NAUTICA
4
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
12
TAŠKAI
42 (vid. 5.25)
ĮMUŠTA
31 (vid. 3.88)
PRALEISTA
11
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Tautvydas ŠpiegisEdmundas GaigalasMaksim JegorovMatas IlginisKiril Čiupalov
10 įvarč.8 įvarč.6 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Tautvydas Špiegis
10
0
0
  Edmundas Gaigalas
8
0
0
  Maksim Jegorov
6
0
0
  Matas Ilginis
5
0
0
  German Michno
4
0
0
  Stanislovas Normantas
4
0
0
  Kiril Čiupalov
4
0
0
  Artiom Jerošenko
3
0
0
  Arnas Dumbrauskas
3
0
0
  Vladimir Gerasimov
3
1
0
  Aleksandr Vasiljev
3
0
0
  Marius Stoukus
3
1
0
  Maksim Alilujev
2
0
0
  Timur Cyvaniuk
2
0
0
  Mantas Zubavičius
2
0
0
  Mindaugas Kinčius
1
0
0
  Andrej Višnevskij
0
0
0
  Tomas Domarkas
0
0
0
  Renatas Mosejevas
0
0
0
  Artiom Korotjich
0
0
0
  Sergej Solovjov
0
0
0
  Kiril Iovov
0
0
0
  Eduard Smirnov
0
0
0
  Genadij Loginovič
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (8)
Turas
Data
Rezultatas
3
2018-11-15
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
8:6
NAUTICA
2
2018-11-22
NAUTICA
7:3
KLAIPĖDOS POLICIJA
4
2018-12-06
NAUTICA
0:6
KLAIPĖDOS UOSTAS
5
2018-12-13
KLAIPĖDA CITY B
4:2
NAUTICA
8
2018-12-19
NAUTICA
7:1
MEGLARAS-DANĖS PERLAS
7
2019-01-10
SPARTA
1:7
NAUTICA
8
2019-01-17
NAUTICA
11:3
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
9
2019-01-24
FK "GRANATA"
5:2
NAUTICA
M.T. 1/4
2019-01-31
NAUTICA
7:1
KLAIPĖDOS POLICIJA
M.T. Pusfinalis
2019-02-07
NAUTICA
3:2
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
M. T. Finalas
2019-02-16
NAUTICA
13:0
KFA AKADEMIJA-DITUVA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 11 25
2. KRANTONA 10 25
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11 25
4. NAUTICA 10 19
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 10 18
6. PORT MARE 10 17
7. FK VS-JONUŠAI 11 16
8. SPARTA 11 13
9. KRUOPA 11 12
10. KLAIPĖDA CITY B 10 7
11. KFA AKADEMIJA 11 5
12. FK ŽEBENKŠTIS 10 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 11 30
2. LCC MOOSE FC 12 30
3. FK GRANATA 11 27
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 22
5. ELVITRANSA 11 21
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 11 19
7. KLAIPĖDOS FM-1 11 17
8. FC SUOLIUKAS 10 14
9. FK VIENUOLIKĖ 11 11
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 12 8
11. KLAIPĖDOS FM-2 10 3
12. FK MOSĖDIS 11 3
13. MEMEL 10 3
KLFF partneriai