MIŠKO PASAKA
Logotipas
Informacija
1
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
5
PRALAIMĖJIMAI
4
TAŠKAI
14 (vid. 2.00)
ĮMUŠTA
31 (vid. 4.43)
PRALEISTA
-17
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Anton AnanjevMindaugas ŽemaitaitisTadas RaštikisJaunius ZimantasKazimieras Žutautas
4 įvarč.4 įvarč.2 įvarč.1 įvarč.1 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Anton Ananjev
4
1
0
Mindaugas Žemaitaitis
4
0
0
Tadas Raštikis
2
0
0
Jaunius Zimantas
1
0
0
Kazimieras Žutautas
1
1
0
Deivydas Peištaras
1
0
0
Aurimas Peištaras
1
1
0
Edgaras Žemaitaitis
0
0
0
Andrius Gecas
0
0
0
Šarūnas Juodelis
0
0
0
Gvidas Kulbickas
0
0
0
Kostas Skarbalius
0
0
0
Dovidas Paliulis
0
0
0
Robertas Žižys
0
0
0
Bartas Butinas
0
1
0
Julius Labžentis
0
0
0
Vilius Jarmalavičius
0
0
1
Kęstas Putys
0
0
0
Stasas Urbonas
0
0
0
Robertas Tranas
0
0
0
Artūras Janušas
0
0
0
Artiom Drozdov
0
0
0
Semion Maslov
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Simas Kaušas
0
2
0
Sužaistos rungtynės (7)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-05-05
MIŠKO PASAKA
1:3
EDM STATYBA-SENDVARIS
2
2017-05-11
MIŠKO PASAKA
4:3
TITANIC
3
2017-05-18
KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI
6:2
MIŠKO PASAKA
4
2017-05-24
MIŠKO PASAKA
2:2
FC "SUOLIUKAS"
5
2017-06-01
"SAREMA"
7:4
MIŠKO PASAKA
6
2017-06-07
MIŠKO PASAKA
1:6
KLAIPĖDA CITY
7
2017-06-15
KRETINGOS GRŪDAI
4:0
MIŠKO PASAKA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
8
2017-08-09
EDM STATYBA-SENDVARIS
-
MIŠKO PASAKA
9
2017-08-17
TITANIC
-
MIŠKO PASAKA

Šios dienos rungtynės:
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 8 19
2. Biržų "ŠIRVĖNA" 8 19
3. Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 8 14
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 8 11
5. Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 8 10
6. Mažeikių "ATMOSFERA" 8 10
7. Kretingos "MINIJA" 8 10
8. Šiaulių "JUVENTA-99" 8 9
9. Plungės "BABRUNGAS" 8 0
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 8 20
2. Šilalės FK "ŠILALĖ" 8 18
3. Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 8 15
4. Gargždų "BANGA B" 8 14
5. Klaipėdos "SAREMA" 8 13
6. Klaipėdos "KORALAS B" 7 5
7. Klaipėdos "BALTAI" 7 4
8. Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 6 3
9. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 8 1
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. "SAREMA" 7 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 15
3. KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 7 15
4. FC "SUOLIUKAS" 7 13
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 7
6. KRETINGOS GRŪDAI 7 6
7. MIŠKO PASAKA 7 4
8. TITANIC 7 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. FK "JAKAI" 12 31
2. NAUTICA 12 28
3. KRUOPA 12 28
4. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 12 27
5. VAKARŲ FRONTAS 12 24
6. SPARTA 12 24
7. FK "GRANATA" 12 18
8. KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 12 16
9. FUTBOLO MOKYKLA 12 9
10. ADRIJUS 12 8
11. AGLUONA 12 6
12. MEGLARAS 12 5
13. MEMEL 12 3