PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Logotipas
Informacija
7
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
0
PRALAIMĖJIMAI
22
TAŠKAI
66 (vid. 8.25)
ĮMUŠTA
41 (vid. 5.13)
PRALEISTA
25
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Marius ValskisTadas LabukasEdgaras JokūbaitisVilius IgnatavičiusIgnas Tamašauskas
18 įvarč.13 įvarč.11 įvarč.7 įvarč.5 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Marius Valskis
18
0
0
Tadas Labukas
13
0
0
Edgaras Jokūbaitis
11
1
0
Vilius Ignatavičius
7
1
0
Edvinas Razutis
5
1
0
Ignas Tamašauskas
5
0
0
Mindaugas Žemaitaitis
4
0
0
Kostas Skarbalius
4
0
0
Andrej Čofu
3
0
0
Robertas Vėževičius
2
0
0
David Andronic
2
0
0
Marius Nausėdas
1
0
0
Deividas Peištaras
0
0
0
Valdas Žalneravičius
0
0
0
Aurimas Peištaras
0
0
0
Andrius Paulauskas
0
0
0
Tadas Balčiūnas
0
1
0
Vytas Urba
0
0
0
Saulius Abromavičius
0
0
0
Sijandas Plečkaitis
0
0
0
Karolis Norvilas
0
0
0
Andrius Alunderis
0
0
0
Darius Grigaitis
0
0
0
Vacys Lekevičius
0
0
0
Domantas Šimkus
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (8)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-11-21
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
12:4
STOGANDRA
2
2017-12-01
FA "KORALAS"
7:10
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
3
2017-12-06
KLAIPĖDA CITY
4:5
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
4
2017-12-13
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
6:6
KRUOPA
5
2017-12-20
LCC MOOSE FC
3:9
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
6
2018-01-10
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
8:5
KLAIPĖDOS UOSTAS
7
2018-01-17
SPARTA
8:9
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
8
2018-01-24
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
7:4
FC "SUOLIUKAS"
10
2018-02-15
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
8:3
FC "SUOLIUKAS"
11
2018-02-23
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2:2
KLAIPĖDA CITY

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės:
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
19 turas.

20.00
MEMEL - KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 6 18
2. Klaipėdos "SAREMA" 8 18
3. Klaipėdos "ATLANTAS B" 3 9
4. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 9 9
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 8 9
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 8 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 18 47
2. KLAIPĖDA CITY 19 44
3. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 19 41
4. FC "SUOLIUKAS" 18 40
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 17 39
6. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 19 37
7. FK "JAKAI" 19 37
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 18 35
9. NAUTICA 19 35
10. ELVITRANSA 19 33
11. KRUOPA 19 31
12. AGLUONA-GARANT GROUP 19 30
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 19 29
14. FK "GRANATA" 19 27
15. SPARTA 18 23
16. FELIŪGA 18 14
17. FOTOAPARATAS.LT 19 14
18. VAKARŲ FRONTAS 17 12
19. MEGLARAS 19 8
20. TITANIC-KFA 19 6
21. MEMEL 18 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 19 2
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai