KPVM
Logotipas
Informacija
7
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
21
TAŠKAI
93 (vid. 8.45)
ĮMUŠTA
65 (vid. 5.91)
PRALEISTA
28
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Arvydas DapkusMartynas GauryliusDovydas ŠaulysNaglis PielikisOrestas Sabutis
24 įvarč.18 įvarč.12 įvarč.10 įvarč.6 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Arvydas Dapkus
24
0
0
Martynas Gaurylius
18
0
0
Dovydas Šaulys
12
0
0
Naglis Pielikis
10
0
0
Orestas Sabutis
6
0
0
Aurimas Tunaitis
6
0
0
Žygimantas Šakys
5
1
0
Gytis Anusas
4
0
0
Martynas Mikalavičius
4
0
0
Donatas Pancerovas
2
0
0
Karolis Norvilas
1
0
0
Tomas Kupšys
0
0
0
Ignas Komskis
0
0
0
Airidas Šveistrys
0
0
0
Laurynas Vandzinskas
0
0
0
Aleksas Volkovas
0
0
0
Edgaras Pakalniškis
0
0
0
Aleksas Šiburkis
0
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2015-11-13
MEGLAR
8:10
KPVM
2
2015-11-19
KPVM
9:1
GINDULIAI
3
2015-11-27
KLAIPĖDA CITY-2
7:4
KPVM
4
2015-12-01
KPVM
3:11
BEGA
5
2015-12-11
FK "VIENUOLIKĖ"
10:5
KPVM
6
2015-12-16
FM-3
5:15
KPVM
7
2016-01-12
KLAIPĖDOS POLICIJA
3:11
KPVM
8
2016-01-15
KPVM
6:2
MEMEL
9
2016-01-21
KLAIPĖDOS VALSTYBINĖ KOLEGIJA
7:2
KPVM
10
2016-01-28
KPVM
17:4
FC "AGLUONĖNAI"
11
2016-02-04
LAJM
7:11
KPVM
12
2016-02-09
KLAIPĖDOS POLICIJA
2:2
KPVM

Sekančios rungtynės
Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't existTable 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist
Turas
Data
Komanda
Komanda

Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

20.30
FC SUOLIUKAS - MEMEL
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 2 6
2. LCC MOOSE FC 2 6
3. KLAIPĖDA CITY 2 3
4. SPARTA 1 3
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 2 3
6. FK GIRULIAI 1 0
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
8. ELVITRANSA 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 2 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 2 3
4. NAUTICA 1 3
5. FK VIENUOLIKĖ 1 3
6. FK GRANATA 1 0
7. PORT MARE 1 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 2 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 2 6
2. KRUOPA 2 6
3. KRANTONA 1 3
4. FC SUOLIUKAS 1 1
5. KLAIPĖDOS FM-1 2 1
6. MEMEL 1 0
7. KFA AKADEMIJA 1 0
8. FK MOSĖDIS 2 0