Sparta
Logotipas
Informacija
6
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
12
PRALAIMĖJIMAI
18
TAŠKAI
44 (vid. 2.44)
ĮMUŠTA
98 (vid. 5.44)
PRALEISTA
-54
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Artūras MosejevasArtiom LysakovArnoldas LiutikaMarius BukauskasSemion Maslov
12 įvarč.8 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Artūras Mosejevas
16
12
0
0
Artiom Lysakov
12
8
0
0
Arnoldas Liutika
8
4
0
0
Semion Maslov
8
3
1
0
Marius Bukauskas
15
3
1
0
Mindaugas Žemaitaitis
2
2
0
0
Arvydas Trizno
14
2
0
0
Vilius Čiauskas
0
2
0
0
Artūras Bytautas
13
1
0
0
Mindaugas Urbė
11
0
0
0
Aleksej Archipov
11
0
0
0
Igor Sulžickij
6
0
0
0
Mantas Mockus
1
0
0
0
Genadijus Michadarki
1
0
0
0
Valdas Žalneravičius
1
0
0
0
Ruslan Ašurov
1
0
0
0
Deividas Peištaras
0
0
0
0
Robertas Kaminskas
3
0
0
0
Ilja Petroj
0
0
0
0
Vytautas Lygutas
2
0
0
0
Žygimantas Dubickas
7
0
1
0
Paulius Selezniovas
1
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Edas Skyrius
4
2
0
Ričardas Kaminskas
2
0
0
Dmitrij Jaskovec
1
0
0
Pavel Ochrimenko
0
0
0
Sužaistos rungtynės (18)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2015-04-29
Sarema
7:1
Sparta
2
2015-05-06
Sparta
0:2
AGRpakas-Sendvaris
3
2015-05-14
Nautica
5:9
Sparta
4
2015-05-19
Sparta
4:0
Klaipėda City
5
2015-05-28
Klaipėdos Universitetas
7:3
Sparta
6
2015-06-03
Sparta
5:4
Vakarų frontas
7
2015-06-11
Uosto Direkcija
13:5
Sparta
8
2015-06-17
Sparta
1:2
Titanic
9
2015-06-30
Kruopa
4:1
Sparta
10
2015-07-29
Sparta
1:5
Sarema
11
2015-08-05
AGRpakas-Sendvaris
13:1
Sparta
12
2015-08-11
Sparta
0:3
Nautica
13
2015-08-18
Klaipėda City
1:3
Sparta
14
2015-08-28
Klaipėdos Universitetas
3:0
Sparta
15
2015-09-02
Vakarų frontas
1:3
Sparta
16
2015-09-10
Sparta
1:14
Uosto Direkcija
17
2015-09-14
Sparta
4:2
Titanic
18
2015-09-23
Sparta
2:12
Kruopa

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 11 25
2. KRANTONA 10 25
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11 25
4. NAUTICA 10 19
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 10 18
6. PORT MARE 10 17
7. FK VS-JONUŠAI 11 16
8. SPARTA 11 13
9. KRUOPA 11 12
10. KLAIPĖDA CITY B 10 7
11. KFA AKADEMIJA 11 5
12. FK ŽEBENKŠTIS 10 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 11 30
2. LCC MOOSE FC 12 30
3. FK GRANATA 11 27
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 22
5. ELVITRANSA 11 21
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 11 19
7. KLAIPĖDOS FM-1 11 17
8. FC SUOLIUKAS 10 14
9. FK VIENUOLIKĖ 11 11
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 12 8
11. KLAIPĖDOS FM-2 10 3
12. FK MOSĖDIS 11 3
13. MEMEL 10 3
KLFF partneriai