Sparta
Logotipas
Informacija
6
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
12
PRALAIMĖJIMAI
18
TAŠKAI
44 (vid. 2.44)
ĮMUŠTA
98 (vid. 5.44)
PRALEISTA
-54
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Artūras MosejevasArtiom LysakovArnoldas LiutikaMarius BukauskasSemion Maslov
12 įvarč.8 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Artūras Mosejevas
16
12
0
0
Artiom Lysakov
12
8
0
0
Arnoldas Liutika
8
4
0
0
Semion Maslov
8
3
1
0
Marius Bukauskas
15
3
1
0
Mindaugas Žemaitaitis
2
2
0
0
Arvydas Trizno
14
2
0
0
Vilius Čiauskas
0
2
0
0
Artūras Bytautas
13
1
0
0
Mindaugas Urbė
11
0
0
0
Aleksej Archipov
11
0
0
0
Igor Sulžickij
6
0
0
0
Mantas Mockus
1
0
0
0
Genadijus Michadarki
1
0
0
0
Valdas Žalneravičius
1
0
0
0
Ruslan Ašurov
1
0
0
0
Deividas Peištaras
0
0
0
0
Robertas Kaminskas
3
0
0
0
Ilja Petroj
0
0
0
0
Vytautas Lygutas
2
0
0
0
Žygimantas Dubickas
7
0
1
0
Paulius Selezniovas
1
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Edas Skyrius
4
2
0
Ričardas Kaminskas
2
0
0
Dmitrij Jaskovec
1
0
0
Pavel Ochrimenko
0
0
0
Sužaistos rungtynės (18)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2015-04-29
Sarema
7:1
Sparta
2
2015-05-06
Sparta
0:2
AGRpakas-Sendvaris
3
2015-05-14
Nautica
5:9
Sparta
4
2015-05-19
Sparta
4:0
Klaipėda City
5
2015-05-28
Klaipėdos Universitetas
7:3
Sparta
6
2015-06-03
Sparta
5:4
Vakarų frontas
7
2015-06-11
Uosto Direkcija
13:5
Sparta
8
2015-06-17
Sparta
1:2
Titanic
9
2015-06-30
Kruopa
4:1
Sparta
10
2015-07-29
Sparta
1:5
Sarema
11
2015-08-05
AGRpakas-Sendvaris
13:1
Sparta
12
2015-08-11
Sparta
0:3
Nautica
13
2015-08-18
Klaipėda City
1:3
Sparta
14
2015-08-28
Klaipėdos Universitetas
3:0
Sparta
15
2015-09-02
Vakarų frontas
1:3
Sparta
16
2015-09-10
Sparta
1:14
Uosto Direkcija
17
2015-09-14
Sparta
4:2
Titanic
18
2015-09-23
Sparta
2:12
Kruopa

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 7 21
2. ROSA B 6 10
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 10
4. KLAIPĖDOS FM-2004 7 9
5. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 9
6. FK VS-JONUŠAI 7 2


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 32
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 31
3. FK "VS-JONUŠAI" 13 30
4. KFA-FC NEPTŪNAS 12 25
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 24
6. KLAIPĖDA CITY 13 23
7. FK SMK 13 22
8. NAUTICA 13 22
9. FK "GRANATA" 13 21
10. FC "SUOLIUKAS" 13 15
11. NEWLINK.LT 13 10
12. FK MOSĖDIS 13 9
13. FELIŪGA 12 7
14. VAKARŲ FRONTAS 13 7
15. FK PLIUSAS 13 3


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 25
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 22
3. FK SOKERIS 10 19
4. MEMEL 10 10
5. KRUOPA 10 6
6. DANĖS PERLAS 10 6

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015