"SAREMA"
Logotipas
Informacija
9
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
28
TAŠKAI
51 (vid. 3.64)
ĮMUŠTA
34 (vid. 2.43)
PRALEISTA
17
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Karolis KelpšasMantas TėvelisMykolas KaveckasLukas KereišisRokas Girtautas
12 įvarč.6 įvarč.6 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Karolis Kelpšas
12
0
0
Mantas Tėvelis
6
2
1
Mykolas Kaveckas
6
0
0
Lukas Kereišis
2
0
0
Rokas Girtautas
2
0
0
Karolis Rokas
2
1
0
Stanislav Normantas
2
0
0
Arnoldas Nausėdas
2
0
0
Paulius Ruseckas
1
0
0
Tomas Bardauskas
1
0
0
Vytautas Laurinaitis
1
0
0
Scott Palmer
1
0
0
Ramūnas Narvilas
1
0
0
Eduard Smirnov
1
0
0
Rokas Simutis
1
0
0
Tomas Domarkas
0
0
0
Kevinas Drungilas
0
1
0
Vladimir Gerasimov
0
0
0
Donatas Žičkus
0
1
0
Chadie Naeim
0
0
0
Armandas Pocius
0
0
0
Almantas Eidėjus
0
0
0
Simas Kaušas
0
0
0
Andrius Alunderis
0
0
0
Abdo Zein-al-Abedeen
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Orestas Abramavičius
3
0
0
Ernestas Alekna
0
0
0
Audrius Plonis
0
0
0
Vadim Pinko
0
0
0
Lukas Bielskis
0
0
0
Martynas Vaišvila
0
0
0
Sužaistos rungtynės (14)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-06-22
FC "SUOLIUKAS"
0:2
"SAREMA"
2
2017-05-10
EDM STATYBA-SENDVARIS
7:3
"SAREMA"
3
2017-05-18
"SAREMA"
8:5
KLAIPĖDA CITY
4
2017-05-25
KRETINGOS GRŪDAI
1:3
"SAREMA"
5
2017-06-01
"SAREMA"
7:4
MIŠKO PASAKA
6
2017-06-08
TITANIC
3:8
"SAREMA"
7
2017-06-15
"SAREMA"
1:0
KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI
8
2017-08-10
"SAREMA"
0:2
FC "SUOLIUKAS"
9
2017-08-17
"SAREMA"
8:2
EDM STATYBA-SENDVARIS
10
2017-08-24
KLAIPĖDA CITY
4:2
"SAREMA"
11
2017-08-31
"SAREMA"
2:5
KRETINGOS GRŪDAI
12
2017-09-07
MIŠKO PASAKA
0:3
"SAREMA"
13
2017-09-14
"SAREMA"
3:0
TITANIC
14
2017-09-21
KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI
1:1
"SAREMA"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės:
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KUSK-MIŠKO PASAKA 1 3
2. TITANIC 1 3
3. FK "JAKAI" 1 3
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 3
5. KRANTONA 1 0
6. FM-99 1 0
7. SAREMA 1 0
8. FM-2000 1 0
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
2. KLAIPĖDA CITY 1 3
3. FC "SUOLIUKAS" 1 3
4. SPARTA 1 1
5. KLAIPĖDOS UOSTAS 1 1
6. KRUOPA 0 0
7. LCC MOOSE FC 1 0
8. FA "KORALAS" 1 0
9. STOGANDRA 1 0
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III lyga
Komanda R. Tašk.
1. NAUTICA 1 3
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 3
3. FK "ŽEBENKŠTIS" 1 3
4. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 1 3
5. VAKARŲ FRONTAS 1 3
6. AGLUONA-GARANT GROUP 1 3
7. FK "GRANATA" 1 0
8. FK "KONTEKA" 1 0
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
10. BEGA 1 0
11. MEGLARAS 1 0
12. MEMEL 1 0