MIŠKO PASAKA
Logotipas
Informacija
1
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
12
PRALAIMĖJIMAI
4
TAŠKAI
15 (vid. 1.07)
ĮMUŠTA
51 (vid. 3.64)
PRALEISTA
-36
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Tadas RaštikisJaunius ZimantasKazimieras ŽutautasDeivydas PeištarasAurimas Peištaras
2 įvarč.1 įvarč.1 įvarč.1 įvarč.1 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Tadas Raštikis
2
0
0
Jaunius Zimantas
1
0
0
Kazimieras Žutautas
1
1
0
Deivydas Peištaras
1
0
0
Aurimas Peištaras
1
1
0
Artiom Drozdov
1
0
0
Edgaras Žemaitaitis
0
0
0
Andrius Gecas
0
0
0
Šarūnas Juodelis
0
0
0
Gvidas Kulbickas
0
0
0
Dovidas Paliulis
0
0
0
Robertas Žižys
0
0
0
Bartas Butinas
0
1
0
Julius Labžentis
0
0
0
Vilius Jarmalavičius
0
0
1
Kęstas Putys
0
0
0
Stasas Urbonas
0
0
0
Artūras Janušas
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Anton Ananjev
4
1
0
Mindaugas Žemaitaitis
4
0
0
Kostas Skarbalius
0
0
0
Robertas Tranas
0
1
0
Simas Kaušas
0
2
0
Semion Maslov
0
0
0
Sužaistos rungtynės (14)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-05-05
MIŠKO PASAKA
1:3
EDM STATYBA-SENDVARIS
2
2017-05-11
MIŠKO PASAKA
4:3
TITANIC
3
2017-05-18
KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI
6:2
MIŠKO PASAKA
4
2017-05-24
MIŠKO PASAKA
2:2
FC "SUOLIUKAS"
5
2017-06-01
"SAREMA"
7:4
MIŠKO PASAKA
6
2017-06-07
MIŠKO PASAKA
1:6
KLAIPĖDA CITY
7
2017-06-15
KRETINGOS GRŪDAI
4:0
MIŠKO PASAKA
8
2017-08-10
EDM STATYBA-SENDVARIS
2:1
MIŠKO PASAKA
9
2017-08-17
TITANIC
3:0
MIŠKO PASAKA
10
2017-08-24
MIŠKO PASAKA
0:3
KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI
11
2017-08-31
FC "SUOLIUKAS"
3:0
MIŠKO PASAKA
12
2017-09-07
MIŠKO PASAKA
0:3
"SAREMA"
14
2017-09-14
KLAIPĖDA CITY
3:0
MIŠKO PASAKA
14
2017-09-21
MIŠKO PASAKA
0:3
KRETINGOS GRŪDAI

Sekančios rungtynės
Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't existTable 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist
Turas
Data
Komanda
Komanda

Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

20.30
FC SUOLIUKAS - MEMEL
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 2 6
2. LCC MOOSE FC 2 6
3. KLAIPĖDA CITY 2 3
4. SPARTA 1 3
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 2 3
6. FK GIRULIAI 1 0
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
8. ELVITRANSA 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 2 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 2 3
4. NAUTICA 1 3
5. FK VIENUOLIKĖ 1 3
6. FK GRANATA 1 0
7. PORT MARE 1 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 2 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 2 6
2. KRUOPA 2 6
3. KRANTONA 1 3
4. FC SUOLIUKAS 1 1
5. KLAIPĖDOS FM-1 2 1
6. MEMEL 1 0
7. KFA AKADEMIJA 1 0
8. FK MOSĖDIS 2 0