NAUTICA
4
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
12
TAŠKAI
42 (vid. 5.25)
ĮMUŠTA
31 (vid. 3.88)
PRALEISTA
11
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Tautvydas ŠpiegisEdmundas GaigalasMaksim JegorovMatas IlginisKiril Čiupalov
10 įvarč.8 įvarč.6 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Tautvydas Špiegis
10
0
0
  Edmundas Gaigalas
8
0
0
  Maksim Jegorov
6
0
0
  Matas Ilginis
5
0
0
  German Michno
4
0
0
  Stanislovas Normantas
4
0
0
  Kiril Čiupalov
4
0
0
  Artiom Jerošenko
3
0
0
  Arnas Dumbrauskas
3
0
0
  Vladimir Gerasimov
3
1
0
  Aleksandr Vasiljev
3
0
0
  Marius Stoukus
3
1
0
  Maksim Alilujev
2
0
0
  Timur Cyvaniuk
2
0
0
  Mantas Zubavičius
2
0
0
  Mindaugas Kinčius
1
0
0
  Andrej Višnevskij
0
0
0
  Tomas Domarkas
0
0
0
  Renatas Mosejevas
0
0
0
  Artiom Korotjich
0
0
0
  Sergej Solovjov
0
0
0
  Kiril Iovov
0
0
0
  Eduard Smirnov
0
0
0
  Genadij Loginovič
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (8)
Turas
Data
Rezultatas
3
2018-11-15
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
8:6
NAUTICA
2
2018-11-22
NAUTICA
7:3
KLAIPĖDOS POLICIJA
4
2018-12-06
NAUTICA
0:6
KLAIPĖDOS UOSTAS
5
2018-12-13
KLAIPĖDA CITY B
4:2
NAUTICA
8
2018-12-19
NAUTICA
7:1
MEGLARAS-DANĖS PERLAS
7
2019-01-10
SPARTA
1:7
NAUTICA
8
2019-01-17
NAUTICA
11:3
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
9
2019-01-24
FK "GRANATA"
5:2
NAUTICA
M.T. 1/4
2019-01-31
NAUTICA
7:1
KLAIPĖDOS POLICIJA
M.T. Pusfinalis
2019-02-07
NAUTICA
3:2
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
M. T. Finalas
2019-02-16
NAUTICA
13:0
KFA AKADEMIJA-DITUVA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
2
2019-11-24
20.00
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
-
NAUTICA
3
2019-11-28
20.15
NAUTICA
-
FK "GRANATA"

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

20.30
KRUOPA - FK MOSĖDIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

21.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - KLAIPĖDA CITY
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 2 6
2. LCC MOOSE FC 2 6
3. KLAIPĖDA CITY 1 3
4. SPARTA 1 3
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
6. FK GIRULIAI 1 0
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
8. ELVITRANSA 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 2 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 2 3
4. NAUTICA 1 3
5. FK VIENUOLIKĖ 1 3
6. FK GRANATA 1 0
7. PORT MARE 1 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 2 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 2 6
2. KRANTONA 1 3
3. KRUOPA 1 3
4. FC SUOLIUKAS 1 1
5. KLAIPĖDOS FM-1 2 1
6. MEMEL 1 0
7. KFA AKADEMIJA 1 0
8. FK MOSĖDIS 1 0