FC "AGLUONĖNAI"
Logotipas
Informacija
1
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
9
PRALAIMĖJIMAI
4
TAŠKAI
33 (vid. 3.00)
ĮMUŠTA
103 (vid. 9.36)
PRALEISTA
-70
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Mindaugas JasasTomas PetraškaRolandas VitkusKarolis JocysŠarūnas Badaras
7 įvarč.7 įvarč.5 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Mindaugas Jasas
7
0
0
Tomas Petraška
7
0
0
Rolandas Vitkus
5
0
0
Karolis Jocys
3
1
0
Šarūnas Badaras
3
1
0
Andrius Nekrevičius
2
0
0
Harijus Uselis
2
0
0
Karolis Žalimas
2
0
0
Marius Smaguris
1
0
0
Eimantas Šeškevičius
1
0
0
Evaldas Misiūnas
0
0
0
Salvijus Rubys
0
0
0
Vidmantas Viršilas
0
0
0
Marius Vizgaila
0
1
0
Dovydas Laurinavičius
0
0
0
Gintaras Mažionis
0
0
0
Algirdas Stasiulis
0
0
0
Mantas Petraška
0
0
0
Ramūnas Grackas
0
0
0
Linauras Mažionis
0
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2015-11-13
KLAIPĖDA CITY-2
9:1
FC "AGLUONĖNAI"
2
2015-11-17
FC "AGLUONĖNAI"
2:14
BEGA
3
2015-11-26
FK "VIENUOLIKĖ"
9:1
FC "AGLUONĖNAI"
4
2015-12-02
FC "AGLUONĖNAI"
4:6
FM-3
5
2015-12-10
KLAIPĖDOS POLICIJA
6:4
FC "AGLUONĖNAI"
6
2015-12-17
FC "AGLUONĖNAI"
6:4
MEMEL
7
2016-01-07
KLAIPĖDOS VALSTYBINĖ KOLEGIJA
16:1
FC "AGLUONĖNAI"
8
2016-01-14
FC "AGLUONĖNAI"
7:8
MEGLAR
9
2016-01-21
FC "AGLUONĖNAI"
2:2
LAJM
10
2016-01-28
KPVM
17:4
FC "AGLUONĖNAI"
11
2016-02-04
FC "AGLUONĖNAI"
1:12
GINDULIAI

Sekančios rungtynės
Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't existTable 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist
Turas
Data
Komanda
Komanda

Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

16.00
SPARTA - KLAIPĖDA CITY B
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

20.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - NAUTICA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

21.00
KLAIPĖDA CITY - PORT MARE
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 8 22
2. KLAIPĖDA CITY 7 18
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 18
4. NAUTICA 7 18
5. FK VS-JONUŠAI 8 13
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 12
7. PORT MARE 7 11
8. KRUOPA 8 9
9. KLAIPĖDA CITY B 7 6
10. SPARTA 7 4
11. FK ŽEBENKŠTIS 8 1
12. KFA AKADEMIJA 8 -1
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 9 27
2. FK GRANATA 9 21
3. LCC MOOSE FC 9 21
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 18
5. ELVITRANSA 9 18
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 13
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 12
8. FC SUOLIUKAS 8 11
9. FK VIENUOLIKĖ 9 10
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 8 8
11. MEMEL 9 3
12. KLAIPĖDOS FM-2 8 0
13. FK MOSĖDIS 8 0
KLFF partneriai