NAUTICA
4
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
12
TAŠKAI
42 (vid. 5.25)
ĮMUŠTA
31 (vid. 3.88)
PRALEISTA
11
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Tautvydas ŠpiegisEdmundas GaigalasMaksim JegorovMatas IlginisKiril Čiupalov
10 įvarč.8 įvarč.6 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Tautvydas Špiegis
10
0
0
  Edmundas Gaigalas
8
0
0
  Maksim Jegorov
6
0
0
  Matas Ilginis
5
0
0
  German Michno
4
0
0
  Stanislovas Normantas
4
0
0
  Kiril Čiupalov
4
0
0
  Artiom Jerošenko
3
0
0
  Arnas Dumbrauskas
3
0
0
  Vladimir Gerasimov
3
1
0
  Aleksandr Vasiljev
3
0
0
  Marius Stoukus
3
1
0
  Maksim Alilujev
2
0
0
  Timur Cyvaniuk
2
0
0
  Mantas Zubavičius
2
0
0
  Mindaugas Kinčius
1
0
0
  Andrej Višnevskij
0
0
0
  Tomas Domarkas
0
0
0
  Renatas Mosejevas
0
0
0
  Artiom Korotjich
0
0
0
  Sergej Solovjov
0
0
0
  Kiril Iovov
0
0
0
  Eduard Smirnov
0
0
0
  Genadij Loginovič
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (8)
Turas
Data
Rezultatas
3
2018-11-15
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
8:6
NAUTICA
2
2018-11-22
NAUTICA
7:3
KLAIPĖDOS POLICIJA
4
2018-12-06
NAUTICA
0:6
KLAIPĖDOS UOSTAS
5
2018-12-13
KLAIPĖDA CITY B
4:2
NAUTICA
8
2018-12-19
NAUTICA
7:1
MEGLARAS-DANĖS PERLAS
7
2019-01-10
SPARTA
1:7
NAUTICA
8
2019-01-17
NAUTICA
11:3
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
9
2019-01-24
FK "GRANATA"
5:2
NAUTICA
M.T. 1/4
2019-01-31
NAUTICA
7:1
KLAIPĖDOS POLICIJA
M.T. Pusfinalis
2019-02-07
NAUTICA
3:2
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
M. T. Finalas
2019-02-16
NAUTICA
13:0
KFA AKADEMIJA-DITUVA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
5
2020-07-08
21.00
NAUTICA
-
NAUTICA
6
2020-07-15
21.10
NAUTICA
-
EDM STATYBA-SENDVARIS

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
20.10
5 turas
FK MOSĖDIS - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
5 turas
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI - DANĖS PERLAS

21.10
5 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS - MEMEL

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
2. KLAIPĖDOS FM-2004 0 0
3. FK VS-JONUŠAI 0 0
4. NEPTŪNAS B 0 0
5. ROSA B 0 0
6. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK "VS-JONUŠAI" 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 10
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 9
4. FK MOSĖDIS 4 9
5. PORT MARE 3 7
6. KFA-FC NEPTŪNAS 4 7
7. FK SMK 4 6
8. FC "SUOLIUKAS" 3 6
9. FK "GRANATA" 4 6
10. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 4
11. NAUTICA 4 3
12. FK PLIUSAS 4 3
13. FELIŪGA 4 0
14. VAKARŲ FRONTAS 4 0
15. NEWLINK.LT 3 0


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 10
2. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 4 7
3. FK SOKERIS 4 6
4. DANĖS PERLAS 4 6
5. KRUOPA 4 3
6. MEMEL 4 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015