PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Logotipas
Informacija
7
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
0
PRALAIMĖJIMAI
22
TAŠKAI
66 (vid. 8.25)
ĮMUŠTA
41 (vid. 5.13)
PRALEISTA
25
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Marius ValskisTadas LabukasEdgaras JokūbaitisVilius IgnatavičiusIgnas Tamašauskas
18 įvarč.13 įvarč.11 įvarč.7 įvarč.5 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Marius Valskis
18
0
0
Tadas Labukas
13
0
0
Edgaras Jokūbaitis
11
1
0
Vilius Ignatavičius
7
1
0
Edvinas Razutis
5
1
0
Ignas Tamašauskas
5
0
0
Mindaugas Žemaitaitis
4
0
0
Kostas Skarbalius
4
0
0
Andrej Čofu
3
0
0
Robertas Vėževičius
2
0
0
David Andronic
2
0
0
Marius Nausėdas
1
0
0
Deividas Peištaras
0
0
0
Valdas Žalneravičius
0
0
0
Aurimas Peištaras
0
0
0
Andrius Paulauskas
0
0
0
Tadas Balčiūnas
0
1
0
Vytas Urba
0
0
0
Saulius Abromavičius
0
0
0
Sijandas Plečkaitis
0
0
0
Karolis Norvilas
0
0
0
Andrius Alunderis
0
0
0
Darius Grigaitis
0
0
0
Vacys Lekevičius
0
0
0
Domantas Šimkus
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (8)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-11-21
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
12:4
STOGANDRA
2
2017-12-01
FA "KORALAS"
7:10
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
3
2017-12-06
KLAIPĖDA CITY
4:5
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
4
2017-12-13
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
6:6
KRUOPA
5
2017-12-20
LCC MOOSE FC
3:9
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
6
2018-01-10
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
8:5
KLAIPĖDOS UOSTAS
7
2018-01-17
SPARTA
8:9
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
8
2018-01-24
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
7:4
FC "SUOLIUKAS"
10
2018-02-15
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
8:3
FC "SUOLIUKAS"
11
2018-02-23
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2:2
KLAIPĖDA CITY

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I lyga
5 turas.

19.30
SAREMA - PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
5 turas.

14.30
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - FK "GRANATA"
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
6 turas.

20.30
LCC MOOSE FC - EDM STATYBA-SENDVARIS
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KLAIPĖDA CITY 5 12
3. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 5 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 4 9
5. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 5 9
6. KELPA 4 6
7. FK "ŽEBENKŠTIS" 5 3
8. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 3
9. SAREMA 4 3
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 5 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. FC "SUOLIUKAS" 4 9
4. LCC MOOSE FC 4 6
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 6
6. AGLUONA-GARANT GROUP 4 4
7. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 5 3
8. KFA AKADEMIJA-DITUVA 4 3
9. MEMEL 5 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 5 15
2. FK "GRANATA" 4 9
3. SPARTA 4 9
4. KLAIPĖDA CITY B 5 9
5. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 4 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3
7. NAUTICA 4 3
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 5 1
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>