KRETINGOS GRŪDAI
Logotipas
Informacija
2
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
5
PRALAIMĖJIMAI
6
TAŠKAI
10 (vid. 1.43)
ĮMUŠTA
20 (vid. 2.86)
PRALEISTA
-10
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Artūras KurbangalijevasDainius ReingoldasRobertas KratavičiusIrmantas MedutisRamūnas Grikšas
4 įvarč.2 įvarč.1 įvarč.1 įvarč.1 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Artūras Kurbangalijevas
4
1
0
Dainius Reingoldas
2
0
0
Robertas Kratavičius
1
0
0
Irmantas Medutis
1
0
0
Ramūnas Grikšas
1
1
0
Jurijus Kurbangalijevas
1
0
0
Raimondas Alseika
0
0
0
Jurij Timanov
0
0
1
Žydrūnas Karpis
0
0
0
Andrius Lukauskas
0
0
0
Robertas Baltuonė
0
0
0
Mindaugas Tilvikas
0
0
0
Egidijus Šakys
0
0
0
Vilius Ignatavičius
0
0
0
Audrius Gadeikis
0
0
0
Edvinas Razutis
0
1
1
Donatas Lavrinavičius
0
0
0
Ramūnas Litvinas
0
1
0
Stasys Brazauskas
0
0
0
Edgaras Lingys
0
0
0
Laimonas Serapinas
0
0
0
Nerijus Narmontas
0
0
0
Mindaugas Vaičiulis
0
0
0
Žybartas Ringys
0
0
0
Gintaras Merkevičius
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Karolis Simonavičius
0
0
0
Gražvydas Gujis
0
0
0
Vitalijus Kvietkauskas
0
0
0
Karolis Norvilas
0
0
0
Sužaistos rungtynės (7)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-06-22
TITANIC
1:0
KRETINGOS GRŪDAI
2
2017-05-11
KRETINGOS GRŪDAI
1:2
KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI
3
2017-05-17
FC "SUOLIUKAS"
4:0
KRETINGOS GRŪDAI
4
2017-05-25
KRETINGOS GRŪDAI
1:3
"SAREMA"
5
2017-06-01
KLAIPĖDA CITY
9:0
KRETINGOS GRŪDAI
6
2017-06-08
EDM STATYBA-SENDVARIS
1:4
KRETINGOS GRŪDAI
7
2017-06-15
KRETINGOS GRŪDAI
4:0
MIŠKO PASAKA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
8
2017-08-10
KRETINGOS GRŪDAI
-
TITANIC
9
2017-08-17
KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI
-
KRETINGOS GRŪDAI

Šios dienos rungtynės:
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 8 19
2. Biržų "ŠIRVĖNA" 8 19
3. Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 8 14
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 8 11
5. Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 8 10
6. Mažeikių "ATMOSFERA" 8 10
7. Kretingos "MINIJA" 8 10
8. Šiaulių "JUVENTA-99" 8 9
9. Plungės "BABRUNGAS" 8 0
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 8 20
2. Šilalės FK "ŠILALĖ" 8 18
3. Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 8 15
4. Gargždų "BANGA B" 8 14
5. Klaipėdos "SAREMA" 8 13
6. Klaipėdos "KORALAS B" 7 5
7. Klaipėdos "BALTAI" 7 4
8. Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 6 3
9. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 8 1
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. "SAREMA" 7 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 15
3. KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 7 15
4. FC "SUOLIUKAS" 7 13
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 7
6. KRETINGOS GRŪDAI 7 6
7. MIŠKO PASAKA 7 4
8. TITANIC 7 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. FK "JAKAI" 12 31
2. NAUTICA 12 28
3. KRUOPA 12 28
4. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 12 27
5. VAKARŲ FRONTAS 12 24
6. SPARTA 12 24
7. FK "GRANATA" 12 18
8. KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 12 16
9. FUTBOLO MOKYKLA 12 9
10. ADRIJUS 12 8
11. AGLUONA 12 6
12. MEGLARAS 12 5
13. MEMEL 12 3