FM-3
Logotipas
Informacija
1
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
10
PRALAIMĖJIMAI
3
TAŠKAI
45 (vid. 4.09)
ĮMUŠTA
124 (vid. 11.27)
PRALEISTA
-79
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Ignas AndriekusEgidijus NasteckisAleksandr KololojevJustas AndriekusErnestas Gumbakis
10 įvarč.8 įvarč.7 įvarč.6 įvarč.3 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Ignas Andriekus
10
2
0
Egidijus Nasteckis
8
0
0
Aleksandr Kololojev
7
0
0
Justas Andriekus
6
0
0
Ernestas Gumbakis
3
0
0
Viktor Gornastajev
3
0
0
Renat Lianguzov
3
0
0
Aleksas Volkovas
2
0
0
Mantas Daukšas
1
0
0
Martynas Žemaitis
1
0
0
Nerijus Stončius
1
0
0
Darius Vaitkus
0
0
0
Ernestas Bogačiov
0
0
0
Justinas Mėlinis
0
0
0
Nikita Ševelkov
0
0
0
Nikita Rojus
0
0
0
Nerijus Šemetas
0
0
0
Kiril Garifulin
0
0
0
Karolis Vinčiūnas
0
0
0
Vladislav Karnišov
0
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2015-11-11
FM-3
2:6
KLAIPĖDOS POLICIJA
2
2015-11-18
MEMEL
8:2
FM-3
3
2015-11-25
FM-3
5:20
KLAIPĖDOS VALSTYBINĖ KOLEGIJA
4
2015-12-02
FC "AGLUONĖNAI"
4:6
FM-3
5
2015-12-09
FM-3
5:7
LAJM
6
2015-12-16
FM-3
5:15
KPVM
7
2016-01-06
FM-3
3:14
GINDULIAI
8
2016-01-11
KLAIPĖDA CITY-2
15:2
FM-3
9
2016-01-20
FM-3
7:19
BEGA
10
2016-01-27
FK "VIENUOLIKĖ"
7:4
FM-3
11
2016-02-03
MEGLAR
9:4
FM-3

Sekančios rungtynės
Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't existTable 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist
Turas
Data
Komanda
Komanda

Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

20.30
FC SUOLIUKAS - MEMEL
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 2 6
2. LCC MOOSE FC 2 6
3. KLAIPĖDA CITY 2 3
4. SPARTA 1 3
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 2 3
6. FK GIRULIAI 1 0
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
8. ELVITRANSA 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 2 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 2 3
4. NAUTICA 1 3
5. FK VIENUOLIKĖ 1 3
6. FK GRANATA 1 0
7. PORT MARE 1 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 2 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 2 6
2. KRUOPA 2 6
3. KRANTONA 1 3
4. FC SUOLIUKAS 1 1
5. KLAIPĖDOS FM-1 2 1
6. MEMEL 1 0
7. KFA AKADEMIJA 1 0
8. FK MOSĖDIS 2 0