"Klaipėda city-2" ir "Meglar" rungtynėse nugalėtojas nepaaiškėjo, "Memel" žaidėjai rezultatyvioje kovoje įveikė "Agluonėnus"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga.
Gruodžio 4 d.
„Klaipėda city-2“ – „Meglar“ 5:5 (2:2)
„Memel“ – „Agluonėnai“ 11:6 (7:2)

"Sparta" į "Optimistų" komandos vartus įmušė po dešimt įvarčių abejuose kėliniuose
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga.
„Sparta“ – „Optimistai“ 20:6 (10:4)

"GP-Policios Asociacija" ir "Klarksonas-Plikiai" antrose rungtynių pusėse "bombardavo" varžovų vartus
Gruodžio 3 d.
„Kruopa“ – „GP-Policijos-Asociacija“ 4:8 (4:3)
„Sarema“ – „Klarksonas-Plikiai“ 2:13 (2:4)

"Klaipėda city" ir "LCC Kicks" komandų lygiosios
„Klaipėda city“ – „LCC Kicks“ 5:5 (3:3)

"Bočiai-Transkela" dviženkle persvara nugalėjo "AGRpaką-Sendvarį", "Vakarų frontas" dar pirmajame kėlinyje nulėmė pergalingą rungtynių baigtį
Gruodžio 2 d.
„Bočiai-Transkela“ – „ARGpakas-Sendvaris“ 13:2 (8:0)
„Vakarų frontas“ – „LAJM“ 9:5 (7:1)

"Klaipėdos Policija" ir FK "Sokeris" antruose kėliniuose įtvirtino savo pergales
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga.
„Bega“ – „Klaipėdos Policija“ 3:8 (2:2)
FK „Sokeris“ – „Karinės Jūrų Pajėgos“ 10:6 (3:2)

"Nautica" dviejų įvarčių persvara nugalėjo "Baltus"
Gruodžio 1 d.
„Nautica“ – „Baltai“ 4:2 (2:1)
Rungtynėse su „Nautica“, „Baltai“ siekė reabilituotis po ypač prastų pastarųjų rungtynių ir tai jiems pavyko – nors „Nautica“ ir dominavo visų rungtynių metu, tačiau šįkart žymiai kompaktiškesnė „Baltų“ gynyba jiems buvo gan sunkiai įveikiama. Tiesa, pirmas įvartis krito ganėtinai greitai – 3-ąją rungtynių minutę tiksliu smūgiu pasižymėjo Eduard Smirnov (1:0). Bet vėliau beveik visą pirmą kėlinį „Nauticos“ puolimas įklimpo, o kontratakavę „Baltai“ įpusėjus kėliniui klastingu Tado Karinausko smūgiu išlygino rezultatą (1:1). Vis gi „Nauticai“ tiek baigiantis pirmajam kėliniui, tiek prasidėjus antrajam kėliniui pavyko pralaužti „Baltų“ gynybą pakartotiniais Nerijaus Jurkaičio ir Mark Rybakovo įvarčiais ir „Nautica“ bent trumpam įgijo dviejų įvarčių persvarą (3:1). Tačiau netrukus vėl sekė „Baltų“ greitos atakos ir vieną iš jų įvarčių užbaigė Marius Anužis (3:2), neleisdamas „Nauticai“ perdaug atsipalaiduoti. Vis gi didesniems „žygiams“ „Baltams“ pristigo jėgų, o ir jų viltis pakovoti dėl taškų šiose rungtynėse apmalšino Igoro Gul įvartis, leidęs „Nauticai‘ susigrąžinti turėtą persvarą (4:2), kuria ir laimėjo rungtynes bei į savo sąskaitą įsirašė trečiąją pergalę.

"Miško pasaka" tik rungtynėms baigiantis įtvirtino pergalę prieš "KPVM"
„KPVM“ – „Miško Pasaka“ 5:7 (3:1)
III-os lygos ketvirtasis turas prasidėjo „KPVM“ ir „Miško Pasakos“ komandų dvikova, kurios rungtynių pradžioje apsikeitė įvarčiais po rikošetų (1:1). Vėliau „KPVM“ komanda tolimais smūgiais dukart privertė suklysti varžovų vartininką (3:1) ir tokiu rezultatu laimėjo pirmąjį kėlinį. Tačiau vos įsibėgėjus antrajai rungtynių pusei „Miško pasaka“ per kelias minutes panaikino varžovų persvarą (3:3). Per sekančias penkiolika minučių abi komandos buvo po kartą išsiveržusios į priekį, tačiau abukart varžovai greitai atsakydavo išlyginamaisiais įvarčiais ir likus žaisti apie penkias minutes rezultatas buvo lygus (5:5). Per likusį rungtynių laiką du lemiamus rungtynių įvarčius įmušė rezultatyviausias „Miško Pasakos“ žaidėjas Julius Labžentis ir nulemė savo komandos antrąją pergalę (7:5).

I-os lygos trečiasis turas baigėsi "Irenitos" ir "KUSK" komandų lygiosiomis, "Sportidus-KVK" nesurinko komandos rungtynėms su "Klarksonu-Plikiais"