"SAREMA"
Logotipas
Informacija
6
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
18
TAŠKAI
32 (vid. 4.57)
ĮMUŠTA
20 (vid. 2.86)
PRALEISTA
12
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Karolis KelpšasMantas TėvelisMykolas KaveckasLukas KereišisRokas Girtautas
11 įvarč.6 įvarč.5 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Karolis Kelpšas
11
0
0
Mantas Tėvelis
6
1
0
Mykolas Kaveckas
5
0
0
Lukas Kereišis
2
0
0
Rokas Girtautas
2
0
0
Paulius Ruseckas
1
0
0
Scott Palmer
1
0
0
Ramūnas Narvilas
1
0
0
Tomas Domarkas
0
0
0
Kevinas Drungilas
0
1
0
Ernestas Alekna
0
0
0
Vladimir Gerasimov
0
0
0
Audrius Plonis
0
0
0
Donatas Žičkus
0
0
0
Tomas Bardauskas
0
0
0
Chadie Naeim
0
0
0
Armandas Pocius
0
0
0
Almantas Eidėjus
0
0
0
Karolis Rokas
0
0
0
Vadim Pinko
0
0
0
Eduard Smirnov
0
0
0
Stanislav Normantas
0
0
0
Martynas Vaišvila
0
0
0
Simas Kaušas
0
0
0
Andrius Alunderis
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Orestas Abramavičius
3
0
0
Vytautas Laurinaitis
0
0
0
Lukas Bielskis
0
0
0
Sužaistos rungtynės (7)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-06-22
FC "SUOLIUKAS"
0:2
"SAREMA"
2
2017-05-10
EDM STATYBA-SENDVARIS
7:3
"SAREMA"
3
2017-05-18
"SAREMA"
8:5
KLAIPĖDA CITY
4
2017-05-25
KRETINGOS GRŪDAI
1:3
"SAREMA"
5
2017-06-01
"SAREMA"
7:4
MIŠKO PASAKA
6
2017-06-08
TITANIC
3:8
"SAREMA"
7
2017-06-15
"SAREMA"
1:0
KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
8
2017-08-10
"SAREMA"
-
FC "SUOLIUKAS"
9
2017-08-16
"SAREMA"
-
EDM STATYBA-SENDVARIS

Šios dienos rungtynės:
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 8 19
2. Biržų "ŠIRVĖNA" 8 19
3. Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 8 14
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 8 11
5. Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 8 10
6. Mažeikių "ATMOSFERA" 8 10
7. Kretingos "MINIJA" 8 10
8. Šiaulių "JUVENTA-99" 8 9
9. Plungės "BABRUNGAS" 8 0
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 8 20
2. Šilalės FK "ŠILALĖ" 8 18
3. Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 8 15
4. Gargždų "BANGA B" 8 14
5. Klaipėdos "SAREMA" 8 13
6. Klaipėdos "KORALAS B" 7 5
7. Klaipėdos "BALTAI" 7 4
8. Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 6 3
9. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 8 1
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. "SAREMA" 7 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 15
3. KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 7 15
4. FC "SUOLIUKAS" 7 13
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 7
6. KRETINGOS GRŪDAI 7 6
7. MIŠKO PASAKA 7 4
8. TITANIC 7 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. FK "JAKAI" 12 31
2. NAUTICA 12 28
3. KRUOPA 12 28
4. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 12 27
5. VAKARŲ FRONTAS 12 24
6. SPARTA 12 24
7. FK "GRANATA" 12 18
8. KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 12 16
9. FUTBOLO MOKYKLA 12 9
10. ADRIJUS 12 8
11. AGLUONA 12 6
12. MEGLARAS 12 5
13. MEMEL 12 3