MEMEL
0
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
7
PRALAIMĖJIMAI
1
TAŠKAI
27 (vid. 3.38)
ĮMUŠTA
79 (vid. 9.88)
PRALEISTA
-52
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Romanas GudlekisViktor KukšinovAleksandr ŠipuliaHenrikas BočkusKęstas Ruzgys
7 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.4 įvarč.4 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Romanas Gudlekis
7
0
0
  Viktor Kukšinov
5
0
0
  Aleksandr Šipulia
4
0
0
  Kęstas Ruzgys
4
0
0
  Henrikas Bočkus
4
0
0
  Valera Aliakin
3
0
0
  Vitalij Čerkesas
2
0
0
  Raimondas Varnas
1
0
0
  Stanislav Krupelnikov
0
0
0
  Tautvydas Jonikas
0
0
0
  Vidas Bukauskas
0
0
0
  Ilja Stepanenko
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (8)
Turas
Data
Rezultatas
1
2018-11-16
MEMEL
3:3
AGLUONA-GARANT GROUP
2
2018-11-19
KRUOPA
16:3
MEMEL
3
2018-11-26
MEMEL
1:8
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B
4
2018-12-07
STOGANDRA
9:4
MEMEL
5
2018-12-14
MEMEL
3:10
FC "SUOLIUKAS"
6
2018-12-17
KFA AKADEMIJA-DITUVA
10:4
MEMEL
7
2019-01-09
MEMEL
6:9
LCC MOOSE FC
8
2019-01-15
EDM STATYBA-SENDVARIS
14:3
MEMEL
M.T.-1/8
2019-01-28
MEGLARAS-DANĖS PERLAS
4:3
MEMEL

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
6
2019-12-17
21.30
MEMEL
-
KLAIPĖDA CITY B

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
3 turas.

18.00
LCC MOOSE FC - FK JAKAI
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

15.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

16.00
KLAIPĖDA CITY B - KRUOPA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.00
NAUTICA - KLAIPĖDOS POLICIJA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.00
KLAIPĖDA CITY - FK GIRULIAI
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 2 4
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 2 1
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 4 12
2. SPARTA 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. ELVITRANSA 4 6
7. FK GIRULIAI 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 5 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 5 15
2. NAUTICA 4 9
3. PORT MARE 5 9
4. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
5. FK GRANATA 5 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. KFA AKADEMIJA 5 6
6. KLAIPĖDOS FM-1 5 4
7. MEMEL 5 3
8. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai