Pagrindinis
Apie federaciją
Archyvas
LFF III lygos
Klaipedos regiono pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Moterų regioninės lygos
Vakarų regiono pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Klaipėdos miesto
8x8 futbolo pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Klaipėdos miesto
veteranų (35+)
8x8 futbolo pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Klaipėdos miesto
veteranų (45+)
8x8 futbolo pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
KRUOPA
7
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
21
TAŠKAI
76
(vid. 9.50)
ĮMUŠTA
39
(vid. 4.88)
PRALEISTA
37
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Andrej Konovalov
Kasparas Davidonis
Sergej Fiodorov
Jevgenij Fiodorov
Vladimiras Molis
20 įvarč.
13 įvarč.
9 įvarč.
7 įvarč.
6 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
Andrej Konovalov
20
0
0
Kasparas Davidonis
13
0
0
Sergej Fiodorov
9
0
0
Jevgenij Fiodorov
7
0
0
Vladimiras Molis
6
0
0
Liudvikas Valius
6
0
0
Arūnas Arbatauskas
5
0
0
Nerijus Genupskis
4
0
0
Oleg Afinogenov
2
0
0
Eduardas Davidonis
2
0
0
Erikas Mockus
1
0
0
Oleg Vinogradov
1
0
0
Eugenijus Davidonis
0
0
0
Laurynas Norkus
0
0
0
Andrej Makov
0
0
0
Jevgenij Zaicev
0
0
0
Aleksej Fedosejev
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (8)
Turas
Data
Rezultatas
1
2018-11-12
EDM STATYBA-SENDVARIS
3:6
KRUOPA
2
2018-11-19
KRUOPA
16:3
MEMEL
3
2018-11-26
AGLUONA-GARANT GROUP
3:8
KRUOPA
5
2018-12-10
KRUOPA
13:6
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B
6
2018-12-17
STOGANDRA
10:5
KRUOPA
7
2019-01-07
KRUOPA
5:3
FC "SUOLIUKAS"
8
2019-01-14
KFA AKADEMIJA-DITUVA
4:14
KRUOPA
9
2019-01-23
KRUOPA
9:7
LCC MOOSE FC
Ketvirtfinalis
2019-02-01
KRUOPA
0:1
KLAIPĖDA CITY B
Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
1 turas
PVM-21
-
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
1 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
-
GARANT GROUP
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
TURNYRINĖS LENTELĖS
KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1.
DANĖS PERLAS
1
5
3
2.
KLAIPĖDA CITY
1
3
3
3.
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
0
0
0
4.
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
0
0
0
5.
GARANT GROUP
0
0
0
6.
PVM-21
0
0
0
7.
MEMEL
1
-5
0
8.
FK PLIUSAS
1
-3
0
KLFF.lt - 2015