaras
2 įvarč.1 įvarč.1 įvarč.1 įvarč.1 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Tadas Raštikis
2
0
0
Jaunius Zimantas
1
0
0
Kazimieras Žutautas
1
1
0
Deivydas Peištaras
1
0
0
Aurimas Peištaras
1
1
0
Artiom Drozdov
1
0
0
Edgaras Žemaitaitis
0
0
0
Andrius Gecas
0
0
0
Šarūnas Juodelis
0
0
0
Gvidas Kulbickas
0
0
0
Dovidas Paliulis
0
0
0
Robertas Žižys
0
0
0
Bartas Butinas
0
1
0
Julius Labžentis
0
0
0
Vilius Jarmalavičius
0
0
1
Kęstas Putys
0
0
0
Stasas Urbonas
0
0
0
Artūras Janušas
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Anton Ananjev
4
1
0
Mindaugas Žemaitaitis
4
0
0
Kostas Skarbalius
0
0
0
Robertas Tranas
0
1
0
Simas Kaušas
0
2
0
Semion Maslov
0
0
0
Sužaistos rungtynės (14)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-05-05
MIŠKO PASAKA
1:3
EDM STATYBA-SENDVARIS
2
2017-05-11
MIŠKO PASAKA
4:3
TITANIC
3
2017-05-18
KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI
6:2
MIŠKO PASAKA
4
2017-05-24
MIŠKO PASAKA
2:2
FC "SUOLIUKAS"
5
2017-06-01
"SAREMA"
7:4
MIŠKO PASAKA
6
2017-06-07
MIŠKO PASAKA
1:6
KLAIPĖDA CITY
7
2017-06-15
KRETINGOS GRŪDAI
4:0
MIŠKO PASAKA
8
2017-08-10
EDM STATYBA-SENDVARIS
2:1
MIŠKO PASAKA
9
2017-08-17
TITANIC
3:0
MIŠKO PASAKA
10
2017-08-24
MIŠKO PASAKA
0:3
KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI
11
2017-08-31
FC "SUOLIUKAS"
3:0
MIŠKO PASAKA
12
2017-09-07
MIŠKO PASAKA
0:3
"SAREMA"
14
2017-09-14
KLAIPĖDA CITY
3:0
MIŠKO PASAKA
14
2017-09-21
MIŠKO PASAKA
0:3
KRETINGOS GRŪDAI

Sekančios rungtynės
Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't existTable 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist
Turas
Data
Komanda
Komanda

Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 11 25
2. KRANTONA 10 25
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11 25
4. NAUTICA 10 19
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 10 18
6. PORT MARE 10 17
7. FK VS-JONUŠAI 11 16
8. SPARTA 11 13
9. KRUOPA 11 12
10. KLAIPĖDA CITY B 10 7
11. KFA AKADEMIJA 11 5
12. FK ŽEBENKŠTIS 10 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 11 30
2. LCC MOOSE FC 12 30
3. FK GRANATA 11 27
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 22
5. ELVITRANSA 11 21
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 11 19
7. KLAIPĖDOS FM-1 11 17
8. FC SUOLIUKAS 10 14
9. FK VIENUOLIKĖ 11 11
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 12 8
11. KLAIPĖDOS FM-2 10 3
12. FK MOSĖDIS 11 3
13. MEMEL 10 3
KLFF partneriai