Sparta
Logotipas
Informacija
6
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
12
PRALAIMĖJIMAI
18
TAŠKAI
44 (vid. 2.44)
ĮMUŠTA
98 (vid. 5.44)
PRALEISTA
-54
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Artūras MosejevasArtiom LysakovArnoldas LiutikaMarius BukauskasSemion Maslov
12 įvarč.8 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Artūras Mosejevas
16
12
0
0
Artiom Lysakov
12
8
0
0
Arnoldas Liutika
8
4
0
0
Semion Maslov
8
3
1
0
Marius Bukauskas
15
3
1
0
Mindaugas Žemaitaitis
2
2
0
0
Arvydas Trizno
14
2
0
0
Vilius Čiauskas
0
2
0
0
Artūras Bytautas
13
1
0
0
Mindaugas Urbė
11
0
0
0
Aleksej Archipov
11
0
0
0
Igor Sulžickij
6
0
0
0
Mantas Mockus
1
0
0
0
Genadijus Michadarki
1
0
0
0
Valdas Žalneravičius
1
0
0
0
Ruslan Ašurov
1
0
0
0
Deividas Peištaras
0
0
0
0
Robertas Kaminskas
3
0
0
0
Ilja Petroj
0
0
0
0
Vytautas Lygutas
2
0
0
0
Žygimantas Dubickas
7
0
1
0
Paulius Selezniovas
1
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Edas Skyrius
4
2
0
Ričardas Kaminskas
2
0
0
Dmitrij Jaskovec
1
0
0
Pavel Ochrimenko
0
0
0
Sužaistos rungtynės (18)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2015-04-29
Sarema
7:1
Sparta
2
2015-05-06
Sparta
0:2
AGRpakas-Sendvaris
3
2015-05-14
Nautica
5:9
Sparta
4
2015-05-19
Sparta
4:0
Klaipėda City
5
2015-05-28
Klaipėdos Universitetas
7:3
Sparta
6
2015-06-03
Sparta
5:4
Vakarų frontas
7
2015-06-11
Uosto Direkcija
13:5
Sparta
8
2015-06-17
Sparta
1:2
Titanic
9
2015-06-30
Kruopa
4:1
Sparta
10
2015-07-29
Sparta
1:5
Sarema
11
2015-08-05
AGRpakas-Sendvaris
13:1
Sparta
12
2015-08-11
Sparta
0:3
Nautica
13
2015-08-18
Klaipėda City
1:3
Sparta
14
2015-08-28
Klaipėdos Universitetas
3:0
Sparta
15
2015-09-02
Vakarų frontas
1:3
Sparta
16
2015-09-10
Sparta
1:14
Uosto Direkcija
17
2015-09-14
Sparta
4:2
Titanic
18
2015-09-23
Sparta
2:12
Kruopa

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
2
2019-11-24
Sparta
-
Sparta
3
2019-12-01
Sparta
-
Sparta

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

20.30
FC SUOLIUKAS - MEMEL
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 2 6
2. LCC MOOSE FC 2 6
3. KLAIPĖDA CITY 2 3
4. SPARTA 1 3
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 2 3
6. FK GIRULIAI 1 0
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
8. ELVITRANSA 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 2 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 2 3
4. NAUTICA 1 3
5. FK VIENUOLIKĖ 1 3
6. FK GRANATA 1 0
7. PORT MARE 1 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 2 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 2 6
2. KRUOPA 2 6
3. KRANTONA 1 3
4. FC SUOLIUKAS 1 1
5. KLAIPĖDOS FM-1 2 1
6. MEMEL 1 0
7. KFA AKADEMIJA 1 0
8. FK MOSĖDIS 2 0