Vakarų frontas
Logotipas
Informacija
0
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
18
PRALAIMĖJIMAI
0
TAŠKAI
30 (vid. 1.67)
ĮMUŠTA
96 (vid. 5.33)
PRALEISTA
-66
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Romas StonysVaidotas JuškusEdgaras JokubaitisArvydas EibutisDainius Žernys
13 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Romas Stonys
17
13
3
1
Vaidotas Juškus
15
3
1
0
Edgaras Jokubaitis
6
3
1
0
Žilvinas Ribaltavičius
8
2
0
0
Igor Abdulajev
11
2
0
0
Dainius Žernys
4
2
0
0
Arvydas Eibutis
6
2
0
0
Arūnas Beinartas
1
1
0
0
Deivydas Maciulevičius
8
1
0
0
Mindaugas Šimkus
7
1
0
0
Marius Eibutis
1
0
0
0
Linas Skipitis
1
0
0
0
Edmundas Stancelis
7
0
0
0
Anatolijus Žmurko
3
0
0
0
Vacys Lekevičius
0
0
0
0
Saulius Beinartas
3
0
0
0
Erikas Mockus
9
0
0
0
Vytautas Baltmiškis
12
0
0
0
Vaidotas Janulionis
0
0
0
0
Tomas Gridziuška
2
0
0
0
Edgaras Eibutis
3
0
0
0
Giedrius Jurevičius
12
0
0
0
Aneris Adomkevičius
3
0
0
0
Dainius Bukantas
15
0
2
0
Linas Skliutas
0
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Vytenis Kemėža
0
0
0
Martynas Masiulis
0
0
0
Sužaistos rungtynės (18)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2015-04-30
Klaipėdos Universitetas
5:4
Vakarų frontas
2
2015-05-07
Vakarų frontas
0:7
Sarema
3
2015-05-14
Vakarų frontas
1:4
Uosto Direkcija
4
2015-05-20
Titanic
4:1
Vakarų frontas
4
2015-05-27
Vakarų frontas
2:3
Kruopa
6
2015-06-03
Sparta
5:4
Vakarų frontas
7
2015-06-09
Vakarų frontas
2:3
AGRpakas-Sendvaris
8
2015-06-17
Nautica
3:0
Vakarų frontas
9
2015-06-22
Vakarų frontas
0:7
Klaipėda City
10
2015-07-30
Vakarų frontas
4:11
Klaipėdos Universitetas
11
2015-08-07
Sarema
3:0
Vakarų frontas
12
2015-08-13
Uosto Direkcija
3:0
Vakarų frontas
13
2015-08-19
Vakarų frontas
2:7
Titanic
14
2015-08-26
Vakarų frontas
2:7
Kruopa
15
2015-09-02
Vakarų frontas
1:3
Sparta
16
2015-09-07
AGRpakas-Sendvaris
5:1
Vakarų frontas
17
2015-09-17
Nautica
6:3
Vakarų frontas
18
2015-09-25
Klaipėda City
10:3
Vakarų frontas

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 11 25
2. KRANTONA 10 25
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11 25
4. NAUTICA 10 19
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 10 18
6. PORT MARE 10 17
7. FK VS-JONUŠAI 11 16
8. SPARTA 11 13
9. KRUOPA 11 12
10. KLAIPĖDA CITY B 10 7
11. KFA AKADEMIJA 11 5
12. FK ŽEBENKŠTIS 10 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 11 30
2. LCC MOOSE FC 12 30
3. FK GRANATA 11 27
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 22
5. ELVITRANSA 11 21
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 11 19
7. KLAIPĖDOS FM-1 11 17
8. FC SUOLIUKAS 10 14
9. FK VIENUOLIKĖ 11 11
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 12 8
11. KLAIPĖDOS FM-2 10 3
12. FK MOSĖDIS 11 3
13. MEMEL 10 3
KLFF partneriai