2017-09-06, 14 turas.
Vieta: Mažeikių miesto stadionasTeisėjai: Vladimir Gerasimov, Simas Kaušas, Tomas Lavrinavičius
Mažeikių "ATMOSFERA" 1:2 "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
(1:1)
Mažeikių "ATMOSFERA"
Rungtynių eiga
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
Startinė sudėtis:
91 Edvardas Bogadelščikovas
5 Mantas Ronkauskas (77‘)
14 Tomas Mišijevas
17 Benas Anisas
18 Mantas Kurapatkinas (64‘)
19 Gintas Skrodenis (86‘)
20 Benjaminas Kleinas (55‘)
22 Julius Mockus
70 Gediminas Strikys
78 Antanas Bulošas
88 Renatas Žebrauskas
------------
Atsarginiai žaidėjai:
1 Liutauras Juška
4 Renaldas Girgždys (55‘)
8 Aidas Liutkus (86‘)
9 Mantas Juodeikis (77‘)
10 Deividas Kavalenkovas (64‘)
11 Benas Gritkus
12 Gerardas Juodeikis
15 min. 0:1
Robertas Malakauskas
38 min. 1:1
Įvartis į savo vartus
45 min. neįmuštas
11 m. baudinys
Giedrius Ratkus
82 min. neįmuštas
11 m. baudinys
Orestas Abramavičius
82 min. 1:2
Orestas Abramavičius
Startinė sudėtis:
Martynas Draukšas 1
(73‘) Giedrius Ratkus 4
Eimantas Rudavičius 5
(88‘) Robertas Malakauskas 7
Simonas Alsys 8
Dangis Gailiušis 9
Evaldas Garbauskas 10
Orestas Abramavičius 12
Vilius Norvilas 17
Andrius Jokšas 18
Laurynas Gedmintas19
------------
Atsarginiai žaidėjai:
Liudvikas Alminas 44
Julius Triuška 11
Ignas Jurgutis 13
Artūras Montrimas 16
(73‘) Stasys Vyšniauskas 22
(88‘) Mindaugas Jonelys 24
Aurelijus Staponka 55

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Edvardas Bogadelščikovas, Tomas Mišijevas, Renatas Žebrauskas.
Raudonos kortelės : Andrius Jokšas.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 0 0
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
3. ROSA 0 0
4. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
5. FK VS-JONUŠAI 0 0
6. FK GINTARAS 0 0
7. MINIJA B 0 0
8. KLAIPĖDOS FM B 0 0


Regioninės moterų lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KARYS.LT 0 0
2. KLAIPĖDOS FM 0 0
3. FK JAKAI 0 0
4. BABRUNGAS 0 0
5. DŽIUGAS 0 0
6. TRIUMFAS 0 0
7. TAURAS 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 0 0
2. FC SUOLIUKAS 0 0
3. FK PLIUSAS 0 0
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
5. GARANT GROUP 0 0
6. FK VS-JONUŠAI 0 0
7. FK GRANATA 0 0
8. FASOUL ARTSPACE 0 0
9. FK JAKAI 0 0
10. KFA-NEPTŪNAS 0 0
11. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
12. FK FUTERA 0 0
13. TRITON LT (buv. FELIŪGA) 0 0
14. NEWLINK.LT 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA-GIRULIAI 0 0
2. FK GINTARO VETERANAI 0 0
3. DANĖS PERLAS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 0 0
6. KLAIPĖDA CITY 0 0
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015