GINDULIAI
Logotipas
Informacija
4
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
5
PRALAIMĖJIMAI
14
TAŠKAI
60 (vid. 5.45)
ĮMUŠTA
61 (vid. 5.55)
PRALEISTA
-1
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Vytautas UrbaGiedrius SimonavičiusSimonas DaividavičiusEdgaras UrbaEimantas Valančius
22 įvarč.16 įvarč.6 įvarč.4 įvarč.4 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Vytautas Urba
22
0
0
Giedrius Simonavičius
16
0
0
Simonas Daividavičius
6
0
0
Edgaras Urba
4
0
0
Eimantas Valančius
4
1
0
Laisvydas Žalpys
3
0
0
Neilas Urba
2
0
0
Aivaras Jocius
1
0
0
Stanislovas Balsevičius
0
0
0
Šarūnas Balsevičius
0
0
0
Artūras Žylius
0
0
0
Deivydas Žiobrys
0
0
0
Gintautas Ramonas
0
0
0
Irmantas Taurinskas
0
0
0
Artūras Pocius
0
0
0
Kęstas Navardauskas
0
0
0
Jonas Stonkus
0
1
0
Šarūnas Žvilauskas
0
0
0
Eividas Mažylis
0
0
0
Edgaras Paukštė
0
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2015-11-12
GINDULIAI
1:1
LAJM
2
2015-11-19
KPVM
9:1
GINDULIAI
3
2015-11-26
MEGLAR
4:6
GINDULIAI
4
2015-12-04
GINDULIAI
5:5
KLAIPĖDA CITY-2
5
2015-12-08
BEGA
10:3
GINDULIAI
6
2015-12-18
GINDULIAI
5:9
FK "VIENUOLIKĖ"
7
2016-01-06
FM-3
3:14
GINDULIAI
8
2016-01-15
GINDULIAI
3:7
KLAIPĖDOS POLICIJA
9
2016-01-19
MEMEL
4:6
GINDULIAI
10
2016-01-29
GINDULIAI
4:8
KLAIPĖDOS VALSTYBINĖ KOLEGIJA
11
2016-02-04
FC "AGLUONĖNAI"
1:12
GINDULIAI

Sekančios rungtynės
Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't existTable 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist
Turas
Data
Komanda
Komanda

Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

21.00
FK VS-JONUŠAI - FK ŽEBENKŠTIS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 5 7
2. LCC MOOSE FC 5 7
3. BANGA B 4 5
4. FK JAKAI 4 5
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. NAUTICA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
5. PORT MARE 4 6
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 4 6
7. KRUOPA 4 6
8. KLAIPĖDA CITY B 4 3
9. FK VS-JONUŠAI 3 3
10. SPARTA 4 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 4 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GRANATA 5 12
2. FK GIRULIAI 4 12
3. KLAIPĖDOS FM-1 5 10
4. ELVITRANSA 5 9
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
6. LCC MOOSE FC 4 9
7. FC SUOLIUKAS 4 8
8. FK VIENUOLIKĖ 5 7
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 5 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
13. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai